obchod: Zelený sport

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#16 » stř 27. črc 2016, 19:35

Tak jsem si byl v Zeleném Sportu tento týden pro nový přírůstek a mohu potvrdit, že v této firmě opravdu skladovali Semtex. A možná tam ještě něco mají. Opravdu, věřte mi, je to tak. Mohu to doložit i fotografií:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#17 » stř 27. črc 2016, 21:26

Pro ty, co to nepoznali - jedná se o energetický nápoj ! A jak jsem poznamenal, při mém brzkém ranním vstávání mi pak odpoledne přišel velmi vhod :D .

Co se týče obchodu samotného, tak mohu jen pochválit vstřícnost paní, která se mnou vyrizovala telefonickou objednávku. Po příjezdu na mne čekalo domluvené zboží, byl mi dán dostatečný prostor na prohlídku a obsluha byla milá. Byl jsem spokojen.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#18 » úte 16. srp 2016, 08:25

Docela škoda, že nemají normální prodejnu, protože jen podle fotek, popisu a několika emailech si stejně neobjednám, chci si to prohlídnout a poradit se o pár věcech. Takhle raději počkám, až se zase to co mě zajímá objeví v některém maloobchodě.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » čtv 8. zář 2016, 07:55

ZS nemá moc sofistikované stránky, ale hrozně rád tam pravidelně chodím pro skoro každodenní nové počtení na úvodní stránce a novou fotku dne :D

"Řada z vás se nás ptá, proč je nutné nám zaslat objednávku 48hodin před odběrem či expedicí. Chápeme, že zpravodajství (zejména veřejnoprávních) médií ve vás vzbudila dojem, že je celá naše firma chaloupka z roští, kterou z jedné strany podpírá oslík a z druké kravička. Ve skutečnosti je to areál o rozloze 20600 metrů čtverečných, ve kterém se nachází 11 samostatných skladů o celkové ploše 6666 metrů čtverečných a v aktuální nabídce máme v současnosti více jak 1200 položek zboží. Celá řada zboží je v paletách a přístup k němu je možný pouze s manipulátorem. Příprava zboží z objednávek je tedy technicky možná jen hromadně."


Thumb up!



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#20 » čtv 8. zář 2016, 08:04

:lol: :thumbup:



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » čtv 8. zář 2016, 12:55

Jop, taky tam chodím docela často, to počtení a obrázky jsou lepší než Trnky Brnky. Mimochodem nevím kolik z vás zaznamenalo jejich minulou zprávu na stránkách, že v areálu staví střelnici. Podle jejich zprávy by tam měla být broková střelnice, tunelová, venkovní 100 m a venkovní 500 m.

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#22 » čtv 8. zář 2016, 13:00

Mám to k ZS kousek. Podle mě je to skvělá firma. Kdyby si tak ještě otevřeli maloobchodní prodejnu k těm střelnicím!
Takhle je to malinko divný to přebírání v kanceláři ikdyž to funguje dobře.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#23 » čtv 8. zář 2016, 13:05

Přímo v areálu (tedy ve Slatině) venkovní střelnice??? To byl asi jeden ze vtipů na hlavní stránce, které tam pravidelně dávají ne?
Tunelovku bych ještě pochopil, ale otevřenou střelnici prakticky ve vsi si nedokážu dost dobře představit. Navíc silně pochybuju, že by jim to při současný papírový válce ouřada oštemploval :D



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#24 » čtv 8. zář 2016, 13:12

Pokud vím, psali, že budují střelnici, ale nebylo tam napsáno kde.



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#25 » čtv 8. zář 2016, 15:45

nedavno byla na titulni strance zminka, ze buduji hned tri strelnice - brokovou, pak jednu kulovou (byla tusim uvedena i nejaka velka raze) na 100m a jeste jednu "long range" 500m



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#26 » čtv 8. zář 2016, 16:16

;) No to už ale napsal o 4 příspěvky dřív Xerxes, možná by to chtělo i číst víc než jen poslední příspěvek.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pát 7. říj 2016, 14:20

Kluci jedou na jejich webu větší a větší bomby :-)

Obrázek



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#28 » stř 26. říj 2016, 13:37

Tak perlička ze stránek ZS, cituji:

Důrazně se ohrazujeme a dementujeme fámy, že požadujeme po Ministerstvu vnitra české republiky náhradu škody 2 miliardy korun. Společnost Zelený sport s.r.o. za měsíce červen, červenec a srpen doložila způsobené škody a požaduje po ministerstvu jejich náhradu ve výši 3 388 461 kč. Společnost Zelený Sport Defence s.r.o. doložila a nárokuje škody za tyto tři měsíce ve výši 93 667 492 kč. Společnost Multiagro v.o.s. Slatina necelých 8 000 000 kč za nesprávný úřední postup Hasičského záchranného sboru. V součtu to je zatím cca 102 milionů korun.

No tak to jsem zvědavej, jak se jim bude dále dařit v boji s úřednickou mašinérií. Držím pěsti ;)

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#29 » stř 26. říj 2016, 17:50

Já jsem od ZS dosud nic nekoupil. Mám to daleko, ale jejich stránky sleduji a fandím jim, když si nedali od úřadů líbit schválnosti. Zajímalo by mne, po jakém ministerstvu se bude požadovat náhrada škod. Protože ministerstva mají rozpočet ze státní kasy. To se tedy budeme zase všichni skládat na milionové odškodné za nějakého politika, kterému tohle podnikání nejde pod nos? Ten volený politik i ti úředníci, co mu šli na ruku, by měli nést osobní odpovědnost za to, že jim házeli klacky pod nohy. Ať soudy usvědčí konkrétní viníky z překročení pravomocí, nesprávných postupů a spočítají jim to! Ale jmenovitým osobám. Ne ministerstvu. Jsem rád, že to tahle firma ustála. Ale kolik je takových, kterým podobné praktiky zlomily vaz? A byrokrati budou dál sedět na svých židlích a rozhodovat o existenci těch, kteří státu platí daně? Taky držím pěsti.

Edit: Už jsem se to dočetl: po ministerstvu vnitra.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#30 » stř 26. říj 2016, 22:19

Kalič: Kdybys chtěl něco ze ZS, tak se podívej na jejich dealery, jsou všude.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů