Stránka 1 z 1

střelnice: Vrahovice

Napsal: úte 25. led 2011, 17:04
od ZbraneKvalitneCZ
komentáře ke střelnici
Vrahovice

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/vrahovice

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: stř 7. kvě 2014, 18:08
od samkolacek
Chodíte sem někdo střílet jako veřejnost?

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: stř 7. kvě 2014, 20:44
od Georg
No já sem jako veřejnost nechodím, ale je mi o ní známo, že je to venkovní, 50-ti metrová střelnice. Je v Prostějově, místní části Vrahovice - až na konci města, tak trošku schovaná.

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: čtv 8. kvě 2014, 14:14
od samkolacek
Necituj předcházející příspěvek. sided

JJ.. vím. Dělal jsem tam zkoušky. Akorát nevím, jestli si tam může obyčejný člověk jako nesportovec jen tak pro zábavu zastřílet.

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: pon 12. kvě 2014, 20:45
od Georg
Akorát nevím, jestli si tam může obyčejný člověk jako nesportovec jen tak pro zábavu zastřílet.

Nevidím jediný důvod, proč by to nešlo. Máš snad nějaké info, že je tomu jinak ? Já ne. Ale podrobnosti najdeš na již uvedených stránkách http://zbranekvalitne.cz/strelnice/vrahovice, resp. na telefonu. Teda pokud si chceš opravdu zastřílet.

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: pon 22. úno 2016, 18:40
od pazout
střelnice především pro sportovce a členy klubu, jen pro zábavu ne

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: úte 23. úno 2016, 09:36
od Georg
Nedávno (cca 9 dní zpět - neděle) jsem si byl na této střelnici zastřílet z "858 Téčka". Potřeboval jsem jen výškově nastřelit mušku (měl jsem ji předtím celou vyšroubovanou), takže žádná divočina, prostě jen pár ran. Začal jsem kolem 09:20 hodin a po 3 sériích po 5-6 ranách (sem si spletl směr šroubování mušky :roll: :D ) přišel zákaz střelby ze zbraní typu Sa 58 - bez vyjímky. Prý se našel zas nějaký aktivní blbec, kterému to vadilo. Nebyl ze střelnice, ale údajně nějaký místní "domorodec". Nějak sme to "nepobrali" (střelců z 858-mičky jsme byli celkem 3), protože na této střelnici se z 58-mičky střílelo už dlouho (v řádu několika let, možná desítek let) a nikdy nebyl problém. Ta střelnice je balisticky na tuto zbraň stavěná, nejbližší domy (které jsou z "ptačí perspektivy" situovány směrem za střelcovými zády) jsou vzdáleny několik desítek metrů a mezi nimi a střelnicí je jednak budova policie a druhak několikametrový val, po kterém jezdí vlak, který je daleko hlučnější. Nicméně jak je vidět, stačí jeden debil, který si účelově stěžuje a je po zábavě :evil:
Takže dle posledních informací je na této střelnici zákaz ( snad jen dočasný) všem "58"-čkám :roll:

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: úte 23. úno 2016, 10:37
od iloveguns
Tak už mám o tom informace z první ruky, přímo od správce. Je to dočasně prý kvůli nějakým aktivistům z dědiny. Někdo tam požádal hygieniky o změření hlučnosti. A zákaz prý platí pro všechny velkorážné zbraně, tede nejen sa58 :-) Z maloŕážek je možné střílet i nadále....

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: pát 27. kvě 2016, 21:18
od malyLibor
No tak to jsem zvědavý. Zítra se tam jedeme podívat, je tam den otevřených dveří a mělo by se tam střílet z různých zbraní, nejen malorážek. Tak uvidíme.

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: ned 29. kvě 2016, 09:14
od iloveguns
Situace se již uklidnila, nakonec se zjistilo, že jde o ojedinělou stížnost nějakého kverulanta, který si stěžoval na střelbu v noci (policie na vedlejší střelnici provozuje noční střelby) takže se ve Vrahovicích již opět střílí normálně jak dřív.

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: ned 29. kvě 2016, 15:05
od Georg
Zajímavé, když přišel zákaz střelby ze zbraní typu Sa 58, bylo to v neděli dopoledne (osobně jsem u toho byl, viz příspěvek výše), ale policajti stříleli na jiné střelnici, v týdnu a to ještě bůh ví kdy (tedy i v jiný čas). Z toho vyplývá, že stížnost byla na civilní střelnici adresována neoprávněně, resp. "plačeš pěkně, ale na jiném hrobě", čímž došlo k "poškození" (znemožnění střelby) civilních střelců.
No uvidím, jestli si tu flintu někdy na této střelnici "dostřelím". Doufám, že ano :D

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: pon 30. kvě 2016, 14:41
od pavelg
Sobotní akce na střelnici byla moc vydařená, kromě sortimentu GP (škoda nefunkčního Striboga) a klasických zbraní typu Mosin, vz58, Glock a Evo, tam byly taky předovky a perkusní revolvery. S těmi se člověk hned tak nepotká a bylo moc zajímavé si s nimi zapráskat. Ještě jednou díky pořadatelům.

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: pon 30. kvě 2016, 14:44
od iloveguns
Pochvala potěší. Napíšete nám ji také do diskuse na naše stránky www.kvh-prostejov.webnode.cz ?

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: čtv 1. zář 2016, 19:36
od palong74
v kolik zacina sobotni zavod????je mozny se zeregisrtovat primo na miste nebo se musi zajemci hlasit dopredu.popripade do kdy\,dekuji

Re: střelnice: Vrahovice

Napsal: pát 2. zář 2016, 15:23
od iloveguns
Na každý závod pořádaný KVH Prostějov je možné se zaregistrovat až na místě. Registrace od 8.00 do 9.00 hod. Podrobnosti na http://www.kvh-prostejov.cz v sekci Kalendář akcí