střelnice: Spořilov



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 10. dub 2009, 09:38

komentáře ke střelnici
Spořilov

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/sporilov



František

Příspěvek#2 » stř 3. lis 2010, 10:00

Tuhle střelnici jednoznačně doporučuju! Příznivé ceny, příjemná obsluha, málokdy mají plno - i bez zavolání se dá dorazit a max půl hoďky počkat u kafe. Nefungují o víkendech (po dohodě dopředu otevřou, ale alespoň pro 5 lidí). Kdo by bloudil, z hlavní není značená - z Bohdalce směrem na Spořilov, pod OMV je široký vjezd na nádraží - tak 500m před nájezdem na Jižní spojku (bacha, často tam postává PČR), dojedete až k závoře a střelnice je před Vámi. Strážný Vás pustí, parkování v pohodě.



holoubek

Příspěvek#3 » pát 4. úno 2011, 06:32

Jednoznačně potvrzuji - jen dodávám - 150 Kč/hod + 20 Kč/terč. 3 palposty, zázemí je trochu stísněné, ale nevadí to - chodí se tam střílet, ne tančit :-). Dá se tam střílet i se zbraněmi typu SA 58 a nebo Mosin. Byl jsem tam včera a velká spokojenost.



Allegro

Příspěvek#4 » úte 5. dub 2011, 18:33

Ahoj všem, chodím sem rád, dělal jsem tu i zkoušku ZP. Fajn správce, dobrý pokec. Je tam zákaz vjezdu kromě povolení ČD, ale samozřejmě se ZP nebo se záměrem jít střílet bez ZP není problém. Cca 4 parkovací místa přímo pro střelnici (vzhledem ke třem stavům dostačující).



Michal

Příspěvek#5 » stř 22. úno 2012, 15:03

Tak jsme dneska s kolegou chtěli okouknout tuto střelnici. Vzhledem k poloze jsme si říkali, že bychom mohli změnit tréningové místo a chodit do této lokality. Parkování bez problémů, poloha výtečná. Zazvonili jsme na zvonek, a během několika desítek sekund se rozletěli dveře a z mraku kouře se vynořil pravděpodobně pan správce, který nám na náš pozdrav a dotaz, zda se můžeme podívat jak.... ani jsme nestačili dopovědět a dveře se opět začali zavírat s velmi jasnou a hlasitou odpovědí, že "Inspekce tady neprovádíme, přeci nepolezu dolů 30 metrů.... bla bla" a víc už jsme nestihli postřehnout, vzhledem ke zmenšujícímu se úhlu dveří.... no tak nevím...



Honza

Příspěvek#6 » stř 21. bře 2012, 13:47

Předevčírem jsem tam s kámošem byl. Dopředu jsem jim volal, takže nás pan správce očekával. Pučili jsme si dlouhou Mosinku, fajn zkušenost.



Pavel

Příspěvek#7 » stř 23. kvě 2012, 14:28

Chodím sem střílet pravidelně. Jednoznačně v pohodě. Správce tam udržuje dobrou atmosféru, takže se tam i příjemně popovídá a přijde mi, že se tam díky tomu stahuje i normální klientela. Žádní namyšlenci opovrhující začátečníkem.



zumička

Příspěvek#8 » sob 9. čer 2012, 18:45

Já tedy nevím, dým z cigaret naplnil minimístnost za chvíli, ventilace je špatná (i v zázemí i na střelnici) a cena 190,- na hodinu, divně nám ten pán napočítal hodinu a půl (nějaká podivná přirážka) a já za těch 15 minut a terč platila 120,- Když budu moct jinam, půjdu raději jinam.



Frantisek

Příspěvek#9 » úte 29. říj 2013, 08:20

Novinky, pravidelně aktualizovaná otevíračka:
https://www.facebook.com/strelnicesporilov
Sdílejte, lajkujte ;)



Hrůzička
Příspěvky: 11

Příspěvek#10 » stř 21. kvě 2014, 11:05

Ahoj, chodí někdo z vás na tuto střelnici?A nechystáte se tam v nejbližší době?Začátkem června bych tam měla dělat ZP, tak bych měla pár dotazů.Našla jsem si jejich stránky a přijde mi, že tam moc nejsou :(.
Děkuji H.

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » stř 21. kvě 2014, 11:14

Chodim tam celkem pravidelne, protoze tam spravcuju ;)
Ted v sobotu od 13:00 jsou tri lidi na pripravu, klidne se pridej.

A nebo - tel na me je tady: http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz ... e-zauceni/

Dej vedet, domluvime.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#12 » ned 25. kvě 2014, 19:25

frantisek: Da se strilet i z Sa58?
Jak dlouho dopredu je nutne volat?
Pistole, brokna, malorazka - jsou predpokladam v pohode?
Diky.

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » ned 25. kvě 2014, 20:22

58 a dalsi, v pohode, jsme 4m pod nadrazim, kdyz ti bude stacit 25m vem si treba falcon ;), tunel neprostrelis a lokomotivam kraval nevadi :lol: volat 2-3 dny dopredu - a hlavne jedem jen ve dny podle rozpisu na webu, jinak je zavreno. Takze typicky sobota,streda... kdyz dame do kupy vic lidi, zajedu i jindy v tydnu, muzu az vecer, kolem 6 driv ne.
Od zari bude otevreno i v tydnu....

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#14 » ned 25. kvě 2014, 21:41

frantisek: OK, díky za rychlou odpověď.
Ptám se, protože dříve s tím byl problém kvůli tomu, že tam údajně někdo přestřeloval držáky, lanka k terčům, nebo co - takže na 58ku byl uvalen zákaz.
Ozvu se příp. telefonicky, ještě jednou dík.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#15 » pon 26. kvě 2014, 06:20

starosta: To bylo, tuším, v Kapslovně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů