Armed.cz

Střelec

Příspěvek#16 » úte 20. srp 2019, 16:56

Potvrzuji, několikrát osobně, vícekrát přes net (mám to daleko) a vždy OK. Ale nikdy jsem tam nekupoval zbraň, jen příslušenství apod .

tapuz

Příspěvek#17 » úte 20. srp 2019, 20:50

Taky jsem tam kupovala svou první zbraň a můžu jen potvrdit, co tu psala Scathach. Naprosto bezproblémová dohoda, velká ochota. Pan prodávající tomu bez problému věnoval tolik času, kolik bylo potřeba, všechno podrobně vysvětlil. Ochotně mi odpověděl i na všechno, na co jsem se zeptala, choval se velmi přátelsky a nedělal ze mě hlupáka. To oceňuji, bylo to příjemné jednání. Mám to nejblíž, kupuji tam i střelivo. Kupovala jsem tam i pár jiných věcí bez souvislosti se zbraněmi. Jednání vždycky přátelské, ochota a dobrá domluva. Velkým plus je i možnost zaparkování před prodejnou.

Blacky

Příspěvek#18 » stř 21. srp 2019, 07:23

:) mnoo já "u nich" kupoval W Q5match, od CB. Mají spolu frontchaft. :) vse v poho, takže taky jen chvála. Ale měli bysme taky něco pohanit, aby to nevypadalo divne v tyhle negativisticky dobe.

Tak třeba: Mají tolik super věcí, že na to nemám dost peněz. :) Joo a kolem prostředního stojanu se blbě prochází.

Killing joke

Příspěvek#19 » stř 21. srp 2019, 08:20

tapuz píše:...a nedělal ze mě hlupáka...

To je přesně to co se mi jinde moc často nestalo a proč jsem si Armed velmi oblíbil.
Kupoval jsem zde první novou zbraň, něco málo střeliva a pár dalších věcí. Vždy vše bez problému k mojí plné spokojenosti.

mobil-man

Příspěvek#20 » stř 21. srp 2019, 08:47

kurvajz píše:Může někdo potvrdit, že pro členy LEXu je skutečně sleva na celý sortiment, a to včetně zbraní?

Potvrzuji spokojenost s tímto obchodem.
Sleva Pro členy sdružení LEX sleva ve výši 5% je na vše (včetně zbraní, střeliva a balistických ochran).
Pokud se registrujete na jejich eshopu a zadáte do poznámky číslo LEX průkazu, budou se vám ceny na eshopu zobrazovat už přímo po slevě. Mě jen podpora napsala, zda bych jim neposlal mailem fotku průkazky a obratem slevu aktivovali.

Killing joke

Příspěvek#21 » stř 21. srp 2019, 09:25

Jo ještě sleva, to je další +. I když s mym množstvím nákupů to je celkem jedno.
Glock 43 jsem měl o cca 820 Kč levnější a 9mm Luger STV kupuju za 4,76 Kč kus.

bitkar

Příspěvek#22 » stř 21. srp 2019, 10:47

Armed ma fajn pristup k zakaznikum. Neni to ale taky nejlevnejsi armyshop, ale aspon fungujou.

selag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » stř 21. srp 2019, 11:53

Nákup super, můžu jen chválit. Uvidíme, jak teď proběhne reklamace.......

Zpět na