střelnice: LERO

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#121 » stř 31. říj 2018, 08:56

Parkovat se dá jen buď na pár místech na podélném parkování v ulici "U továren" téměř naproti střelnici (ale bývá plné), nebo za rohem u toho malého "náměstíčka" v ulici "Dolnoměcholupská". To jedno volné parkoviště naproti zlikvidovali letos zjara :cry:



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#122 » ned 11. lis 2018, 12:25

Byl jsem na strelnici v ramci aktualne probihajici testovaci akce Glocku a Rugeru a urcite se jeste vratim. Prijemny personal, ktery se vyzna a strileni je jeho hobby. Velka nabidka obchodu, pres ktery se jde primo na stavy. Pokud se tyka samotnych stavu, tak je to tam skutecne stisnene, oproti Prague Armory treba, ale dva lidi se tam vejdou v pohode. Mozna bych to prirovnal k AVIMU, ale ten je proti tomu fakt marnej, ale je to logicky, protoze s novou strelnici se neda srovat. Nicmene ja jsem tam byl sam a z tohoto pohledu mi to vyhovovalo vice nez Prague Armory. Dobre odhlucnene, slusna vzduchotechnika. Z meho pohledu lepsi pojezdy tercu. Pro prebijece taky lepsi-na zemi nejsou rosty. Dobre osvetleni. Na stavech dost mista k odkladani, a to vcetne vesacku na bundu. Pro strelbu dlouhou v sede s oporou udajne pujci i zidlicku, coz taky pujdu nekdy zkusit.
Z vyjadreni pana za pultem chteji, aby tam strelci chodili strilet a ne dopadnout tak, jako Prague Armory, ze ktere je spise zazitkova strelnice pro nevycvalane cizince...coz muzu osobne potvrdit, protoze posledni dve moje navstevy tam jsem na vedlejsim stavu chytil dva zajezdy turistu a byla to tedy sila. Takze doufam, ze se jim to podari.
Ceny podobne jako na Prague Armory, ale delsi strelnice - pokud vim, tak pro civily v Praze zadna kryta 40m proste neni.
Pokud jde o dostupnost, tak asi deset dvacet metru ja autobusova zastavka, kam jezdi bus z metra Skalka, takze pro lidi bez auta taky o dost lepsi nez pesi cesta skrz ty stalingradsky ruiny do Prague Armory...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#123 » pon 12. lis 2018, 13:54

Taky jsem tam byl, využil jsem i puškaře a rovnou tam testoval nastřelný kolimátor a instalovaný kompík na kose. Parkovat se dá u budovy střelnice "za rohem" - je tam dost velké parkoviště. Personál velmi příjemný, dopředu mi připravili vyžádané střelivo a pán co nás měl na starosti se k nám po celou dobu choval velmi pěkně. Co se týče kvality, tak i přes menší prostor na stavu u mě jednoznačně vedou, cena odpovídá kvalitě a permice stlačí cenu za návštěvu o něco níž.

Můj subjektivní názor je tedy ten, že je to momentálně střelnice s nejlepšími podmínkami v Praze.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#124 » úte 4. pro 2018, 21:01

Byli uz jste nekdo na LERU na to testovani, co je tento tyden?

WALTHER, ZVS A DALŠÍCH 100 ZBRANÍ

Zajimalo by mne, co tam maji...



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#125 » stř 5. pro 2018, 08:35

Já byl minulý týden na Příbrami - měli tam hromadu Waltherů a dokonce i několik s kolimátorem, zkusil jsem si Q5 Match. Na ostatní jsem nekoukal. ZVS P20/P21 tam měli také. A ten zbytek budou nejspíš zbraně, které půjčují normálně.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#126 » stř 5. pro 2018, 12:44

Já byl včera v Praze:
CZ, Walther, ZVS, Glock, HS...
Zavolej si - řeknou ti, co zrovna mají. :wink:



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#127 » stř 5. pro 2018, 13:23

Tedy já nevím. Nová střelnice, sebevědomé ceny, kladné reference a takhle si to kazí internetovými stránkami. Napsat přijďte si vyzkoušet 100 zbraní a nenapsat jaké, ani kolik za to budou chtít (jen tajemně poznamenat, že ceník je k dispozici na místě), považuji v lepším případě za amatérské a v horším za podezřelé.
A to nezmiňuji neexistující objednávkový systém.
Škoda.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#128 » stř 5. pro 2018, 13:47

Pro info - platí se za vystřelený náboj, který si tam musíte koupit za zvýšenou cenu, ale půjčovné se neplatí, ani nájem na střelnici (tak to funguje na Příbrami, předpokládám, že v Praze to bude stejné). Takže je to ideální na to dát si pár ran z čehokoliv, co mě napadne. Určitě mohu doporučit. Ohledně webu rozhodně platí ta lepší varianta.



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#129 » stř 5. pro 2018, 14:05

Vyzkoušel jsem uvedenou střelnici, zatím jen na pistoli a musím kladně hodnotit personál, prostředí i ceny ok. Kde jinde máte krytou 40m střelnici bez omezení ráže a v super stavu, né nějaká kobka bez osvětlení? Většinou chodím na praguearmory, mám to blíž a je to tam pro mě pohodlnější - širší stavy a lépe odhlučněné a zůstanu tam s pistolí ale když si budu chtít zajít na pušku, půjdu do lera, na to je to jednička v Praze a okolí. Na akci se zbraněmi jsem chtěl také zajít ale na e-mail mi neodpověděli, co tam mají, asi to nemají sepsané, protože na dotaz ke koupi zbraně odpověděli v krátkém čase. Rezervační systém plánují, psal jsem jim na FB.



steve_michalik
Příspěvky: 36

Příspěvek#130 » sob 8. pro 2018, 19:31

Dnes jsem byl v Leru v Praze v rámci testovaní zbraní.
Platí se pouze náboje. Luger je za 12, 7,62x39 za 20, .223 za 25. Půjčené zbraně ani čas strávený na stavu se neplatí. Výběr slušný, vyzkoušel jsem několik krátkých PET flašek, pár ocelových macků a nakonec jsem testnul Bren 2 v obou rážích.

Jako velké plus pro Lero bych viděl velmi slušné osvětlení tunelu. Světla je celkem dost a je rovnoměrně rozprostřené po celé délce. Taková PragueArmory, kde je konstatně šero, a jen na 10m a 25m se vám zapne světlo, přičemž na těch 10m dost často nesvítí, je v tomhle o dost horší.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#131 » pon 10. pro 2018, 21:26

Ten web mají otřesný, ptal jsem se na to a už dva roky se perou s firmou, co jim to dodala, aby s tím trochu pohnuli. Asi jim nabídnu svoje služby :D



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#132 » stř 23. led 2019, 19:27

LERO ma konecne online rezervacni system



Sirbaron
Příspěvky: 1

Příspěvek#133 » čtv 28. úno 2019, 18:53

Zdravím. Je tu někdo, kdo jde 12.2.2019 na zkoušku na tuto střelnici ?



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#134 » čtv 4. dub 2019, 17:42

Mate prosim nekdo zkusenosti s puskarskymi sluzbami nabizenymi na strelnici LERO v Praze?



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#135 » stř 10. dub 2019, 16:00

Nechal jsem si osadit kompenzátor a nastřelit kolimátor na kose. Dával jsem to dělat v Praze a vezli to do Příbrami. Obojí bylo za pár dní (méně než týden) zpět, ceny celkem standard (aspoň co mám povědomí o cenách). Nastřelení se zdá být dobré (moje testovací úsilí je bohužel omezené mýma křivýma rukama, ale když jsem to udržel, tak to padalo tam kam ukazuje tečka), kompík drží a funguje jak má.

Nejsem ale dost zkušený střelec, abych mohl porovnávat s výsledky péče jiných puškařů.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů