Zkušenosti s prodejci zbraní

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#16 » pon 19. bře 2012, 19:50

Dnes jsem kupoval nový přírustek "pro dělnickou třídu" v prodejně DAVE WESTERN GUNS v Opletalově ulici v Praze.Personál byl milý a ochotný.Mohu říct, že i když to bylo železo za pár tisíc, tak se mi věnovali tak, jako bych kupoval něco o 20 tis. dražšího.Všechno pečlivě ukázali,vysvětlili,poradili a ještě u toho stíhali vtipkovat.Nakonec jsem toho koupil víc, než jsem měl původně v plánu. :-) Prostě 100% přístup k zákazníkovi.Za sebe mohu jen doporučit.

Uživatelský avatar
tuareg
Příspěvky: 100

Příspěvek#17 » pon 19. bře 2012, 21:15

A proč by neměli být v pohodě, já kupuji denně 8 rohlíků u nás v krámě za 15 korun a prodavačka je hrozně milá :mrgreen:

Uživatelský avatar
Bucek
Příspěvky: 74

Příspěvek#18 » pon 19. bře 2012, 22:18

Protože leckde se tváří, jako by je zákazník otravoval, i kdyby tam chtěl utratit třeba milion.Je pravda, že dobrý obchodník je rád za každý kšeft...i kdyby to mělo být těch pár rohlíků :-)

Uživatelský avatar
BusDriver
Příspěvky: 91

Příspěvek#19 » stř 4. dub 2012, 21:28

Tak po dnešním dni musím vyseknout poklonu týmu fy Alliancze sídlící Na výsluní 9, Praha 10, Již delší dobu tam nakupuji, většinou pouze náboje a nějaké drobnosti, ale vždy se rád vracím, protože pokaždé se mi dostane maximální ochoty, případně rady, prostě vždy si dobře "pokecáme". Před cca 14 dny jsem je požádal o zprostředkování koupě od jiné firmy z důvodu náročnosti na čas i vzdálenost. Nejenom, že to nebyl žádný problém, ale hlavně s takto proaktivním přístupem jsem se dlouho nesetkal, klobouk dolů.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#20 » čtv 12. dub 2012, 14:59

Ve zdejší střelecké mapě tato prodejna není, ale doporučoval bych její zařazení. Jedná se o Factory arms v Olomouci, ulice Slovenská. Obešel jsem v Olomouci všechny tři prodejny poblíž centra (střelnice Timpo, Arms-cz a Factory arms) a poslední jmenovaná na mě udělala velmi dobrý dojem. Ochota obsluhy byla u všech tří výborná, hlavně vám poradí a nejsou to jen přeprodavači zboží.
Sortiment factory arms mi přišel subjektivně jako největší a cenově velmi výhodný (z těchto tří mají nejlevnější střelivo v Olomouci).

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » čtv 12. dub 2012, 18:56

Pro přidání prodejen či střelnic použijte prosím k tomu určená témata:
viewtopic.php?f=52&t=33
viewtopic.php?f=52&t=34

A zejména je třeba přesná adresa nebo GPS koordináty. A pokud možno adresa webové prezentace, kde je více informací.

Uživatelský avatar
Marvvin
Příspěvky: 30

Příspěvek#22 » pát 1. bře 2013, 21:54

Shrnu svuj názor na obchody v Ć. Budějovicích.

Varianta 1) Detex - pán příjemnej, ceny fixní dle webu.

2) Diana CB - podle mne nejlepší obchod v Českých Budějovicích a celých Jižních Čechách, pán ochotný dovézt či sehnat cokoliv, trpělivosti na rozdávání, klidně nechá člověka vše osahat, vše ukáže, poradí... stejně tak neni problém dodat cokoli ze zeleného sportu či podobně, stejné ceny a odpadá nutnost tahat se do Prahy. Mne navíc vyšel i vstříc ohledně slevových akcí, takže opravdu mohu jen doporučit. Navíc zde podle mne naleznete i největší výběr z komise.

3) Zbraně Šubrt - velkoryse pojaté, ale služby pokulhávají, první dotaz prodavač toleruje, druhý je už s neochotou, třetí se sebezapřením

4) Merkuria a pan Ing. Kouba - osobně tohoto pána vůbec nechápu... skladem nemá nic, dodat neumí nic, je protivnej a každej zákazník ho asi vyloženě sere, že musí vstát ze židle. Když se člověk zeptá na cenu, tak je odkázán ať si to nejde na internetu... to si to tam rovnou i koupím tedy.....

5) Střelnice borek Gunstrade tuším - relativně slušný počet krátkých zbraní skladem a tím to končí, vstříc moc vyjít neumí a jen za vystřelení cca 20ks ze střelnicových zbraní při rozhodování co koupit mne natáhli o pětikilo, to jim tam opravdu už neponesu těch 20 000 za pistoli, co jsem si tak draze vybral.... čekal bych, že normální obchodník, když chce prodat, tak se snaží vyjít vstříc, ale 25 Kč/ránu mi přijde trochu hardcore na pontecionálního klienta.

Pro shrnutí, chcete-li si při výběru popovídat, nechat si popř. i poradit od někoho, kdo pro změnu ví o čem mluví, zajděte do Diany, mají toho nejvíc skladem, co nemají nejrychleji dodají a ceny jsou také bezkonkurenčně nejnižší.

Zdůrazňuji, že se jedná pouze o můj osobní neuměle formulovaný názor, ale zmiňovaný plešatý prodavač od Brymové třeba na pana Koubu z Merkurie opravdu zdaleka nemá :lol:

Uživatelský avatar
beaver
Příspěvky: 51

Příspěvek#23 » sob 2. bře 2013, 00:54

Nákup střeliva u fy. Terč Procházka v Rakovníku - telefonický dotaz, zda je k dispozici v požadovaném množství - nebylo na skladě s tím, že v pátek bude a vzali si na mě telefon. V pátek telefonát - teď jsme naskladnili, stavte se. V 16.59 jsem s jazykem na vestě dorazil (17.00 - konec pracovní doby) - milý úsměv, přání pěkného dne. Za mně OK!



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#24 » sob 2. bře 2013, 20:03

28.2. DETEX Přerov. Nákup pouze jedné krabičky perkusních zápalek. Vstřícnost
a ochota, Až do příchodu dalšího zakazníka - cca 10 min probrány novinky, per-
sonál se perfektně v problematice orientuje a dává najevo, že jsou skutečnými
machry v oboru bez stop povýšenectví. S mlaďochem o vzduchnách, s nimro-
dem o brokárně, s fajnšmekry o přebíjení doma i ve světě. Prostě prodejna IA.



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#25 » sob 2. bře 2013, 20:46

Teda bez reklamy ;) ale DETEX je za mne ok i v Ostrave. Pravda, expert s vsetecnou palbou otazek, rozhodne nejsem, ale RK je vzorem dokonaleho obchodnika. Pokud uz nezna odpoved, ci nema zbozi, poradi alternativu nebo proste a jednoduse rekne, ze nevi nebo nema. Myslim, ze tam lidi chodi nejen nakupovat, ale i pokecat.

Uživatelský avatar
Nethall
Příspěvky: 58

Příspěvek#26 » sob 2. bře 2013, 22:37

Nesouhlasím se vším s viz:alibaba:, ale je pravdou, že tyhle, seč celkem dobré zbraně, se v počátku prodávají na váhu. A ke konci své cesty vydělají pěkné peníze. A odhady počtů vyrobených kusů jsou opravdu jen a jen dohady. :D

PS: je to můj názor a komu se to nezdá ať mi prd.l odevzdá :lol:

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » čtv 6. čer 2013, 21:28

Návštěvu ALFA-proj doporučuju, je tam výbornej vedoucí a a jeho podřízený jakbysmet. Umí poradit a hlavně "ví" což je stále méně častá vlastnost prodejců.

Přesunuto P.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » čtv 6. čer 2013, 21:48

Trošku OT, ale osobně do Alfy už nechodím po zážitku, kdy mě mladý prodavač málem až vyhodil z prodejny, že jde na oběd.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » pát 7. čer 2013, 06:39

Odpovím tedy na OT: a proč tam chodíš v době oběda? :D Nikdy nikam nelezu těsně před zavíračkou či přestávkou. Ty lidi na obchodě maj obvykle vyhrazenou právě tu mezeru na to aby vdechli jídlo a jinak maj smůlu. Tebe by to taky nas..lo, jen si to ted zhrzeně připustit nechceš. Víš já dělám vedoucího na obchodě už 8 let a takových "stížností" by asi mělo hned několik z těch stovek tisíc lidí co má prodejna obsloužila. (pořád někdo škemrá aby byl obsloužen před nebo po otvíračce a když řekneme ne tak se ještě uráží a píší stížnosti) 8-)

Nicméně pokud si najdete "recenze" na prodejnu ALFA či pana Pekaříka uděláte si obrázek i beze mne a bez předcházejícího citově zabarveného příspěvku :)

pardonek za OT..

BTW: vlastníte někdo ALFA Paru tady v Praze? rád bych si jí zkusil :twisted:



cora
Příspěvky: 60

Příspěvek#30 » pát 7. čer 2013, 19:41

ilicz píše:Trošku OT, ale osobně do Alfy už nechodím po zážitku, kdy mě mladý prodavač málem až vyhodil z prodejny, že jde na oběd.

mám obdobnou zkušenost (a to jsem tam nebyl před zavíračkou či obědem), nikdy v té prodejně nemám dobrý pocit, ale třeba je to jen můj dojem...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů