střelnice: Fitness Rosnička



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#16 » úte 2. srp 2016, 16:21

Ceny za 1/2 hodiny byly i předtím - jen to bylo levnější. Většina lidí chodí stejně na celou hodinu, neb za tu půlku toho moc nestihneš. Teda pokud netrénuješ rychlopalbu a máš jen jednu krabičku ;)



Sam Jr.
Příspěvky: 229

Příspěvek#17 » úte 2. srp 2016, 22:16

ano cena 130,- za 1/2 hodiny tam byla, to tady nikdo nerozporuje :) ale byla tam možnost jít třeba i na 3/4 hodiny za 180,- což teď nejde a zrovna tuhle možnost sem většinou využíval. no nic no, tak na celý hodiny :)



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#18 » stř 3. srp 2016, 08:18

Chapu to teda spravne, ze za pulhodky 150,- a tim padem na celou hodku za 300,-? Od te doby co jsem z Brna odesel tam podrazilo :) V Praze 200,- na hod a s permicou 160,- a je v tom terc, sluchatka, bryle a zaslepky. Cekal bych to obracene...



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#19 » stř 3. srp 2016, 09:09

No v Brně je střílení celkem drahé - Rosnička je z krytých střelnic stále nejlevnější. Pro porovnání:

Rosnička 150 Kč/30 min
B&H Magnum 170 Kč/30 min
AWIW od 210 Kč/30 min (resp. od 7 Kč/min, když střílíš jejich střelivem)
TRIGGER Service od 250 Kč/30 min



Laďa
Příspěvky: 4

Příspěvek#20 » stř 7. zář 2016, 13:26

mezi kryté "komerční" střelnice se teď v Brně dá počítat i tunelová střelnice v Brně-Soběšicích 200 Kč/ 1h

ovšem má tu nevýhodu že si v ní z krátké moc nezatřílíte (nejkratší vzdálenost k terči je 50m)
ale na dlouhé + optiky, kolimátory a nastřelování je to tam fajn



Sam Jr.
Příspěvky: 229

Příspěvek#21 » pon 27. bře 2017, 09:06

Tak jsem byl včera z Rosničky vykázán s MP5 v Lugru, že se tam prý stal nějaký úraz odraženou střelou/střepinou při střelbě z dlouhé, nevíte o tom někdo něco? To mě teda dost mrzí, chodím tam provětrávat uzi/mp5 už pár let a baví mě to víc než pistole, teď budu muset jinam :/



fernet1986
Příspěvky: 2

Příspěvek#22 » stř 26. dub 2017, 14:11

Tak jsem volal na rezervaci v Rosničce a zklamání, na stav smí maximálně jeden střelec, prej novinka...Toto s takovou budou moc brzo zavřít. Na změnu cen sem se už ani neptal...



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#23 » pát 28. dub 2017, 13:35

Ted jsem tam volal a podobný problém.
Nevím jestli se snaží střelnici zrušit nebo o co jim jde, ale sem docela vytočený.

Prý proběhla změna provozního řádu, ten bohužel nejde dohledat, je pouze na místě. Pán na telefonu zněl jako by se jednalo o jasnou záležitost, která byla publikována snad i v televizi.

Co se týče webu, tam mají dokonce uvedeny ještě i střelecké kurzy a půjčování zbraní, to je již DÁVNO zrušeno.


Co zkusit nějakou hromadnější akci "spamu" majitele s tím, jestli je normální?
A můžu někoho ze střelců co půjde kolem poprosit o vyfocení provozního řádu a kontaktu na majitele?
Díky

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » sob 29. dub 2017, 05:54

ValdaM píše:Co zkusit nějakou hromadnější akci "spamu" majitele s tím, jestli je normální?

Jediné, co to přinese, budou pochybnosti majitele, zda jsme normální my. Zkuste prosím nedělat ostudu sobě i druhým.
Proč vybízíte, aby tam někdo šel a něco ofotil? Proč tam nezajdete sám a nepromluvíte si s majitelem, o čem potřebujete?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » sob 29. dub 2017, 06:56

Pokud něco přinese výsledky, tak to rozhodně nebude spamování majitele ani jiné nátlakové akce. Na druhou stranu co jistě výsledky přinese je slušná argumentace typu - chodil jsem k vám střílet rád ale dál nebudu protože XY. Pokud se takových sejde vícero je šance na změnu - pokud ovšem nový provozní řád není podmínka aby mohla střelnice vůbec fungovat. Viz podobný případ: viewtopic.php?t=4216



Tommy00
Příspěvky: 40

Příspěvek#26 » sob 29. dub 2017, 09:51

Prvně musím říct, že se mi to taky úplně nezamlouvá, ale souhlasím s Graver-em a McFly-em. Byť žijeme v "moderní" době, na řešení takových věcí je nejvhodnější osobní kontakt vedený ve slušné rovině než "anonymní spamování od počítače".

Neznám důvod, změny?! dlouho jsem tam nebyl, ale správci tam nikdy nebyli zlý, naopak byli přátelští a dalo se s nimi domluvit či normálně pokecat. Proto se domnívám, že je k tomu nějaký důvod vedl.

Po přečtení odkazu od McFly-e mi "problém" Rosničky přijde jako prkotina" chtěl by snad někdo v Rosničce střílet slepejma? :-).



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#27 » sob 29. dub 2017, 10:55

Omlouvám se všem, hlavně panu graver za špatnou formulaci.

Pojmem "spamování" jsem myslel to co tu bylo řečeno. Poukázat na nesmyslnost úpravy provozního řádu vzhledem k fungujícím zákonům.
A pane graver, proč bych nemohl poprosit někoho kdo tam jde aby mi vyfotil provozní řád? Vzhledem k tomu, že tam k vúli změně provozního řádu zřejmě dlouho nepůjdu? Co se týče rozpravy s majitelem, nevím zda máte se střelnicí společného něco víc, ale mě bylo posledně na dotaz jestli je možné zde potkat majitele řečeno, že na takové prkotiny nemá čas. To je taky důvod, proč jsem chtěl kontakt na něj. Abych mohl slušně, rozumně a podle zákona argumentovat a dotaz šel přímo na něj.

A už rozhodně jsem neměl na mysli anonymní spamování. Za své jméno se nestydím a za svůj názor taky ne a už vůbec ne, když mám oporu v zákonech.

Ještě jednou se omlouvám za omylem vyvolaný problém. Ale jak jsem psal, já osobně jsem rozumným osobním kontaktem na střelnici nedosáhl vůbec ničeho. A to jak v argumentaci ohledně povolené ráže zbraně, tak zastaralých informací na web stránkách střelnice. Nemyslím, že v tomto případě to bude jiné.
Pokud má někdo z Vás jiné zkušenosti, rád se nechám poučit. A pokud to tu pan majitel čte ať se klidně přihlásí a své rozhodnutí zdůvodní.



Tommy00
Příspěvky: 40

Příspěvek#28 » sob 29. dub 2017, 11:04

Jaká je opora v zákoně, § 59?



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#29 » sob 29. dub 2017, 11:17

Je to soukromý subjekt a jeho pravidla (v mezích zákona). Pokud se nám to nelíbí, můžeme se tak akorát pokusit o dialog k nápravě, nebo chodit jinam. Pokud dialog nikam nevede, tak hold chodit jinam.



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#30 » sob 29. dub 2017, 11:20

Proč místním pravidlem zakazovat něco co nám zákon povoluje?

Ale nemá cenu to zde řešit. I obyčejná prosba o fotku provozního řádu a kontaktu na majitele byla komentovaná tak jak byla. A jak jsem psal, pokud je tu někdo kdo se setkal s majitelem rád se ho zeptám co ho k takovému kroku vedlo, já se k němu nedostal.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů