Obchod: brownells-cesko.cz



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#1 » čtv 4. kvě 2017, 10:42

Tak mi dnes prisla zprava, ze Brownells uz ma v Bananistanu svoje zastoupeni, takze z Nemecka uz do Ceska dodavat nebude.

http://www.brownells-cesko.cz



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#2 » čtv 4. kvě 2017, 10:44

Dnes jsem na to náhodou narazil, máte někdo nějaké osobní zkušenosti?



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#3 » čtv 4. kvě 2017, 10:48

Přijde mi to, nebo tam dali "vysokohorskou přirážku" na ceně?



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#4 » čtv 4. kvě 2017, 10:53

Ja jsem z tohoto jejich obchodu jeste nic nebral, takze nevim, jak presne pocitaji postovne, takze celkovou cenu nemuzu posoudit. Osobne si myslim, ze zavedeni domaci prodejci budou u mnoha veci levnejsi, ale zase nektere veci v Cesku jinde nejdou sehnat (samozrejme, je pravdepodobne, ze nektere veci koupis v jinem U.S. shopu levneji vcetne postovneho). To uz je holt na zvazeni kazdeho soudruha.

Ja jsem od nich bral z Germanie, spokojenost. Jak bude fungovat tohle, netusim. Ale treba maji neco, co nekdo shani.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1145

Příspěvek#5 » čtv 4. kvě 2017, 10:58

Ceny vyzeraju OK. Porovnaval som par veci z poslednej objednavky a je to koser.

EDIT: Na temu zavedenych domacich predajcov - Bestpatron ma napriklad predpazbie na Mossberg 590 za 1400,- tu je za 964,- (co zopoveda prepocitanej nemeckej cene).

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#6 » čtv 4. kvě 2017, 12:07

Stewie píše:Přijde mi to, nebo tam dali "vysokohorskou přirážku" na ceně?

Přijde.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#7 » čtv 4. kvě 2017, 12:12

mně přijde dollar za 45 kaček mimo mísu
a sortimentem zlomek originálu



Heki
Příspěvky: 64

Příspěvek#8 » čtv 4. kvě 2017, 12:18

ale ten buffer na galil / ak tam nemají :-D

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1145

Příspěvek#9 » čtv 4. kvě 2017, 12:21

Tak pokial niekto dokaze tie veci dostat sem lacnejsie a ponuka vacsi vyber, velmi rad sa poucim :). Inak s germanmi som spokojny, ak bude ceska pobocka fungovat rovnako asi to potesi dost ludi.

@Heki - pockal by som kym sa to vyvrbi. Nemusia mat prenesene este vsetky data. A nie je dovod aby prave tuto vec neponukali.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » čtv 4. kvě 2017, 17:16

Dnes mi to došlo taky. Zakázali mi nakupovat v DE, zrušili mí účet s tím, že mám vše řešit přes českou pobočku, kde je jen zlomek zboží a dokonce nemají zpracovanou VOC sekci, takže fakt bezva. Nemám kde nakupovat do doby než to zprovozněj a to bude trvat. Nechápu, že ten přechod nebyl s tím, že bude vše jako v DE včetně sekce pro VOC. :(

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#11 » čtv 4. kvě 2017, 17:49

Nakupovat v německu imho půjde normálně dál, jen to bude chtít nový účet a balík nechat zaslat na nějakou přeposílací německou adresu. Dělal jsem to tak dokud neposílali rovnou do čr. Jestli to tak půjde řešit i pro VO ale nevím.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » čtv 4. kvě 2017, 18:01

Nepůjde. Jen mi vadí,že to prostě tak natvrdo zařízli stylem teď máš českou verzi tak si to řeš tam. :cry:



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#13 » čtv 4. kvě 2017, 18:14

Nemci mi psali, ze s ceskym obchodem pada nemecka registrace. Takze tam uz nakupovat (s dosilkou do CR) nejde. Na druhou stranu, pokud je stejne zbozi ve stejnych cenach (jeste jsem nesrovnaval), cili pro MOC by to snad az tak nevadilo. VOC... blby. Sortiment asi udelaji stejny, az tu databazi prezvykaj, predpokladam.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » čtv 4. kvě 2017, 19:26

4mike píše:mně přijde dollar za 45 kaček mimo mísu
a sortimentem zlomek originálu


Doprava z USA + CLO + DPH + poplatky poště za celní řízení a tak hrozný to zas nebude :) Problém je spíš hodně okleštěný sortiment. Budu brát dál z německa přes přeposílací službu (jako kdysi) dokud nebudou mít co potřebuju :)



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#15 » čtv 4. kvě 2017, 19:43

Jestli Brownells posilaji pres USPS, coz konci v Cesku na Poste, tak to balim a budu brat taky oklikou. Ted nam do firmy poslal jeden zakaznik z USA vyrobek na opravu pres USPS a martyrium okolo toho trva uz pres deset dni, pricemz to nakonec vypada, ze to vyclivat budou ve meste 60 km vzdalenem a to povazuji za "dodane" a dale neposlou. Totalne neuveritelne, jako za komaru, kdy se posta clila v Praze, Brne a Bratislave.

Doufam, ze z USA to lze nechat poslat nejakou normalni cestou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti