střelnice: LERO



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#31 » úte 14. úno 2017, 21:58

Jhoro, zakousneš ? Já bych je hned zastřelil, Ti co nám je otráví !
Také jsem kupoval zbraň a super zážitek, všem doporučuji vyzkoušet !
Už jen ta střelnice a bude to už na 150 %.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#32 » úte 14. úno 2017, 21:59

No já jsme mejlem poptal podmínky nákupu zbraně a cenu...tak uvidíme, jaká bude nabídka :-)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#33 » stř 15. úno 2017, 09:12

Doplňuji - cena 100Kč je za službu. Kolky samořejmě musíte dodat nebo je zaplatit navrch :D

Nejsem si jist jestli jsem uváděl - pokud poptáváte zbraň co berou od Zeleného sportu, tak bude u nich za tutéž cenu :)



Zulda
Příspěvky: 212

Příspěvek#34 » stř 15. úno 2017, 09:47

Já takhle v Příbrami kupoval Uzinu, vyřídili nákupko a přihlásili a dovezli až domů. Cena jako u ZS. Za mě super přístup a moje oblíbená střelnice.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#35 » čtv 16. úno 2017, 00:21

Příbram dobrá, Praha Hostivař bude taky OK !!!



littl
Příspěvky: 5

Příspěvek#36 » čtv 16. úno 2017, 20:51

Tak já musím napsat svojí špatnou zkušenost se střelnicí Lero. Otřesná komunikace. Lžou a ještě se do toho sami zamotávají. Z první návštěvy jsem byl nadšený. Při druhé jsem si objednal 3x Taurus PT 709 (po telefonu mi slibovali, že je mají skladem a na místě neměli ani jedinou). Pro celou rodinu :-). A,že musím hned zaplatit. Termín dodání mi měla majitelka zavolat ještě odpoledne. NIC. Tak volám cca 14 dní ob den a pokaždé to samé. Majitelka se Vám hned ozve. Po měsíci už jsem byl smířený, že jsem přišel o 30 tisíc. Zkusil jsem zavolat a ejhle. Budou, ale v jiné barvě. Nevadí. Koncem týdne nebyly. Volám a po různých výmluvách najednou přišly, ale jen dvě. Nevadí. Jedu pro ně. Majitelka se omlouvá, že přišla jen jedna. Nevadí. Manželka si vybere jinou. V lednu po čase trápení s nepřebíjením pistolky a 300 výstřelech ji reklamuji. Reklamace uznána a oprava bude na počkání. Bohužel, nebyl náhradní díl. Hned druhý den, že se sežene náhradní díl a zavolají mi. Tak jsem počkal a po 28 dnech jim volám sám co a jak. Pán to zvednul a neví, ale hned mi zavolá až to zjistí. Jako vždy volám druhý den sám a bylo mi řečenou, že až teď se jim ozval dealer a špatný díl si odveze a do třech týdnů přiveze nový. Příští pondělí tam jedu odstoupit od smlouvy (už na to nemám nervy). Ani se neozvou a neomluví, že překročí lhůtu na vyřízení reklamace. Pokaždé to svádí na něco jiného. Tak pokud máte jiné zkušenosti, gratuluji.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#37 » čtv 16. úno 2017, 20:55

littl píše:. A,že musím hned zaplatit. Termín dodání mi měla majitelka zavolat ještě odpoledne. NIC. Tak volám cca 14 dní ob den a pokaždé to samé. Majitelka se Vám hned ozve. Po měsíci už jsem byl smířený, že jsem přišel o 30 tisíc.

Nechci nikoho hájit, protože situaci znám jen z jednoho pohledu...ale proč bys měl přijít o 30 tisíc? Předpokládám, žes měl nějakou kvitanci o zaplacení zálohy, ne?



littl
Příspěvky: 5

Příspěvek#38 » čtv 16. úno 2017, 21:01

jj, měl jsem příjmový doklad. Ale, už mám špatnou zkušenost. Takto jsem přišel "jen" o deset tisíc a ani soud mi nepomohl. Pán si udělal osobní bankrot a podniká si na černo dál. Nejvíc mě dostalo když mi řekli, že nikdy neví co jim v objednávce přijde



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#39 » čtv 16. úno 2017, 21:08

Hmmm, tak u takovýho prodejce bych asi měl problém platit něco předem a snažil bych se jim radši někam podepsat, že to koupím, až to dovezou, než jim dávat předem škváru a trnout, co jim tedy přijde v objednávce



littl
Příspěvky: 5

Příspěvek#40 » čtv 16. úno 2017, 21:23

Měl jsem asi jinou představu o trhu zbraní v naší republice.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#41 » čtv 16. úno 2017, 21:35

littl : Nechci v žádném případě toto jednání Lera omlouvat ale on skutečně kolikrát ani přímo dovozce neví, co bude mít v příští zásilce a zejména dovoz z poza louže je v tomto problém. To tě ale pochopitelně nemusí zajímat. Vybrat zálohu a nevědět, jestli zbraň bude dostupná, považuji za šmejdovinu.



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#42 » čtv 16. úno 2017, 21:46

@littl: nepěkný svinstvo, každopádně díky za sdílení tvrdě zaplacených zkušeností - pro mne to znamená, že tam nakupovat nebudu.

Uživatelský avatar
Kencui
Příspěvky: 137

Příspěvek#43 » čtv 16. úno 2017, 22:14

Ja tam koupil kosu - meli tam na ne predvadecku. Takze skladem byla :) platim jsem predem. Za par dni jsem si ji byl vyzvednout i s prukazem - u me bylo vse ok.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#44 » pát 17. úno 2017, 00:13

To byla Příbram, nebo Praha _

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#45 » pát 17. úno 2017, 00:19

A není to jedno? Provozovatel je stejný.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů