obchod: Zelený sport



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 19. bře 2012, 15:06

komentáře ke střeleckému obchodu
Zelený sport

http://zbranekvalitne.cz/obchod/zeleny-sport

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#2 » čtv 10. črc 2014, 12:38

Mohol by sa prosim niekto vyjadrit k tomuto obchodu ? Planujem cestu do tejto oblasti - a kedze maju vyber skutocne velky, mozno by som sa tam zastavil. Funguju ako normalny obchod kde je mozne sa v tom pohrabat a pokecat s predavacom, alebo skor ako velkosklad kde ides po to co vies ze chces, zaplatis a vypadnes ?

Vdaka.

MM

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » čtv 10. črc 2014, 13:18

b/ je spravne.
Exkurze neporadaji, cas na vykladani a premysleni obvykle nemaji.
Je to sklad, ne prodejna. ;)

Idealne dojet s hotovou objednavkou z netu, zaplatit a zmizet.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#4 » čtv 10. črc 2014, 13:37

Vdaka, skoda. Hlavne koli tym starsim veciam co ponukaju ... clovek by si vybral, ale takto tazko.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#5 » pát 18. črc 2014, 20:57

Takze nakoniec som tam dnes skocil, zaradil som to rodinneho vyletu. Skusenost - v ramci moznosti robia co sa da. Mal som konkretne objednanu jednu BP vec po ktoru som siel, mimo toho mi na poziadanie ochotne doniesli na pozretie dalsiu zbran o ktoru som mal potencialne zaujem s tym ze sa da dohodnut aby mi to pripadne do CB doviezol ich partner ak sa rozhodnem. Na to ze im ocividne neustale hori pod zadkom a zvonia telefony fajn pristup.
Zaver - da sa tam dojst aj na 'pozretie' pokial viete co z ich ponuky chcete, aj ked to na dlhe reci nie je. Kazdopadne +1 za ochotu.



paulus.u
Příspěvky: 71

Příspěvek#6 » stř 12. lis 2014, 19:42

nemám s nima zkušenost, ale tahle hláška z jejich webovek mi přijde přinejmenším divná, si stěžujou, že vlastně u nich někdo něco kupuje.... :roll:


"Samozřejmě i my víme, že brokové střelivo Yvascalar je skvělé

a že jeho cena je velmi dobrá, ale opravdu není nutné za ně

utratit všechny peníze, které jse měli připravené na vánoční

dárky. Dodávky od této firmy nám chodí pravidelně a výrobce

zdražení nemá v plánu, trochu jsme sice podcenili dodávky

střeliva 8 a 9mm P.A.K. ale to napravíme již v lednovém dovozu."



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#7 » čtv 13. lis 2014, 00:33

Jde asi o to, že všichni je kupujou, a tak jich asi mají nedostatek, než příjdou nové zásoby.
Lidé se bojí, že se zdraží, když je o ně velký zájem, zejména slugy jsou za super cenu.
Ostatně před časem dost rychle také zdražili pistole HS.

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#8 » čtv 4. pro 2014, 11:59

Nakupuji tam rád. Velký výběr, vstřícnost, rozvoz až do firmy. Za mě spokojenost.



Estetik
Příspěvky: 8

Příspěvek#9 » pon 8. pro 2014, 14:41

Zdravím.
Vyhlédl jsem si u nich K100 mk7, kterou tam mají za 10 100,- Vysoké Mýto je ale pro mě z ruky, tak jsem zavolal, jestli si ji můžu vyzvednout u některého z jejich partnerů v Brně. Slečna na drátě řekla že ano, ale že si tu zbraň musím objednat přímo u některého z nich a jen říct, že ji chci od ZS. Raději jsem se zeptal na cenu, jestli zůstane stejná. Nevěděla s určitostí, jen řekla, že snad Alfa proj jejich ceny dodržuje. Tak jsem volal do Brna. Napřed Tuza (tam to znám nejlíp) - ok, není problém, ale prý nemají od ZS žádné marže, tak chtěli 11 200,- :shock: . No trochu mě to zklamalo a týpek na drátě to asi poznal, takže jsme si řekli nashledanou. Volal jsem tedy do Alfy, jak mi bylo doporučeno původně. Opět není problém, ale i zde si přirazili něco navíc - cca 600, prý za dopravu. To jsem vzal, protože to bylo cca tolik, kolik bych projel do Vysokého Mýta. Pán v telefonu působil ospale jak po flámu a komunikace s ním byla trochu matoucí (prakticky nemluvil) ale ne nepříjemná, proto mě překvapilo, že zbraň byla za dva dny v Brně a mohl jsem si pro ni přijet :o (Alfa mi zavolala). Nakonec mě tedy zbraň vyšla na 10 700,- (no co už...) a za dva dny byla doma. Rychlost udivující, lepší než když jsem si objednával vysavač. Za mě teda dobrý. :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#10 » pon 8. pro 2014, 16:13

No moje zkušenost je ta, že jsou prodejci, kteří mají zbraně ze ZS i levnější.
Např. brokovnici i turecké náboje jsem koupil levněji než ve Vysokém Mýtě, konkrétně u pana Jirušeho z Munitopu, stejně tak i pistole HS, ty má např. Beareka také levnější, chce to trochu hledat.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » úte 9. pro 2014, 10:36

Kolikrát to tak bývá, že distributor není nejlevnější a výrok Tuzy, že od ZS nemají žádné rabaty se mi nějak nezdá :-/. Takhle business už několik let nefunguje.



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#12 » úte 9. pro 2014, 12:23

Tuza je v kategorii bronzových prodejců, takže bude mít 15% rabat a nakupuje ji za 9.400,-

Nevím, jestli ZS rozváží zdarma jako ostatní nebo jestli si za to nechává platit.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4576

Příspěvek#13 » úte 9. pro 2014, 12:33

Zelený sport rabaty samozřejmě dává a jakým způsobem "rozváží" radši nechtějte vědět :lol:



Estetik
Příspěvky: 8

Příspěvek#14 » úte 9. pro 2014, 16:35

Píšu jen jak to proběhlo a co mi kdo řekl. Tuza +1100,- "nebudem na tom mít žádnou marži", Afla +600 za "dopravné". Já si na nic nestěžuji cena se mi zdá ok, rychlost dopravy taky (omlácená taky nebyla :lol: ) jen jsem chtěl další případné zájemce upozornit, že vyzvednutí u prodejce jež je blíž jejich bydliště asi nebude za "děkuji". Toť vše.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#15 » stř 10. pro 2014, 00:38

Zelený Sport určitě dává rabaty, jinak by nemohli u prodejců být lepší ceny .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů