střelnice: Milovice



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#16 » stř 22. led 2014, 23:54

Máte někdo info o cenách střelnice, díky.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » čtv 23. led 2014, 00:13

Není to tak schované ;)
http://zbranekvalitne.cz/strelnice/milovice :arrow: http://www.strelnicemilovice.com/ :arrow: http://www.strelnicemilovice.com/index.php?id=5:

Ceník

Pronájem střeleckého stavu

1hod/1 střelecký stav/1 osoba s platným ZP...................................................................................150,-Kč
Každá další započatá ½ hodina.........................................................................................................60,-Kč
Permanentní karta (10 hodin/1 střelecký stav/1 osoba s platným ZP).............................................1.200,-Kč



Střelba pod dohledem držitele zbrojního průkazu

Pokud jste držiteli platného zbrojního průkazu a přivedete s sebou osobu(y) (max. 2 osoby) bez zbrojního průkazu, kterým svěříte svou zbraň za účelem střelby pod vaším dohledem, hradí navíc k vašemu nájmu každá tato osoba(y) poloviční poplatek nájmu za užívání střeleckého stavu.

Důležité: pokud se rozhodnete vzít s sebou na střelnici osobu(y) bez zbrojního průkazu abyste jim svěřili svoji zbraň ke střelbě pod vaším dohledem, berte prosím na vědomí,že nejenom v průběhu střelby, ale i po celou dobu pobytu těchto osob na střelišti střelnice přebíráte veškerou zodpovědnost za tyto osoby. Všichni zúčastnění jsou povinni dodržovat provozní řád střelnice a řídit se pokyny správce střelnice. Vyhrazujeme si právo z bezpečnostních důvodů tuto střelbu nepovolit, případně předčasně ukončit. Na jednom střeleckém stanovišti smí současně provádět střelbu pouze jedna osoba! Pokud půjde o nezletilou osobu je třeba navíc souhlas odpovědného zákonného zástupce a musíte vlastnit ZP skupiny B nebo C nejméně 3 roky! Doprovodem je myšlena osoba i bez zbrojního průkazu, která střílí ze stejné zbraně a na tomtéž střeleckém stavu jako střelec, kterého doprovází. Pokud střelec má více jak jednu zbraň, doprovodná osoba platí jako střelec dle ceníku.

...........



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#18 » čtv 23. led 2014, 13:27

Tuhle střelnici mám za barákem a ještě jsem tam nebyl. Pořád si říkám, že tam musím zajít, když je to tak blízko. Cena se mi ale zdá celkem vysoká, na to, že střelnice má otevřeno jen pár hodin přes dopoledne v sobotu, je venkovní, cesta k ní je hrozná a nejsou tam pojezdy, takže polovinu času trávím kontrolou terčů... Navíc nenabízí prodej střeliva... Nechci srovnávat nesrovnatelné, ale když se rozhoduji, kam z Milovic zajedu na střelnici, tak nakonec jedu na Květnici, kde je sice hodina za 180 Kč, ale v kryté a dobře osvětlené střelnici s pojezdy, kde se dá půjčit zbraň a koupit střelivo... A mají otevřeno do deseti večer každý den kromě neděle. Když si potřebuji akutně zastřílet v neděli, tak jedu na Avim...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#19 » čtv 23. led 2014, 17:23

Marku děkuji, četl jsem asi pořád stejné a staré stránky. Už to vidím.
Ta cena je asi opravdu nepřiměřená, bez pojezdů a už vůbec jsem nepochopil, když půjdu s mojí / bez ZP / a mám jako vždy min. dvě zbraně, tak na jednom stavu platit jako za dva !!!
Ach jo, nezbývá než taky upřednostnit Květnici, sice střelba venku je vždycky lepší.
Např. v Třebotově / nad Radotínem / střílíme na jednom stavu oba dva za 100 Kč a ještě si tam půjčíme zadarmo popery a střelba je hned veselejší !
Každopádně tam pojedu a vyzkouším. Nevíte kde mají v Praze a okolí popery ?

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#20 » úte 5. srp 2014, 10:42

...upřednostnit střelnici Avim před střelnicí v Milovicích - tak to fakt hledím...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#21 » úte 5. srp 2014, 12:32

Romane, kdo píše o Avimu, v tomto vláknu ?



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#22 » úte 5. srp 2014, 19:33

Já se o ní zmínil. A to v tom smyslu, že když si v neděli potřebuju jít zastřílet (což se mi zatím stalo jen jednou, protože chtěl jít kamarád), tak jedu do Prahy na Avim (teď teda momentálně ne :) ). Jinak v jiný den v týdnu jsem raději zvolil Květnici. Teď měli navíc v Milovicích dvě soboty po sobě zavřeno... A koukám, že tuhle bude zase zavřená. :)



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#23 » stř 6. srp 2014, 20:02

Sorry za OT ale nedá mi to. Jet v neděli na Květnici, když máš podstatně blíže Čelákovice :roll:



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#24 » stř 6. srp 2014, 20:15

Jet v neděli na Květnici je nesmysl, páč maj zavříno :-)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#25 » čtv 7. srp 2014, 10:16

A Čelákovice jsou pro veřejnost ?

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#26 » čtv 7. srp 2014, 13:17

když bydlíte v Milovicích, souvisí s touto střelnicí několik pozitivních věcí:
- 30 minut z Mil pěšky, 15 minut na MTB, můžete si zvýšit svůj fyzický fond, doprava tedy zadarmo, žádné peníze za palivo, žádné opotřebení vozidla, v případě, že jdete s přítelkyní - romantická procházka
- při zakoupení permice vyjde 1/2 hodiny na 60 Kč (lze střílet po půl hodinách) - to se zdá někomu hodně?
- venkovní střelnice - v průběhu roku se mění meteorologické podmínky - dobrá zkušenost
- střelba až na 30 metrů
- stavebně oddělené střelecké stavy, vysoká bezpečnost - ne každá střelnice to má
- přístup a jednání správců střelnice je hodně dobré, nejsou ani vlezlí, ani neochotní, chovají se profesionálně
- možnost občerstvení, když si to vezmete ven, tak máte posezení s výhledem do lesa
...myslím, že tahle střelnice je hodně dobrá a jsem rád, že ji v Mil máme...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#27 » čtv 7. srp 2014, 13:47

Ano, je výhoda když je to v místě bydliště, o tom žádná.
Určitě Milovice vyzkouším, ještě jsem tam nebyl.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#28 » čtv 7. srp 2014, 14:09

Ano, v neděli dopoledne od 10:30 do 12:30 pro veřejnost.

Bohuliby píše:A Čelákovice jsou pro veřejnost ?



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#29 » čtv 7. srp 2014, 14:21

Díky, neznáš ceník, na webu nic nevidím.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#30 » čtv 7. srp 2014, 21:26

200,- za osobu, terč v ceně

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů