Obchod: panzer.cz

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#1 » pon 1. pro 2014, 04:24

Mate s nimi uz niekto skusenosti ? V ponuke maju par veci co sa bezne nevyskytuju, preto ma zaujali.

Vdaka

M.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#2 » pon 1. pro 2014, 07:34

Kupoval jsem u nich před 2 měsíci malorážku. Jednání velmi slušné a vstřícné.
Normálně o víkendu nedělají,ale mám to do Plzně 200km a jel jsem tam něco řešit právě v sobotu a dohodli jsme se a obchod se uskutečnil i v nepracovní den. Teď tam mám rezervovanou malou berettu o které jsem psal v jiném vlákně. Ve zbraních se vyznají. Za mě hodnocení kladné.



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#3 » pon 1. pro 2014, 08:16

Nechal jsem si od nich poslat zbraň vyrobenou před 1890 a vše v pořádku.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#4 » pon 1. pro 2014, 09:36

Vdaka - ich stranky mi totiz nabiehaju naplnene 'dummy' obsahom - mimo katalogu zbrani. Nasledne sa ukazalo ze je to tym ze pouzivam anglicke nastavenia na notebooku, ked som prehadzal vsetko na cestinu, uz je to Ok :lol:.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#5 » pon 1. pro 2014, 18:01

Bral jsem od nich nějaké zásobníky. Přišly bez problémů, už nevím jestli poštou nebo třeba PPL přesně v tom stavu jak byly nafoceny na stránkách.



tone
Příspěvky: 1

Příspěvek#6 » úte 16. pro 2014, 13:12

Koupil jsem už druhou zbraň a třetí doporučil. Nadstandardní přístup, vše 100%. Doporučuju. Nejlepší obchod se zbraněmi, se kterým mám zkušenost.



lagardere
Příspěvky: 10

Příspěvek#7 » stř 31. pro 2014, 19:06

Mohu potvrdit nadstardatní přístup. Velmi ochotný, dokonce mě zařídili předání v Praze (nemusel jsem do Plzně). Nic není problém, ceny jsou rozumné.



huja
Příspěvky: 1

Příspěvek#8 » pon 31. říj 2016, 23:35

Dnes jsem koupil od firmy PANZER .cz (Plzeň) novou hračku .
Stav zbraně přesně odpovídal kvalitním fotkám na jejich internetových stránkách .
Oceňuji velmi podrobný , odborný a přesný popis stavu zbraně , včetně popisu opotřebení,
který zcela odpovídal realitě .
Jednání velmi příjemné a ochota nadstandartní .
Mohu jenom doporučit.



eotto
Příspěvky: 1

Příspěvek#9 » úte 7. úno 2017, 21:51

3.2.17 jsem kupoval osmatřicítku - nadstandartní přístup potvrzuji - doporučuji.

Uživatelský avatar
tomblaha
Příspěvky: 195

Příspěvek#10 » úte 7. úno 2017, 23:45

Mám od nich samonabíjecí malorážku, při první střelbě jsem zjistil problém ale velice mile mi překvapila jejich ochota problém řešit, vše dopadlo k mojí 100 procentní spolehlivosti, takže můžu jen a jen doporučit. Občas mají v nabídce velmi raritní zbraně. Opravdu nadstandardní přístup..



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#11 » stř 8. úno 2017, 17:40

Potvrzuji. Majitel poradí, ochotný, i po telefonu jsem s ním řešil technické věci (ohledně zbraní, ne prodeje ).



murdoch
Příspěvky: 75

Příspěvek#12 » čtv 9. úno 2017, 09:48

Já tam kupoval zásobník pro Walther P1 (signovaný jako P38) - za 450,- Kč + 100,- poštovný (výborná cena). Rychlá a příjemná komunikace mailem, pak trochu zdržení... Po mailovém dotazu, kde je zásobník, se mi pán omluvil, že ten použitý, co jsem si objednal na jejich webu, omylem prodal někomu jinému a bez příplatku mi poslali nový-nepoužitý.
Za mě super.



murdoch
Příspěvky: 75

Příspěvek#13 » čtv 16. úno 2017, 16:31

Tak včera další zásobník, v úterý objednáno, ve středu vyzvednuto na poště. Doporučuju.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů