obchod: P.P.D.



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 20. lis 2008, 21:57

komentáře ke střeleckému obchodu
P.P.D.

http://zbranekvalitne.cz/obchod/p-p-d



Smrtihlav
Příspěvky: 4

Příspěvek#2 » ned 26. led 2014, 11:38

V obchodě se střídají otec (přes 60) a syn (35?).
Se synem se dá údajně rozumně mluvit, ale toho já nikdy nezastihl.
Otec je vůl (dále jen OV). Tipuji ho možná na ex-lampióna, ale spíš zelenou mysliveckou gumu. Neustále mele svoje rozumy. Je úplně jedno jestli mu odpovídáte, mele furt. Ale hrozné bláboly. Všechno je to na stejný pattern: všechno ví, všechno zná, všichni ostatní jsou blbí.

Zprvu jsem tam často chodil, třeba pro náboje. Ale docela mi došla trpělivost když jsem tam manželce kupoval z komise zbraň. OV mi nedokázal říct: jaký je její původ (aspoň jestli fyzická osoba nebo výprodej policejního skladu), požádal jsem ho o rozborku - neuměl!!! prodejce to neumí rozebrat!! (a to byla CZ 92, žádná rarita. A místo férového "neumím" mu pořád lezly z pusy nějaké mumly "to je hrozně jednoduchý pane...", a to i poté, když to nakonec vzdal, bylo to jak z nějaké komedie) chtěl po mě věci co chtít při prodeji chtít neměl a naopak nechtěl věci co chtít měl, čili neznalost zákona o zbraních, strašné. Pokud se chcete něco dozvědět, nebo třeba potřebujete odborně poradit, běžte jinam. Z OV jsem slyšel lézt takové hovadiny, že mi běhal mráz po zádech, kolika lidem už takhle dobře "poradil". Je v zajetí technologických stereotypů studenoválečného období (schválně se zeptejte na Glocky. "Jo milej pane, to je z plastu, to se hned rozpadne") a jeho znalosti o zbraních za posledních 25 let = nula. Nechápu jak můžou ve specializovaných obchodech prodávat takovíto lidé.

Pro mě byla úplně poslední návštěva, když jsem šel kupovat 9 Luger, za které si řekl asi o 0,9kč/náboj víc, než jsem normálně zvyklý. "Jó pane, to víte, voni ty S&B zdražili...". A různé průpovídky. Konfrontoval jsem ho s tím, že Kachlík (Starobrněnská, Brno) má stejný náboj o korunu levnější. Měl na to tisíc řečí, jenom ne nějaké rozumné vysvětlení (např. že jich bere méně, takže nemá tak dobrou cenu, nebo že má vysokou marži, protože má menší obrat, já bych oboje pochopil), neumí jednat na rovinu, umí jenom uhoupávat kecama, pronesenýma tónem všehoznalce. Tak jsem se zařekl že tam už nikdy nepáchnu. Všechno střelivo nakupuji u Kachlíka. Tomu se říká hlasovat peněženkou.

Smrtihlav



funkate
Příspěvky: 1

Příspěvek#3 » sob 5. lis 2016, 23:07

Musim bohužel potvrdit predchozi recenzi. Kdyz jsem po nem dnes chtela cvicne naboje, vnucoval mi slepe a naprosto suverenne tvrdil, ze je to to stejne!!!
Asi je to spis prodejna granuli pro psy nez zbrani :(
Pred navstevou teto prodejny jsem cetla predchozi recenzi a OV nezklamal. Mel by jit radeji prodavat naprosti do trafiky

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#4 » sob 12. lis 2016, 19:08

Já chodím do PPD pro diabolky, bydlím kousek a v Brně vždycky zapomenu. Onehdy mi padl do oka nerezovej Rossi, tak akorát na nošení. Pán mi ho i ukázal a dal do ruky, ani zbroják viděl nechtěl :shock: ale přesto sem ho vytáhl. Přemýšlel sem, že ho koupím, ale při otázce na vyzkoušení se kroutil jak had. Z hlavy neveděl ani cenovku, posílal mi ju na mail. Nemám s nakupováním z komise velký zkušenosti, ale známý, co má doma o dost větší arzenál než já mi tvrdil, že i komisní zbraň lze po dohodě vyzkoušet na střelnici. Tak sem to pustil z hlavy...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů