nová střelnice v Praze - Prague Armory

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#16 » čtv 15. zář 2016, 10:37

Prima, podnikatelský záměr jste zhodnotili a už to stačí. Jestli má někdo reálnou zkušenost s touto střelnicí tak sem s ní. Chytrý řeči si nechte k pívu.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#17 » ned 8. led 2017, 20:33

Na LEXu pisou ze jsou jejich partneri. Nevite nahodou jestli nabizi nejake zvyhodneni pro cleny LEXu?



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#18 » ned 8. led 2017, 20:35

10 % sleva co vim.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#19 » ned 8. led 2017, 20:46

Tak to by bylo zajímavé, navíc se mi líbí, že to je střelnice i pro dlouhé zbraně, což na krytých střelnicích není tak běžné, láká mě tam zajít s broknou, jen je třeba vědět, že nelze použít brokové náboje, ale jen jednotnou střelu (Slugy).



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#20 » ned 8. led 2017, 21:03

Jo, střelnice je fajn. Široký stavy, rychlý pojezdy, dva terče, cena all-inclusive, dostupnost, otevíračka... Jen těch 500/hod., no. Beru to holt jako luxus - na "pivo" chodim do Avimu a když si chci dát jednou za čas "dobrou večeři", zajedu do Prague Armory.

paza: to info o brokových nábojích, to máš přímo od nich? Na webu o tom nic není a už sem tam někoho s brokovnicí víděl (ale pravda, nevim co střílel)-

Uživatelský avatar
Har.Megido
Příspěvky: 131

Příspěvek#21 » ned 8. led 2017, 21:06

Za mě dobrý, domluva taky, obsluha prijemna. S ohledem na cenu jsem osekal trénink o drilly závad a další věci, na které je potřeba trochu prostor. Netuším, jakou má majitel režii, ale cena podle mě není s ohledem na pěkné prostředí tragická. Škoda, že střelnice nemá taky plochu třeba s poppery, zatím je to docela maličká střelnice. Za tu půlhoďku jsem vystřílel svých 250 devítek a jako nouzovka mi to v podstatě stačilo. Normálně si na venkovní a cenově příznivější střelnici dávám dvě hoďky.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#22 » ned 8. led 2017, 21:09

mikky píše:paza: to info o brokových nábojích, to máš přímo od nich? Na webu o tom nic není a už sem tam někoho s brokovnicí víděl (ale pravda, nevim co střílel)-

Jo jo, ptal jsem se na to a brokové náboje není možno použít, jen jednotnou střelu.



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#23 » ned 8. led 2017, 23:24

paza:
A ono má nějaký smysl pálit v tunelu na papírový terč broky? :shock:

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#24 » pon 9. led 2017, 09:11

No určitě, zajímavý je například rozptyl, zajímavý je zpětný ráz, atd. u různého střeliva...



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#25 » pon 9. led 2017, 21:52

Přístup vzorový, obsluha ochotná, vše funguje a cena zahrnuje terče. Mě se tam líbilo a cena není pro někoho, kdo nakupuje zbraně nijak závratná. Holt chtějí drzouni taky vydělávat a zájem mají, bývá obsazeno. Každá nová střelnice je přece vítána ;)



paulus.u
Příspěvky: 71

Příspěvek#26 » úte 10. led 2017, 09:19

pánové, lze ve dvou lidech na jeden stav, střílet zároven a cena je tech 500 na hod?



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#27 » úte 10. led 2017, 09:57

Z jejich ceníku:

STŘELECKÝ STAV
Maximálně 2 osoby / 1 box 250 Kč 30 min
Další osoba na stavu 50 Kč 30 min

Já to chápu tak, že ve dvou je to za 250/30min tj 500/h

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#28 » úte 10. led 2017, 10:30

To jo, ale střílet dva současně vedle sebe na jednom stavu to tedy nevím, ale ještě jsem tam nebyl, třeba mají stavy široké. Na střelnicích, kam chodím, by to tedy určitě nešlo...



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#29 » úte 10. led 2017, 12:08

Každý stav je široký podle mě dost přes metr (tipuju 130-150cm, fotka i s terči je na webu) a na pojezdu mi visely při příchodu 2 nové terče "figura" vedle sebe, takže 2 lidi myslím můžou střílet v jednom stavu v pohodě, když se domluví, kámoši a pod. Při střelbě na plnou vzdálenost 30m, mají na konci kameru a měl by už fungovat přenos obrazu terče na monitory, případně snad i na vypůjčený tablet. Tím odpadne přitahování terče, ztráta času. Když to porovnám s "levným" Avimem, který je nejblíž: Armory: 250Kč / 30min, ale v ceně jsou 2 terče, snad i sluchátka, brýle, kdo nemá svoje. Prostorné, komfortní prostředí, fajn obsluha, téměř bez omezení co se týká munice. Avim: 200Kč / 30min, terče za doplatek, max 16m... Jasně, porovnávám 30min, ale mě to stačí, radši častěji a kratší dobu ;)
Jinak i na Avimu bývaly (dnes už jsou tam myslím broky zakázané) taky terče rozstřílené broky, někdo si prostě chce jen zkusit zpětný ráz, manipulaci a když jsou slugy drahé nebo nedovolené, tak je asi volba každého, do čeho střílí, když je to bezpečné a souladu s předpisy :P



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#30 » ned 15. led 2017, 21:34

Dnes jsem byl vyzkoušet, překvapilo mě, že už funguje 4 měsíce a já o ní ještě nevěděl. Vlastně je tam prý už mnohem déle, ale díky požáru haly nad ní (a následnému vytopení při hašení), ji dělali celou znovu.

Cesta k ní je značená od brány, je sice trochu utopená v areálu, ale najít se dá dobře. Parkování samozřejmě super (a hlídané kamerami), zázemí střelnice fakt hezké, světlé, nové. Střelnice samotná má jen tři stavy, rezervace se dá udělat jednoduše přes web. Cena za půl hodiny je 250 Kč, v ceně jsou dva terče, záslepky, sluchátka, brýle. Pro členy LEX je sleva 10 % a platí se za stav. Dva můžou teoreticky střílet vedle sebe na jednom stavu, ale nedovedu si to moc představit, jak mi během střílení lítají hilzny od toho vedle do obličeje. :)

Potěšilo mě, že jsou stavy opravdu bytelně oddělené, podle informací jsou přepážky neprůstřelné, to je docela fajn, člověk neovlivní, co za blbce bude vedle.

Přednastavené vzdálenosti na pojezdu jsou "pistole", tedy 10 metrů a "puška", což je maximum, teda 27 metrů. Terče dobře osvětlené, větrání super. Terč se dá zastavit i mimo tyto dvě polohy. Na zadní pozici funguje projekce na velkou televizi u stavu, takže se ušetří čas za přisouvání terče. Dá se střílet i puškou snad téměř bez omezení ráže, k dispozici jsou i stoličky a pytle pro oporu.

Byl jsem tam s ženou na půl hodinky, oba jsme si dobře zastříleli. Jen jsem dokupoval krabičku 7,65, protože o víkendu jsem žádný otevřený obchod nesehnal, tak jsem musel na střelnici, a cena za krabičku byla 400 Kč, což bylo dost, takže nakupovat předem.

Obsluha fakt vysloveně příjemná. Vzhledem k tomu, že to mám kousek od baráku, tak budu testovat dál. :) Moje oblíbená Květnice je trochu z ruky, ale na hodinu pořád levnější.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů