střelnice na vyzkoušení zbraní

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#1 » stř 4. lis 2015, 15:07

Zkoušel jsem najít vlákno které by se tomuto tématu přímo věnovalo ale buď tu není nebo neumím pořádně hledat. Sdělte prosím zkušenosti se střelnicemi, kde je možno vyzkoušet různé zbraně, než se člověk rozhodne, co koupit nebo aby vyzkoušel, jak mu která zbraň sedne. Co mají k dispozici a za jakých podmínek, i cenových, zapůjčení probíhá. Mě osobně zajímají zejména krátké kulové zbraně a co se lokality týká, středočeský + západočeský kraj a Praha. Samozřejmě se dají hledat po internetu jednotlivé nabídky střelnic ale kolikrát nejsou zrovna aktuální a navíc není nad sdělenou osobní zkušenost a to i s přístupem a ochotou na konkrétních střelnicích.

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 4. lis 2015, 15:32

www.strelnicesporilov.cz >>>
Slouzim tam vikendy (soboty, nekdy nedele) a kdyz se vcas objednas (je to nutne, byva plno) tak neni problem vyzkouset vse, co je aktualne "v dosahu". Podle aktualni sestavy kamaradu, co sedi na baru to byvaji i netypicke kousky.

Moderum se omlouvam, ale nejde o komerci, martinakus a pripadni dalsi zajemci zaplati jen vlezne a strelivo, nerejzuju na takove poptavce ;)

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#3 » stř 4. lis 2015, 16:22

Osobně mohu doporučit střelnici Leiko v Plzni mezi Škodovkou a CAN. Chce se to předem objednat, protože mají hodně plno, ale je s nimi skvělá domluva, snaží se člověku vyhovět a mají celkem velký sortiment nabízených zbraní, seznam je na jejich stránkách. Ceny jsou myslím dobré. Já tam nejčastěji využívám předváděčky, kdy si pouze za 50% normální hodinové sazby a za cenu střeliva mohu vyzkoušet právě nabízené zbraně bez omezení.

Když už se marinakus takto zeptal, snad mu nebude vadit, když poptám střelnice, kde je možno půjčit a vyzkoušet nejen krátké kulové zbraně, ale i ty dlouhé. Jestli takováto střelnice vůbec existuje. Především v západních nebo západní části středních čech. Konkrétně chtěl bych si třeba 2x - 3x do roka půjčit na 50 - 100 ran nějakou AR-15, protože se mi nevyplatí kupovat vlastní. Děkuji za postřehy.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#4 » stř 4. lis 2015, 16:32

Tslaby : samozřejmě, že nevadí, napsal jsem jen co zajímá mne, pokud si ale chceš půjčit konkrétní zbraň, je to možná spíš do vlákna "chtěl bych si vystřelit, nechám vystřelit"

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#5 » stř 4. lis 2015, 16:35

Špatně jsem to napsal, zajímala by mě samozřejmě AR, ale i jiné zbraně. Půjčení krátkých zbraní nabízí téměř každá komerční střelnice, ale stejnou službu pro dlouhé zbraně jsem zatím téměř nikde neviděl.



bat
Příspěvky: 76

Příspěvek#6 » stř 4. lis 2015, 22:56

Kdo by chtěl na jižní moravě tak tady http://www.gundrak.cz/Default.aspx?Page=2
platí se stovka za střelnici v hovoranech plus náboje dvakrát do roka dělaj velkou akci, ale to je tam šrumec a není na to klid



Legolend
Příspěvky: 60
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř 4. lis 2015, 23:14

Moravskoslezský kraj

Ostrava - Střelnice Corrado

Co měsíc - dva tam mají nějakou předváděcí akci (Vyber si svou - ČZ / Glocka / HK)

Půjčení zbraní v rámci předváděčky zdarma, platí se jenom náboje plus střelecká dráha (180 za hodinu)

--> Náboje většinou v nejlepší cenové relaci v okolí (S&B 9 Luger za 5,- / .45ctka za 8,-)



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#8 » stř 4. lis 2015, 23:14

Pokud se by ses nakonec přecejenom vypravil na jižní moravu (z Prahy to do Brna není zase tak daleko, udělat si výlet...), tak na Triggeru mají spoustu dlouhých. Pro aktuální info koukni na jejich stránky nebo si tam zavolej, obsluha je naprosto v pohodě a profesionální, dá se na všem domluvit.

http://www.triggerservice.cz/

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#9 » čtv 5. lis 2015, 05:11

Ano bydlet nekde blíž Moravy, tak jsou ideální Hovorany. Bohužel jet nějakých 350 - 400 km, abych si dal do 100 ran a jel zase domů je pro mě trochu finančně a hlavně časově neúnosné. Ale díky ;)



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#10 » čtv 5. lis 2015, 05:58

V Praze urcite Avim - uz jsem tam par kousku vyzkousel. Pujcovne za kus vetsinou 200kc, vlastni strelivo jim nevadi. Krome toho aby mel clovek ZP jinou podminku nemaji. To co pujcujou vypisovat nebudu - je toho dost a maji to vypsane na webu ;-)

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#11 » čtv 5. lis 2015, 09:31

ten triggerservice má teda šílené ceny...palpost na hodinku za 500,- k tomu zapůjčení zbraně za 250,- a náboj (9L) za 7 kaček ... kurnik, v tém Brně se musí vydělávat šílené prachy! :))



Donic
Příspěvky: 23

Příspěvek#12 » stř 5. pro 2018, 17:39

Existuje také nějaká střelnice na vyzkoušení zbraní v rámci Jihočeského kraje? Pokud jsem napsal do špatného vlákna, tak se předem omlouvám...



Standak
Příspěvky: 16

Příspěvek#13 » stř 5. pro 2018, 18:47

Přímo v ČB asi jen na Borku http://strelnicebudejovice.cz/zbrane-k- ... ni,36.html a pokud můžeš popojet, něco mají i chlapi v Solenici https://www.zbrane-eshop.cz/content/17-strelnice

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti