střelnice: Družec



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 29. črc 2008, 19:10

komentáře ke střelnici
Družec

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/druzec



Franta

Příspěvek#2 » ned 21. pro 2008, 15:46

Tato střelnice by neměla patřit pod Prahu, ale pod Středočeský kraj. Je to vesnice kousek od Kladna (cca 6,5km jz), odbočka ze staré silnice na KV.



MarK

Příspěvek#3 » ned 21. pro 2008, 19:14

Opraveno ;)



Beranová Květa

Příspěvek#4 » čtv 8. dub 2010, 13:24

Prosím o informace ohledně provozní doby na střelnici.Děkuji



Staněk

Příspěvek#5 » stř 12. kvě 2010, 09:30

Všechny informace najdete na http://www.strelnicedruzec.webnode.cz



MarK

Příspěvek#6 » úte 10. srp 2010, 14:41

Díky, aktualizováno.



Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 86

Příspěvek#7 » ned 16. říj 2016, 13:37

Budu první, kdo tu okomentuje tuto střelnici :). Byl jsem tam nyní již několikrát.

Střelnice - malá, pěkně uklizená jsou tam cca 4 stavy na 10m a asi 10 stavů na 25m (odhadem, oficální číslo může být mírně odlišné). Terče se věší na pevné konstrukce, nelze si tedy dát terč např. na 7m. Buďto 10 nebo 25.

Služby - prakticky žádné. Po příchodu jen zaplatíte a vše si obsluhujete sami. Např. když si přinesete svůj terč, nejenže si stejně musíte koupit ten střelnicový, ale dokonce Vám správce nechce půjčit ani sešívačku. Jediná poskytovaná služba jsou zálepky zdarma.

Zákaznický servis/přístup - za mě hrozný...a známí, co tam jezdí, se na tom také shodují. Správce je nepříjemný a neochotný. Chová se trochu, jako byste ho vyloženě obtěžovali, že tam vůbec lezete. Je schopný Vás vyloženě sprdnout za to, že jste zazvonili podruhé, když byl zrovna na hajzlu - se slovy: "...tady se člověk nemůže ani vys***." Nebo můžete dostat zjeb**o za to, že jinému střelci nabídnete, že po něm zametete i jeho hilzny --- pan správce totiž taky přebíjí. Někdy ani neodpoví na pozdrav. Za mě...děs běs.



rpdap
Příspěvky: 6

Příspěvek#8 » stř 16. lis 2016, 14:50

Potvrzuji, že správce v Družci je vyloženě naštvaný když mu tam někdo chodí ... asi nerad počítá peníze nebo co :-) ? Jediné plus je to "komorní" prostředí, kdy máte ve dvou celou střelnici pro sebe a nikdo vás neotravuje. Jinak humus přístup.

Uživatelský avatar
Har.Megido
Příspěvky: 131

Příspěvek#9 » stř 16. lis 2016, 15:30

Mě pan Staněk ze své střelnice natrvalo vyhodil. Vadilo mu vše, ale asi nejvíc to, že jsem chodil pravidelně každý týden. Je tam stále naprosto sám a pohádat se potřebuje, jako pes, kterému chybí pánova noha. To už jsem pak jen každý týden čekal, s čím zas přijde, byl docela originální. :-) Dokonce se mě pokoušel i neumělým parafrázováním mého jména urážet. Nebo mi nadával do "údržbáře". :-) Vydržel jsem docela dlouho. Je to pro mě ubožák. Nemám mu to ale za zlé, našel jsem si jinou střelnici a spokojenost. Střelnice v Družci je pro masochisty, pokaždé, když kolem jedu a vidím prázdné parkoviště, si říkám, z čeho je tak ten člověk jenom živej.



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#10 » stř 16. lis 2016, 18:18

Har.Megido: Co konkrétně mu všechno vadilo, jestli se teda mohu zeptat?
Chystam se tma totiž zajet :)

Uživatelský avatar
Har.Megido
Příspěvky: 131

Příspěvek#11 » stř 16. lis 2016, 18:27

Raději si tam zajeď a udělej si názor sám. :-)



Jenyk
Příspěvky: 35

Příspěvek#12 » stř 16. lis 2016, 19:29

Občas tam jezdím. Staněk mi přijde jako docela normální starší chlápek. Já s ním tedy konflikt nikdy neměl a co jsem pozoroval, tak ani ostatní na střelnici. Když něco nechce, řekne to normálně a přes to pak vlak nejede.



Pavluso
Příspěvky: 213

Příspěvek#13 » ned 8. led 2017, 16:40

Za sebe mohu říct, klidná střelnice s dobrým správcem se kterým se dá bavit a na všem domluvit.



Sedek
Příspěvky: 97

Příspěvek#14 » pon 10. črc 2017, 11:05

Hmmm, tak jsem hledal střelnice v mém okolí, které bych mohl vyzkoušet a u této na webu visí: "Dne 1.7.2017 byla STŘELNICE ZAVŘENÁ - osobní důvody. Děkuji všem střelcům a návštěvníkům."



rancor1223
Příspěvky: 6

Příspěvek#15 » pát 10. lis 2017, 19:29

Je to škoda, byla to super střelnice.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů