Prodejna Lero Praha



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#16 » čtv 12. led 2017, 12:10

40m je pro mou kosu už docela pěkných :) Pokud budou mít trochu únosnou cenu, tak snadno obrečím i platbu kartou. Zní to velmi dobře, taky se tam zajdu mrknout a vyptat :)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#17 » čtv 12. led 2017, 14:59

davidoff: otevírací dobu prý pak bude upravovat a střelnice bude otevřena určitě déle. tak bych se nebál. :-)



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#18 » čtv 12. led 2017, 15:16

Sedmej: No u strelnic doufam :) Ja myslel spis u prodejny :)

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#19 » pát 13. led 2017, 21:02

Protože jezdím kolem každý den do práce, dneska jsem se tam zastavil.
Dle sdělení slečny na prodejně:

- Střelnice bude otevřená snad během února
- Bude schválená i pro dlouhé zbraně všech ráží
- Slečna bydlí v blízkém okolí, takže otvírací doba bude variabilní
- Nabízí i službu vyřízení NP + PZ při nákupu zbraně (tzn., že po složení zálohy vyplním příslušné žádosti + plné moci, po pár dnech si vyzvednu zbraň včetně PZ) :thumbup:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#20 » pát 13. led 2017, 22:02

Ano, je to pravda, koupil jsem u nich zbraň a když jsem jim potom psal, že v Soukalové budu čekat 14 dnů na PZ, napsali, že budou řešit pro své klienty kratší termín.
Pochopitelně to bude asi za úplatu., ale známe situace z registrem vozidel, zaplatíš a nečekáš,a o to asi jde, určitě by to byla dobrá služba ! Spousta lidí toho využije.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#21 » pát 13. led 2017, 22:08

Dnes jsem opět navštívil prodejnu, mladá slečna, nebo paní, super jednání !
Po emailu, mně napíšou, že zboží je na prodejně, prostě super.
Mám objednané další zboží.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#22 » pát 13. led 2017, 22:11

Tak už to vidím, jak většina Prahy nakupuje jen u nich právě kvůli tomu, aby nemuseli trávit hodiny čekáním na schodech v Soukalce. A ti co u nich nenakoupí, budou čekat na vydání ZP plnejch 30 dní, protože tamější četnictvo bude zaneprázdněno vyřizováním PZ zákazníků Lero Praha :-P



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#23 » pát 13. led 2017, 22:34

Nevím, jestli ty čekáš na svém odboru zbraní ? My ale opravdu ano.
Pokud to Lero vyřídí mimo otevíračku Po + St a bude to k mání třeba v týdnu, kdy u nich zakoupím, tak je to pro mě přínos !!
Nic víc, nic míň, asi tak. Bohužel, musím chodit do práce, každý den !!! Tak i za službu zaplatím !!!



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#24 » pát 13. led 2017, 22:36

Však nic proti, já to mám stejně a na Soukalce jsem si ty schody vystál už několikrát :-)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#25 » pát 13. led 2017, 23:36

Jak píšeš, schody, je to fakt hrozné, kdýž jsem o tom v Leru mluvil, tak s tím něco chtějí dělat !
Díky, ahoj.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#26 » sob 14. led 2017, 09:49

Jako jo, bylo by fajné, kdybych nemusel stran nového kvéru na Soukalku čtyřikrát, ale třeba jen dvakrát pro nákupko. Pokud teda za to nebudou chtít litr třeba
Jakej mají sortiment? Na ještě nic není a na čumendu to tam mám z ruky. Jelikož bude můj příští kup Glock, tak kdyby ho tam měli, možná bych jim nechal vydělat

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#27 » sob 14. led 2017, 10:31

kurvajz: ve středu tam Glocky ještě myslím neměli. ale prý postupně doplňují, aby toho bylo co nejvíce i přímo na prodejně.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#28 » sob 14. led 2017, 12:27

No jestli by nabidli i vyrizeni NP+PZ, tak za to rad priplatim, protoze me to stoji hodinu a pul cestu tam a zpatky (MHD) plus prumerne 30minut cekani ve fronte krat 4. To je 8hodin!! A to uz se vyplati dat nejakou korunu navic.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#29 » sob 14. led 2017, 13:04

davidoff: No já to pochopil tak, že přijdeš jen se ZP, složíš peníze, vyplníš žádost o NP ,šedivák, plnou moc, a oni zařídí zbytek (prý v Příbrami). Po pár dnech si přijdeš vyzvednout zbraň i s PZ, na policajty vůbec nemusíš.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#30 » sob 14. led 2017, 16:32

Tak trochu nechápu, že by Pražákům vyřizovali papíry v jiném kraji. Příbram má podle mě i tak práce dost a ani nevím, jak by na to koukala Praha. Jsem na to tedy sám zvědav. Jestli nemá paní Lejšová trošku zkreslené představy. Ale třeba to má domluvené ač se mi tomu nechce věřit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů