Prodejna Lero Praha



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#46 » čtv 26. led 2017, 23:46

Ano, máš pravdu, bude i nastřelovat, na web se fakt těším.
Prostě nějak jím strašně přeji, je tam vidět ta chuť a snaha, co víc nakonec potřebujeme !



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#47 » pát 27. led 2017, 09:13

Příbram mám blíž, ale určitě se tam půjdu mrknout, až bude fungovat střelnice. S obchodem a střelnicí v Příbrami mám velice dobré zkušenosti s drobnou výhradou - občas to zaskřípe s termíny. Ale jsem trpělivý, tak mi to moc nevadí:)



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#48 » pát 27. led 2017, 09:24

Nějaký info o tý službě registrace zbraní?



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#49 » pát 27. led 2017, 10:39

Dneska tam jdu znova zkoušet to XDm, tak se zeptám, snad na to nezapomenu.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#50 » pát 27. led 2017, 10:41

Díkec, mé poslední dvě návštěvy na Soukalce totiž trvaly každá skoro hodinu, a to kvůli úkonu vyřízenému za 3 minuty. Plánuju nákup dvou zbraní a při představě několika dalších takových čekání si rád nějakou tu stovku připlatím, když to za mně zařídí

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#51 » pát 27. led 2017, 10:47

jhora : Paní majitelka puškařka je. Ostatní uvidíš časem sám.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#52 » pát 27. led 2017, 22:32

Tak jsem dnes zašel objednat XDm. Opět jsem dostal leccos do ruky, slečna příjemná, byl tam její přítel a ten byl také sdílný a skvěle jsem si s oběma pokecal. Sice to mám daleko ale stejně si tam dojedu.

A když už jsem tam byl, ptal jsem se na slevy pro členy LEXu - prý nevědí, to bude na paní majitelce a vzhledem k tomu že teprve nakupují věci na sklad a dostavují tu střelnici, tak to asi nebude hned i kdyby to bylo v plánu.

Taky jsem se zeptal na ty plné moci a prý to bude pro kohokoliv s trvalým bydlištěm v Praze nebo Středních Čechách, budou to vyřizovat když se jich sejde víc a prostě vystojí tu frontu za zákazníka (za nějaký ten poplatek) a všechno odbaví najednou.

A ještě jsem se dozvěděl, že v rámci zkoušení zbraní umožní nejen zkoušet všechno co bude k zapůjčení, ale navíc umožní i vystřelit si z úplně nové zbraně. Bude to za poplatek 200 korun (aspoň tu čásku pán zmiňoval), aby se jim kompenzovala nutnost dát na tu slevu zbraň, pokud si ji zájemce nakonec nekoupí. Pokud jsem to pochopil správně, tak to bude max několik ran. Prostě pro vážného zájemce, co se nemůže rozhodnout mezi dvěma či třemi kousky to bude ideální, dle mého názoru o dost lepší než ty 2000 ve střeleckém servisu, kde člověk z nové zbraně střílet nemůže, i když může zkoušet hodinu.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#53 » pát 27. led 2017, 23:27

Má to logiku, Střelecký servis asi není pro normální smrtelníky, možná na to časem příjdou, nebo ne.
Je možné, že nepotřebují vydělávat !!!
Leru věřím a nerad bych se zklamal, snad ne !



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#54 » pon 13. bře 2017, 21:43

Nějaké novinky k té střelnici?



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#55 » čtv 16. bře 2017, 11:54

Dnešní email dotaz, stále se řeší papíry, termín otevření zatím není daný.
Musíme vydržet.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#56 » stř 22. bře 2017, 18:12

Novinky ke střelnici žádné, už zavřeli i prodejnu ...

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#57 » stř 22. bře 2017, 19:23

ale snad jen dočasně. :-)
http://praha.strelnicelero.cz/



klauni
Příspěvky: 8

Příspěvek#58 » stř 22. bře 2017, 20:48

Spíš mi připadá, že si dělají z lidí dobrej den...



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#59 » stř 22. bře 2017, 21:15

je tam jedna holka sama takže pokud marodí a nemaji záskok tak logicky zavřou. JInak já si nechal nastřelit parku včera mi volali že je tento problém a že mi ji přivezou kam budu potřebovat, protže jim nechci komplikovat lítání po Praze domluvil sem se na zítra na 16:00 v Lero Praha. Za mě fajn přístup



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#60 » stř 22. bře 2017, 21:20

Vítej mezi námi, Notobi, ale podle čeho soudíš !
Já jsem při poslední návštěvě hovořil s paní vedoucí a bylo řečeno, že z prodejny se vybourají stěny přímo do nové střelnice , na konci té prodejny, a přibyde i malé posezení. Teď jsem tam nebyl, tak to nemůžu tvrdit, ale myslím, že to bude zejména kvůli úpravám prodejny se střelnicí .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů