Střelnice holuby východní Čechy

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2986

Příspěvek#1 » pon 3. črc 2017, 07:55

Ať hledám jak hledám, nemohu v širokém okolí Hradce Králové nebo Pardubic najít střelnici, kde je možno zastrilet na asfaltové holuby. Doporučíte mi něco? Děkuji



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pon 3. črc 2017, 13:32

V Lukové u Lanškrouna se dá na holuby střílet.

Uživatelský avatar
Tardis
Příspěvky: 152

Příspěvek#3 » pon 3. črc 2017, 16:51

Radostov u Nechanic, Volanice u Vysokého Veselí, problém je v tom, že to většinou bývají myslivecké spolky a ty nemají stránky a nějak se o tom veřejně nešíří.. Určitě na Zebíně v Jičíně, ale tam nevím, jak to je. V lese jsem kdysi našel lovecký kolo, asi si tam myslivci jen tak hrají, a nikde ani řádka. Doporučuji se ptám ve spolcích.

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#4 » pon 3. črc 2017, 16:52

Pardubice Hůrka, Hradec Dukla v Malšovicích. Přístupnost neznám, doporučuji ověřit.



adjunkt
Příspěvky: 6

Příspěvek#5 » úte 11. črc 2017, 12:55

Bohuslavice u Nového Města středy od 17, Nové Lesy u Dvora Králové čtvrtky od 16



maxx77
Příspěvky: 73

Příspěvek#6 » sob 2. čer 2018, 09:28

Střelnice "U mudáka" osada Džbánovec. MS Březina.

Uživatelský avatar
Tardis
Příspěvky: 152

Příspěvek#7 » ned 3. čer 2018, 10:50

V Radostově probíhá rekonstrukce, ale jak to bude s provozem pak... Chystají se nějaké změny..



sapeur
Příspěvky: 33

Příspěvek#8 » ned 3. čer 2018, 12:29

Tardis píše:Radostov u Nechanic, Volanice u Vysokého Veselí, problém je v tom, že to většinou bývají myslivecké spolky a ty nemají stránky a nějak se o tom veřejně nešíří.. Určitě na Zebíně v Jičíně, ale tam nevím, jak to je. V lese jsem kdysi našel lovecký kolo, asi si tam myslivci jen tak hrají, a nikde ani řádka. Doporučuji se ptám ve spolcích.


Na Zebíně u Jičína je pěkná broková střelnice. Nejlepší je tam zajet, domluvit se na místě a získat kontakt. Myslím že středy tam jsou pro veřejnost, jinak to je všechno na objednání.
Dlouho jsem tam ale nebyl.



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#9 » pon 4. čer 2018, 04:42

Čestice

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů

cron