obchod: Zelený sport



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#61 » pát 2. lis 2018, 01:44

V těch slevových tornádech co v poslední době pouštějí mají trošku hokej... Včera jsem objednal CAA RONI G17 a dnes dorazilo Micro Roni... Aspoň pro mě to bylo překvapení PŘÍJEMNÉ. Zajímalo by mě, jak pochodili ostatní...



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#62 » pát 2. lis 2018, 07:53

kubass_hk9: díky za tvůj post, uz jsem se bal ze jsem uplne blbej a nevim co objednavam...
Taky mi misto Roni přišla Micro Roni...



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#63 » pát 2. lis 2018, 07:56

Já objednával pouzdra a pár drobností a i přes to, že u pouzder bylo uvedeno, že chtějí do poznámky uvést požadovanou barvu (chtěl jsem černou), tak přišly jedno v zelené a druhé v pískové barvě. Být to pro mě, tak je mi to jedno, ale druhé jsem bral pro kamaráda. Sice ho vzal, ale nepřišlo mi to jako ok postup.Na druhou stranu bylo jen v akci za 150 kč/kus, ale i tak... Za další, část objednávky nepřišla vůbec, sice nebyla naučtována, ale mohli alespoň dokázat, zda objednávku i přes to akceptuji. Samozřejmě jsem si toho všiml až doma, protože předtím jsem si nepamatoval, kolik celkově objednávka činila, abych si toho všiml před převzetím.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#64 » pát 2. lis 2018, 09:39

Taky mi prislo jedno pouzdro (ze tri objednanych) zelene, ale za 150 korun mi to zily nerve
Cerna chce kazdy, jsou hned pryc
Rucka na AR15 od CAA (v akci za 120 korun) me docela zklamala
Zatim jsem zkusil nasucho, uvidim jak se mi bude drzet pri strelbe



45fan
Příspěvky: 23

Příspěvek#65 » pát 2. lis 2018, 11:42

kubass_hk9 píše:V těch slevových tornádech co v poslední době pouštějí mají trošku hokej... Včera jsem objednal CAA RONI G17 a dnes dorazilo Micro Roni... Aspoň pro mě to bylo překvapení PŘÍJEMNÉ. Zajímalo by mě, jak pochodili ostatní...


Já jsem na tom stejně. Čekal jsem, nevím proč G1 nebo G2, ale má to být konverze a minimalismus je plus. Nakonec jsem taky rád. Ještě bych rád doplnil, že jsem dnes komunikoval s panem Martinem Rudolfem st. a na mé maily odpovídal obratem.

Ještě k té konverzi. Co jsem se dopatral jinde tak snad by měla fungovat i s glockem 19, prý odzkoušeno a jediný problém je že trubka konverze pro letící střelu a spaliny je dál od hlavně a tudíž jde více spalin zpět.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#66 » pát 2. lis 2018, 11:55

@45fan Dík za doplňující info. G19 zvažuju do budoucna, ale raději bych si to stejně ještě prověřil

Jak to tady tak čtu, tak by se to spíš mělo jmenovat LOTERIE neb nikdy nevíš, co ti dojde... ale za ty prachy... :lol:



45fan
Příspěvky: 23

Příspěvek#67 » pát 2. lis 2018, 13:13

Můžeš si to zkusit se sušilkama. Já bych to rád zkusil dnes, ale přijel švagr pacifista tak nevím jestli bych si to užil :). Mě to říkal jeden prodejce co má obě (19 i 17) a zkoušel to... Já na ZS nadávat nemůžu a jsem rád že tu tahle firma je



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#68 » pát 2. lis 2018, 14:00

ja si na ZS taky nestezuju, i kdyz z ty jiny konverze jsem byl prekvapenej, ale asi tam proste meli blbej obrázek.... cert to vem za ty penize.
ale kdo bude ZS brzo nenavidet je moje draha polovicka.. za posledni tyden dve brokovnice, konverze, k tomu samozrejme patri hromada naboju a nakup dalsiho trezoru. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#69 » pát 2. lis 2018, 18:35

Ale vse za skvelou cenu
Az manzelka uvidi boticky za tretinovou cenu, proste ji dovolis si to za sve penize koupit a vyreseno



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#70 » pát 2. lis 2018, 20:03

To byla nadsazka :) kdyby me vysirala, tak z ni manzelka ani nikdy nebude, ale pro jistotu se moc neptam, ale radsi oznamuju :lol:
Mam ji dobre vychovanou, moc mi do toho nekeca, ale pruser je, ze se ji to zalibilo a tak to vsechno boli dvakrat tolik :lol:
Ale zpet k ZS, ty ceny byly tak skvely, ze jsem jim tu jinou konverzi uz odpustil, vic takovejch vyprodeju :roll:



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#71 » pát 2. lis 2018, 22:19

Walt píše:Taky mi prislo jedno pouzdro (ze tri objednanych) zelene, ale za 150 korun mi to zily nerve
Cerna chce kazdy, jsou hned pryc


Jo no, jenže zjevně nebyly ty konkrétní černé hned pryč, protože jsou v nabídce stále, jenže už za starou cenu (stejný typ, co jsem za těch 150 objednával pro kamaráda) :roll: .

Každopádně došlo a za těch 150 není co řešit, jen trošku nechápu přístup prodejce...

http://www.zelenysport.cz/pouzdra/imi-z ... ro-sig-226
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#72 » sob 3. lis 2018, 08:21

Walt píše:Taky mi prislo jedno pouzdro (ze tri objednanych) zelene, ale za 150 korun mi to zily nerve
Cerna chce kazdy, jsou hned pryc
Rucka na AR15 od CAA (v akci za 120 korun) me docela zklamala
Zatim jsem zkusil nasucho, uvidim jak se mi bude drzet pri strelbe

Proč tě zklamala? Mám ji na brokovnici a je to přesně to, co jsem chtěl. Je krátká, ale používám ji jen na spodní polovinu dlaně.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#73 » sob 3. lis 2018, 14:28

Ma jiny uhel, proste mi nesedi

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2968

Příspěvek#74 » stř 7. lis 2018, 15:36

Dopoledne a možná v poledne to tam ještě nebylo, ale teď odpoledne mají výprodej náboj Fiocchi 12/70 36g za 4,1 Kč. Objednáno, su zvědavý, zda se na mne dostane.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2968

Příspěvek#75 » stř 7. lis 2018, 16:23

Před méně než půl hodinou zavedeno do katalogu výprodej náboj gumové koule brokové za 5 Kč http://www.zelenysport.cz/strelivo/vypr ... relivo-yas

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti