Kde nakupujete?



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#76 » čtv 20. lis 2014, 01:08

Dnes jsem již po několikaté využil rozvozu do Prahy od firmy Munitop Litomyšl.
Koupil jsem pouze pár nábojů za cca necelých 2 000 Kč.
Perfektní jednání s panem Jirušem, předání zboží na dohodnutém místě, prostě tak to má být.
Munitop mohu jen vřele doporučit !!!



petdog
Příspěvky: 30

Příspěvek#77 » čtv 20. lis 2014, 12:04

S tím jen souhlasím, jednání je super, kupoval jsem u něj 858, objednal a ještě volal, že mi jí předá otec,že bude na rozvozu, mimochodem s otcem super pokec



Karel21
Příspěvky: 2

Příspěvek#78 » pát 4. zář 2015, 19:51

Ahoj všem střelcům.Jsem novopečeným majitelem ZP,mám nákupní povolení a rád bych si zakoupil svoji krátkou zbraň.Prosím o radu,kde v okolí Prahy nebo přímo v Praze je obchod,kde jsou ochotný a mají slušný výběr nových krátkých zbraní.Díky.

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#79 » sob 5. zář 2015, 09:50

Řekl bych, že ve většině kamenných prodejen v Praze je slušný výběr KK zbraní. Pokud tedy nehledáš nějakou specialitku, která se dováží sporadicky nebo se na ní musí dlouho čekat.
Vím, že mnozí to asi neuslyší rádi, ale na Smíchově u Brymový jsem vždycky nakoupil to, co jsem potřeboval (svérázný přístup jsem tam nikdy nezažil !), Kentaur u kulaťáku na P-6 má celkem slušný výběr, stejně tak Aliancze na Praze 10. A spousty dalších - namátkou CZUB značková prodejna u hl.nádraží, od ní 300m v Opletalce DAVE Guns atd.. Oběhni si to, máš-li čas, v klidu rozmysli co chceš pořídit a pak zvaž, kde svoje peníze utratíš.



Karel21
Příspěvky: 2

Příspěvek#80 » pon 7. zář 2015, 19:26

Díky za tipy.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#81 » úte 8. zář 2015, 22:27

V Praze 6 je slušný i C.I.D., občas jsou tam zajímavé věci.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1867

Příspěvek#82 » sob 30. led 2016, 17:53

doporučil by mě někdo prosím nějaký kvalitní obchod v Praze? ideálně, kde mě i odborně poradí, nechají mě si prohlédnout více zbraní a podobně. vybírám svou první.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#83 » sob 30. led 2016, 18:46

Kentaur, Brymova, CZUB. :) Obejdi všechno koukej ptej se a pak si udelej obrazek. Urcite to neuspechej.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1867

Příspěvek#84 » sob 30. led 2016, 18:51

moc děkuju, jdu si najít adresy.
mám už svého favorita, ale kdyby mě právě někde nabídli něco co jsem přehlédl, určitě budu právě rád.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#85 » sob 30. led 2016, 19:07

Spis si zajdi zbrane, ktere ti pripadaji v uvahu vyzkouset nekam na strelnici. V Praze treba tunelova strelnice na Cernem moste.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1867

Příspěvek#86 » sob 30. led 2016, 19:15

marinakus píše:Spis si zajdi zbrane, ktere ti pripadaji v uvahu vyzkouset nekam na strelnici. V Praze treba tunelova strelnice na Cernem moste.

já chodím na střelnici Magnum (venkovní střelnice, hrozně příjemný lidi). teda chodím, párkrát jsem byl. obě, mezi kterýma váhám jsem si tam už zkoušel.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#87 » sob 30. led 2016, 20:34

Blacky píše:Kentaur, Brymova, CZUB. :) Obejdi všechno koukej ptej se a pak si udelej obrazek. Urcite to neuspechej.

Tak v prodejně Zbraně Brymová (Praha 5, Nádražní ulice) jsem párkrát byl a asi bych je nedoporučoval. Pokud jde o nákup nebo o informace přes jejich stránky, tak to jsou snad nejhorší web stránky, jaké jsem kdy u e-shopů viděl - prakticky žádné informace u položek, žádné pořádné fotky u položek, prostě hrůza všech hrůz. A pokud jde o osobní návštěvu, tak naprostá neochota, žádná sdílnost, člověk má pocit, že jen obtěžuje. Divím se, že takovýto obchod vůbec ještě funguje :roll:
Dobrou zkušenost naopak mám s pánem v prodejně Kentaur v Dejvicích, ten je velmi ochotný, vstřícný a vědomostmi nadupaný, radost se s ním o zbraních a střelivu bavit.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1867

Příspěvek#88 » sob 30. led 2016, 21:13

paza, díkes za postřeh, vydám se teda také do Dejvic. :)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#89 » sob 30. led 2016, 22:29

Paza: tohle se tady už probíralo někoilkrát. Pár lidí má dobrou zkušenost, pár blbou. Já byl jen v kentauru a CZUB, to mohu doporučit. Dost lidí ale Brýmovou "chválilo", takže necht si 7 udělá vlastní obrázek. .)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#90 » sob 30. led 2016, 22:39

V Praze není zase tolik prodejen, aby se nedaly oběhnout.
Všude mají něco, co zaujme, alespoň mě.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů