Nákup na www.cds-ehrenreich.de



Tomik
Příspěvky: 13

Příspěvek#1 » pon 5. led 2015, 18:46

Prosím, nemáte někdo náhodou zkušenost s nákupem na http://www.cds-ehrenreich.de. Jde mi o nějaké díly, které lze volně koupit u nich i u nás, takže by mi je normálně mohli poslat poštou.
Mají dokonce inzerát ve S. Revue.
Já jsem na tom s jazykama bídně a tak jsem jim posílal poptávku mailem přeloženým strýčkem Googlem a zatím bez odpovědi.

Díky


P.S.Jestli jsem ve špatným fóru, tak se omlouvám a prosím admina o přesunutí.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » pon 5. led 2015, 19:39

Komunikujou i v angličtině, vždycky bez problémů. jenom ne všechno co mají v seznamu je i skladem.



Tomik
Příspěvky: 13

Příspěvek#3 » pon 5. led 2015, 22:03

Ještě zkusím asi chvilku počkat, jestli ještě nejsou jenom zavalený vánočním blázincem a pak zkusím odchytnout nějakýho lingvistu, aby mi tam zavolal.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 461

Příspěvek#4 » úte 6. led 2015, 11:03

Na stránkách měli napsáno, že mají do 5.1 dovolenou, nicméně na dotaz poslaný o svátcích mi minulý týden odpověděli. A byl to dotaz také psaný pomocí překladače.



Tomik
Příspěvky: 13

Příspěvek#5 » úte 6. led 2015, 11:16

Tak to já jsem asi spadnul někam do spamu, protože jsem psal 17.12.
Zkusím asi napsat ještě jednou pro změnu anglicky.



slavetin
Příspěvky: 27

Příspěvek#6 » stř 7. led 2015, 09:44

Já od nich nakupoval a naprosto perfektní, odeslal jsem e mailem dotaz a do 2 hodin jsem měl odpověd a všechno fungovalo naprosto bezvadně. Ale komunikoval jsem s nimi německy.



Tomik
Příspěvky: 13

Příspěvek#7 » stř 7. led 2015, 19:14

Tak už se to pohnulo, včera jsem sesmolil ještě jednu objednávku pro změnu v gůglangličtině a ta se chytla, už mám v mailu zálohovou fakturu.



Tomik
Příspěvky: 13

Příspěvek#8 » pát 23. led 2015, 20:27

Tak pro úplnost, aby to se to nějak uzavřelo.
Fakturu jsem zaplatil a všechno už mám v pořádku doma, tudíž můžu doporučit.
Díky všem za reakce



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#9 » úte 12. zář 2017, 20:57

Aktuální zkušenost - vše klaplo na výbornou.
V pátek poptáno, v pondělí zálohová faktura, v úterý jsem zaplatil, ve čtvrtek jim došly peníze a v pondělí byla zásilka u mne na poště.
Díly v mém případě (na 50 let starou pistoli) byly originální, ačkoli prvně oficiálně přes Walther to nevyšlo.
Mohu doporučit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů