Dersol s.r.o. - Reloading Solař

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » čtv 20. lis 2014, 13:54

Já jsem to už vzdal. Musel bych tam zajet celou sadu sbalit a dát na reklamaci. Jednak to mám daleko a když už bych tam byl tak bych nejspíš někomu prokopl úsměv. :lol:

Uživatelský avatar
mhaluza
Příspěvky: 80

Příspěvek#17 » čtv 20. lis 2014, 13:58

No z Kladna je to krapet z ruky :-)

Ale je to škoda, ceny za střelivo dobré, výběr jakžtakž taky, ale ta domluva nebo spíš nedomluva...

A to pro členy LEXu by měl dávat ještě nějakou slevu... škoda, že ji nelze uplatnit :-)

Uživatelský avatar
Mnemonic45
Příspěvky: 23

Příspěvek#18 » pát 21. lis 2014, 09:24

Moje zkušenosti jsou podobné - objednal jsem si střely přes jejich web a 2 měsíce bez jakékoliv reakce. Na pozdější email taky nepřišla žádná odpověď. Na druhou stranu kámoš tam psal, když kupoval pistoli, a najednou problém s komunikací nebyl....

Uživatelský avatar
mhaluza
Příspěvky: 80

Příspěvek#19 » pát 5. pro 2014, 07:45

Tak konečně se podařilo. Jeden týden po mailu domluva, druhý vyzvednutí a vše v pohodě. Když to tak bude pokračovat, tak to bude super. Jednalo se o pár kusu střeliva (do 500ks), takže žádná závratná částka, o to spíš je dobře, že už to funguje.



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#20 » čtv 14. kvě 2015, 16:32

Kdysi dávno jsem zde také objednával zboží, po několika měsících čekání a výmluv jsem objednávku zrušil. Teď po dlouhé době jsem zde zkusil nakoupit znova a zboží hned druhej den odesláno a hned poté doručeno. Jediný co se nepovedlo, bylo, že mi to poslali na tu adresu, kterou jsem uvedl u té dávné objednávky, a která už dneska neplatí, ale to se vyřešilo s PPL po telefonu a ti to doručili na správnou adresu. Takže jsem byl tentokráte velmi mile překvapen.



Eneru
Příspěvky: 6

Příspěvek#21 » čtv 8. zář 2016, 10:49

S nima mám taky velice nemilou zkušenost. Při objednávce mizely z objednávky položky a když jsem je na to upozornil, tak se pry jednalo o chybu inf. systému. Dále mi od nich přišla objednávka, kde část chyběla a uvnitř na papírku bylo naspáno, že jakmile bude skladem, tak zdarma dodají. Rok se s rokem sešel a stále nic. Na emaily a telefony nereagovali. Proto říkam, tenhle obchod je pěknej šmejd, nic tu nekupovat.



Dexter02
Příspěvky: 54

Příspěvek#22 » stř 8. bře 2017, 13:28

Taky spatna zkusenost.
Telefonicky overeno ze zbozi je skladem. Doporuceno udelat formalne objednavku s tim, ze jak mi prijde potvrzeni tak si to osobne vyzvednu ( sem z Brna ).
Po tydnu necinnosti na muj dotaz mi bylo receno, ze zbozi je na ceste.
Po dalsich dvou tydnech necinnosti na muj dotaz mi bylo receno, ze zbozi dodavatel zamenil za jine.
Po dalsich ctyrech tydnech necinnosti na me zruseni objednavky reakce ze zbozi je na ceste.

Na muj komentar ohledne necinnosti v pripade 2mesice stare objednavky mi bylo napsano, ze dokud se stav objednavky nezmeni, neni duvod komunikovat.

Podotykam ze sem objednal zbozi co mi telefonicky potvrdili ze je skladem.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#23 » stř 8. bře 2017, 15:46

Moje zkušenost podobná, zboží na stránkách skladem, objednáno, obratem mail, že je objednávka přijata a vyřizuje se. Po týdnu jsem se mailem zeptal, jak to vypadá, protože jsem na ty věci docela spěchal. Bylo mi odpovězeno, že jsem v pořadí a mají toho moc. Po dalším týdnu opět dotaz na stav a opět odpovězeno, že nestíhají, zboží je na cestě od dodavatele a že stránky se aktualizují jednou za 24 hodin, takže když si zboží objednal někdo přede mnou, tak to v systému ještě neprošlo. Já jsem se v mezičase několikrát díval na stránky a zboží bylo stále skladem, rozhodně jsem neobjednal žádný úzkoprofil, ale standartní matrice, drobné příslušenství a střely. Objednávku jsem tedy zrušil, což mi bylo potvrzeno mailem a i status objednávky na stránkách se změnil na zrušená. Světe div se, po týdnu telefon, že už mají objednávku pro mě připravenou, ale jedna věc není skladem přímo od značky, kterou jsem chtěl, tak jestli jí mohou nahradit jinou značkou. Když jsem pánovi řekl o zrušení objednávky, tak byl dost překvapený. Asi tam mají ukrutný pořádek. Za mě to byla první a také poslední objednávka.

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#24 » stř 8. bře 2017, 15:57

...omlouvám se OT ale když to tady čtu, musím do nebe vychválit STROBL.CZ s.r.o. Naprosto špičková komunikace, vždy (prozatím 2x) vše zaslal ve slíbeném termínu, má hodně věcí skladem.

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#25 » stř 8. bře 2017, 17:58

Radka Solaře jsem potkal na několika střeleckých závodech a to co tady píšete mě docela překvapilo. Zatím jsem u něho nic neobjednával, tak je to pro mě dobrá informace.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#26 » stř 8. bře 2017, 18:14

No osobne mam u DERSOLu objednane strely ALSA 124grs. Ale asi uz 4 mesice. Co 14 dnu tam volam a dostavam odpovedi typu. Pristi utery se pro ne jede, co nevidet budou, popozenu to. Pritom jinde jsou treba uz i skladem. Duvod nezruseni objednavky je ten, ze zatim mam jeste zasobu poplastovanych a druhy ze jsem je objednal za dobrou cenu a za tu uz je nikde nesezenu. Penize davno odeslane, ale zbozi stale v nedohlednu. Pokud se sam neozvu, tak zadny update nedostanu. Smutne.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#27 » stř 8. bře 2017, 19:58

Právě kvůli jejich ,,kladným'' recenzím jsem neplatil předem. Taky jsem objednával za cenu, která byla o poznání nižší, než jinde, ale když zboží není, tak si můžou cucat ceny z prstu jaký chtějí proti konkurenci.

Uživatelský avatar
Oilman
Příspěvky: 77

Příspěvek#28 » čtv 9. bře 2017, 07:22

Až do minulého měsíce jsem nemohl o této firmě říct nic špatného. Komunikace přes jejich stránky i telefonicky s p.Solařem bez problému. Jenže poslední objednávka zápalek 6 týdnů bez reakce, všechny položky byly podle e-shopu skladem. Objednávku jsem urgoval přes jejich webstránku celkem 3x, nakonec jsem ji zrušil - na to rovněž nereagovali, podle mého účtu byla pořád ve vyřizování. Nakonec jsem do Dersolu zavolal, a pak ji teprve zrušili. Bohužel úplně stejně to teď funguje i v Limitu. Nulový zájem.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#29 » pát 21. dub 2017, 04:59

Tak vsem doporucuji se firme DERSOL vyhnout pokud pro vas penize a cas maji nejakou cenu. Jak jsem psal asi o 2 prispevky drive, tak jsem mel u nich objednane strely od 4.10.2016! Na konci brezna 2017 mi volaji jestli objednavka stale plati, ze uz jsou na sklade. Sice jsem v te dobe mel uz lis prerizeny na jine strely, ale objednal jsem je za dobrou cenu a mezitim se vsude ceny zvedly, takze proc ne (Obecne proc jsem objednavku nezrusil drive bylo prave to, ze se ceny mezitim zvedly a nechtel jsem prijit o tu puvodni cenu). Takze jsem si rikal, ze pozde ale preci to bude vyrizene. Objednavka byla predem zaplacena s cenou kolem 6t. Takze jsem cekal az mi prijde echo od PPL o doruceni. Jake bylo moje prekvapeni za 2 dny kdyz mi prislo echo od PPL ale s poznamkou o dobirce ve vysi cca 1100,-Kc! Ta cena mi nesedela vubec na nic, ani na objednavku, ani na postovne, tak jsem do firmy DERSOL volal a oznamili mi, ze je to z duvodu narustu ceny. Myslel jsem si, ze si ze me delaji srandu, ale dostalo se mi odpovedi, ze on jen vyrizuje co ma napsane a at ze pry napisu majiteli. Coz jsem hned udelal pres mail (telefon na majitele jaksi neni k mani) s tim, ze mi pristup neprijde fer, atd. za 2 dny kdyz uz jsem musel PPL rict co maji delat se zasilkou (mate 2 moznosti, budto vam to 2x opakovane doruci nebo to poslou zpet. Zvolil jsem 2. variantu, protoze jsem tusil, ze bude problem a za tu cenu s dobirkou jsem je uz nechtel) mi majitel rozhorcene odpovedel, ze o jakem neferovem jednani mluvim, ze jsem s dobirkou souhlasil (coz neni pravda. Logicky, proc bych souhlasil a pak se to snazil reklamovat), atd. A ze vidi, ze jsem zasilku odmitl, coz bere jako vraceni a ze mi posle zpet zaplacenou castku od ktere si odecte postovne a balne. Tak jsem mu obratem napsal, ze tedy podle zakona odstupuji od smlouvy bez udani duvodu do 14 dnu a ze opet podle zakona mi musi do 14 dnu vratit penize vcetne postovneho a balneho. Mimochodem nevim jake postovne a balne chce odecist kdyz na dodaku mam v teto polozce 0,- :) Dnes to je 16dnu od odstoupeni a penize stale nikde. Z PPL potvrzeni, ze zasilka byla i odebrana prijemcem. Dnes tam budu volat a uvidime co reknou. Pokud neco jineho nez ze penize byly nebo budou dnes odeslany, tak uz to dal neresim a predavam DASu, kde jsem pojisten.
Takze kdo muzete, firme DERSOL se vyhnete, je to akorat o nervy, ztracenem casu a penezich. Kdo chce, rad preposlu komunikaci abyste si nemysleli, ze je to konkurencni boj.



WMartin
Příspěvky: 111

Příspěvek#30 » pát 21. dub 2017, 05:34

Souhlasím s HV.
Nechci dělat reklamu, ale Strobl.
Chválím.
Dersol jsem raději nezkoušel, po komunikaci mi stačilo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů