Zkušenosti s prodejci zbraní



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#46 » čtv 10. říj 2013, 08:34

Já si ho právě taky nikdy nevšimnul :mrgreen: Díky za odpověď ;)



icewolf
Příspěvky: 59

Příspěvek#47 » čtv 10. říj 2013, 09:17

Nechci bejt jedovatej, ale platební karty přece berou všude všichni .. v metru, v tramvaji, v podchodech, v uličkách, v parčíkách ... :lol: :lol:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#48 » čtv 10. říj 2013, 10:39

Tak v BVS karty nikdy nebrali a ani brát nebudou, prostě asi nechtějí, nebo je tam technický problém.
Kupoval jsem tam mnohokrát a vždy jsem došel do Paláce Flora, což je cca 5 + 5 min., tam jsou včetně metra snad všechny bankomaty i Fio. Pro někoho možná nepříjemné, ale za dobrou koupi to stojí. Rozhodně se ale nestane, že než donesete peníze, že by vám to prodali.
BVS je na jedničku a to mám za s sebou reklamaci i vrácení peněz.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#49 » čtv 10. říj 2013, 17:23

Nevybavuju si, ve kterým střeleckým obchodě jsem kdy viděl platební terminál... Patrně v žádným.
Na jedný střelnici v centru Brna.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#50 » čtv 10. říj 2013, 17:30

Brymová, Dawe, UB...

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#51 » čtv 10. říj 2013, 17:47

Ano Brymová a UB v Praze určitě kartou tam platím běžně. :)



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#52 » čtv 10. říj 2013, 20:17

Jo, ten Dave terminál má...jinak já jsem zvyklej platit kartou skoro všude, takže je to pro mně celkem nezvyk, vybírat si víc cashe než na drobné útraty :geek:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#53 » čtv 10. říj 2013, 21:47

Pokud vím, tak v Praze nemá platební terminál pouze BVS a CID.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#54 » sob 12. říj 2013, 08:21

Pro výběr a nákup zbraně bych doporučoval Střelecký servis v Praze na Rajské zahradě. Stačí tam zavolat a objednat se a můžete si přijít zbraň vyzkoušet a zastřílet si (mají tam asi 30 nejběžnějších značek dlouhých i krátkých zbraní). S výběrem zbraně Vám tam ochotně poradí. Kupoval jsem tam svou první pistoli a naprostá spokojenost.

Jinak, už dlouho tak různě slýchám stížnosti na chování k zákazníkům u Brymové na Smíchově. Po pravdě to moc nechápu. Moje zkušenost je spíš opačná. Už několikrát jsem tam byl pro náboje a všechno bylo ok.



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#55 » sob 12. říj 2013, 09:03

Platební karty neberou taky u Nevoránka



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#56 » sob 26. říj 2013, 20:14

Sice to nemám ve zvyku a ti, co mne znají, vědí, že to nedělám často (protože k tomu nebývá moc často ani důvod), ale cítím potřebu velmi pochvalně poreferovat o prodejci v pražské ALLIANCZE ve Strašnicích. Přišel jsem tam pro nějaké náboje a věci na čištění, plánoval jsem to odbýt za 5 minut...strávil jsem tam nakonec skoro hodinu, s pánem (jehož jméno neznám) jsem si výborně popovídal, dozvěděl jsem se novinky, rady a tipy...které jsem jako střelecký zelenáč velmi ocenil. Osahal si pár zbraní a dostal dokonce nabídku na vyzkoušení nějakých zbraní na střelnici, až tam pán pojede soukromě střílet. Chvíli jsem si připadal jako ve vyspělé zemi a ne v ČR :roll:
Nevím, čím to bylo...jestli tím, že pán je prostě nadšenec, pro kterého je jeho práce zároveň koníčkem; tím, že je to jeho vlastní business a že ví, že jako živnostník si musí zákazníka vážit a snažit se, aby přišel znovu; a nebo jestli prostě jenom tím, že má takovou "obchodnickou" povahu...ale rád bych se jednou dočkal toho, že podobně fundovaní, příjemní a ochotní prodavači se budou vyskytovat i v jiných obchodech, např. elektronika, obuv či oděvy.
Doprava do tohoto obchodu je pro mně trošku krkolomná, ale až budu něco potřebovat a budou to mít v sortimentu, tak se tam rád vrátím a peníze tam utratím, protože tohle je přesně ten typ obchodníka, kterého rád podpořím.



dastin
Příspěvky: 50

Příspěvek#57 » sob 26. říj 2013, 20:46

Muzes si vybrat, kdo Te obsluhoval :
http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB. ... HISTORIE=0

;)



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#58 » sob 26. říj 2013, 20:49

Jelikož jméno toho pána neznám, tak mi to moc nepomůže...škoda, že tam není fotka :lol:



dastin
Příspěvky: 50

Příspěvek#59 » sob 26. říj 2013, 21:03

I ceny se zdaji rozumne.



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#60 » sob 26. říj 2013, 21:16

Nepotkal jsem tě tam? Já bral hodně drsný růžový pepřák Sabre Red a záslepky do terče. Někdo tam byl se mnou, jen si pamatuji, že platil skoro tři tisíce a byl tam dlouho. :)
Jinak obchod můžu také pochválit, škoda umístění. Tedy pochválit hlavně přístup, ceny střeliva trochu vyšší a třeba u toho pepřáku to bylo 230 Kč versus 180 Kč v Detexu, ale tam zrovna neměli růžový, tak jsem bral tady. Navíc u zakoupeného chybí poutko na pásek, které je na obrázku a bylo důležité pro výběr, ale to uznávám, že je má chyba, že jsem si nevšiml, holt nebyl pro mě...
Když už tu píšu - předtím jsem byl v Detex, cena za balení SB lugerů 240 Kč, možná platba kartou.
Pak ještě Dave v Opletalově - cena v krámě vyšší než na internetu a ne úplně příjemný přístup.
CZUB v Opletalově - balení SB lugerů 260 Kč, ale zatím nejlepší přístup, se kterým jsem se kde setkal. Karta bez problému.
Puškařství Novotný - skvělé ceny jetých zbraní, krabička SB lugerů za 245 Kč, přístup příjemný.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů