nová střelnice v Praze - Prague Armory

ToF

Příspěvek#106 » ned 2. čer 2019, 08:12

Za mě můžu Prague Armory určitě taky doporučit, dělal sem tam zbroják, plus přípravný kurz, a taky sem si tam ještě před tim vystřelil z docela dost zbraní (s instruktorem) a taky sem se tam s instruktorem učil i jak správně držet zbraň při střelbě atd.

Co je tam taky výhoda je hodně benevolentní limit na výkon zbraně, můžete tam střílet s čimkoliv do cca 7000J, což je snad všechno krom .50 BMG. Nevýhoda, ikdyž dost běžná, je max vzdálenost cca 27M, prostě klasická podzemní střelnice.

A pak cena, bohužel je Prague Armory jedna z nejdražších střelnic v Praze, 500,- Kč/hodina prostě neni nic na častý střílení.

Sedmej

Příspěvek#107 » stř 14. srp 2019, 00:29

Jen takové dva poznatky. Pokud si půjčíte zbraň, můžete použít vlastní náboje (tovární předpokládám). A takové mínus. I když máte rezervaci na půl hodiny, pokud si půjčíte zbraň, půjčení se platí na hodinu. Prý to nejde zadat na půl. Chtělo by to asi update používaného SW. :-)

tatra21

Příspěvek#108 » stř 14. srp 2019, 08:22

no nevím, já mám stejnou zkušenost i odjinud. Spíš je to půjčovné za zbraň na max hodinu. Nebo taky když si pujcim dve zbrane a stav mám na hodinu, tak platím za obě jako bych je měl každou hodinu. Když o tom tak uvazuju, tak vlastně to ani nikdy jinak (tam kde jsem byl) nebylo.

steve_michalik

Příspěvek#109 » stř 14. srp 2019, 08:47

No, taky nevím. Měl jsem rezervačku na půl hodiny, bouchačku půjčenou taky na půl hodiny a platil jsem za půlhodinové půjčení.
Přebíjenky mi střílet z toho nedovolili, továrna je OK.

Sedmej

Příspěvek#110 » stř 14. srp 2019, 08:57

tatra21: Pokud se na to budu dívat jako na půjčení na max hodinu, pak je to OKa.
steve_michalik: Mě řekl, že to nejde v systému zadat. Ale jako zas až tak mě to nevadilo.

Indian

Příspěvek#111 » stř 14. srp 2019, 09:16

Na jiných střelnicích se půjčení bere jako paušál za jedno půjčení a je jedno jestli na půl, hodinu a půl nebo dvě hodiny. Třeba Trigger v Brně (mimochodem taky 500 za hodinu střelecký box), CS Solutions Prostějov nebo Timpo v Olomouci (podstatně levnější sazby za střelecký box na hodinu)...

Sedmej

Příspěvek#112 » stř 14. srp 2019, 20:04

Aha, tak pak se omlouvám. Asi to tam mají také tak a já to špatně pochopil. Díky za vysvětlení.

Zpět na