Zkušenosti s prodejci zbraní

Uživatelský avatar
beaver
Příspěvky: 51

Příspěvek#76 » úte 12. lis 2013, 10:07

Já u fy. Lira IS kupoval už dvě zbraně a vždycky spokojenost. Všechno se řešilo v domluvený čas kanceláři, nikoli na parkovišti...

Uživatelský avatar
allwarez
Příspěvky: 4

Příspěvek#77 » čtv 28. lis 2013, 17:11

Chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s nákupem u Řeháka v České Třebové. Bratři Řehákovi měli soud kvůli obvinění z nelegálního dovozu zbraní, ale nakonec byli osvobozeni:
http://hradec.idnes.cz/obchod-se-zbranemi-u-soudu-dc1-/hradec-zpravy.aspx?c=A130531_153513_hradec-zpravy_kvi

To by mi nevadilo, ale některým jejich zákazníkům byly policií zajištěny zbraně, jako důkazní materiál a zřejmě dodnes nebyly vráceny:
http://www.rehak-lov.com/n106-zadrzovane-zbrane/

Neví o tom někdo něco bližšího? Nerad bych si koupil něco, co mi vzápětí policie zabaví.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#78 » pát 29. lis 2013, 00:26

Já myslím, že vše bylo k tomu již řečeno, proč by jsi měl strach tam něco koupit ?
Dopadlo to stejně jako ve Vysokém Mýtě. Staré kauzy bych už rozhodně neotvíral !



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#79 » pát 29. lis 2013, 10:37

Já bych si tam zbraň nekoupil. Už jen kvůli přístupu prodejců. Pouze všechno vychválit a někdy ani neví o čem mluví. Jednou jsem tam byl kupovat náboje a ptal jsem se kolik stojí krabička, odpověď byla, že asi pětistovku, tak jsem řekl že si dvě vezmu a najednou stála jedna 650, tak jsem poděkoval a odešel. Jindy jsem zas koukal na jednu zbraň o který mi řekl, že je úplně nová nikdy nestřílená a když jsem si ji prohlížel tak v hlavni byly ještě zbytky olova, takže ani se ji neobtěžovali vyčistit a ještě lhali. No vlastně jsem ještě na tenhle obchod nikdy neslyšel chválu. Zato nespokojených zákazníků jsem už pár potkal. Jo a ještě kdykoliv jsem u nich něco koupil, ať už náboje, nebo nějaký příslušenství, nikdy jsem nedostal účtenku, což je všude jinde samozřejmost.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#80 » pát 29. lis 2013, 23:11

No, to je opravdu tvrdé nařčení. Já jsem tam byl několikrát a takové zkušenosti teda nemám, ale kdo ví ? A účtenku si ze zásady beru všude, i v lékárně, kde to není zcela běžné a ještě se tomu mnohde diví k čemu, že to.. Už aby nastala ta účtenková loterie, to si všichni budou brát účtenku i na dva rohlíky a asi to bude dobře.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#81 » čtv 5. pro 2013, 00:42

Munitop Litomyšl, rozvoz Praha, naprosto OK !



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#82 » úte 7. led 2014, 00:13

S Řeháky mám stejnou zkušenost jako uživatel františekkozisek. Kupoval jsem tam pistoli,zezačátku byla nestřílená, pak už jsem se dozvěděl že byla zastřílená a podle ošoupání vnitřních částí to zastřílení bylo asi většího rázu. Ničemu bych se tam už nedivil:-D Ale na druhou stranu,koupi pistole u nich nelituju a i když jde člověk jen tzv. na čumendu,tak jsou ochotni vytáhnout a nechat ošahat jakoukoliv zbraň.



kobdin
Příspěvky: 1

Příspěvek#83 » sob 1. úno 2014, 12:00

mam spatne zkusenosti s prodejci zbrani na ostravsku celkove v moravskoslezkem kraji zaden znich nemaji pistole skladem vse na obednavku a kdyz jsem si nechal pistoli obednat cekal jsem tyden a nic jim neprislo
viz zbraneostrava ja mnel za to ze alespon od kazdeho modelu by mneli mit 2 kusy skladem ale ne uz od Zari 2013 shanim novou pistoli ale porad se mi nedari prodejci se neustale vymlouvaji ze maji prejimky zbozi nebo ze zrovna tam maji kontrolu z cezkeho uradu pro zkouseni zbrani a streliva to je fakt takovy problem koupit zbran? verim ze jinde ve vyspelejsi zemi zakaznik prijde do obchodu se zbranemi a hned si odnese novou zbran uz uvazuju ze obetuju finance za cestu do Prahy tam snad maji v prodejnach alespon neco skladem
jinak vrele nedoporucuji prodejce Inved v Ostrave arogantni majitel penize chce predem na ucet kdyz jsem rek ze neverim moc bankam ze chci platit v hotovosti slusne mne poslal do prdele

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#84 » sob 1. úno 2014, 12:20

Kolego uveďte nám co, že je to za zbraň, že je problém ji údajně získat.
Jinak když jdu do zmíněných prodejen třebas jen s letákovýma LEXu, tak jsou vždycky korektní, neříkám, že nadšení, ale korektní ke spolupráci, když je nic nestojí i naklonění.
Nebyla chyba někde jinde?



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#85 » pon 3. úno 2014, 00:08

kobdin píše: ja mnel za to ze alespon od kazdeho modelu by mneli mit 2 kusy skladem...


Ty se dobrej ........ :lol: Bez urážky, takhle vybavený obchod není ani jeden v republice, pochybuji, že vůbec v Evropě. Zbraně se neprodávají jako housky, takže bohužel.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#86 » pon 3. úno 2014, 00:11

Trochu jsem překvapen jednáním firmy Alfa Proj ! Poptal jsem model 9241 / 9 Luger, a nejenže ho nemají, tak dovoz do jiného města, je naprosto vyloučená věc, ale to taky asi patří do jiného vlákna ! Jidinné čím mě uspokojili, že mně odepsali, že v sestavě dodávají 2 klipy, ale už nevím jaké, což jsem na jejich stánkách opravdu nikde nevyčetl. Asi špatný ředitel marketingu.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#87 » pon 3. úno 2014, 00:27

Vybavený obchody asi nejsou, jak si myslíš.
Já jsem napsal jen pro ilustraci do do Alfa Proj Brno a dozvíš se, že to trvá několik měsíců, pokud to nemají zrovna vyrobené !
Takový e-shop, je nám k ničemu, nejdříve se dozvíš, že mají akční slevu cca o 500 Kč nižší, a následně nejsou schopni zbraň dodat ani do Prahy, natož do jiných menších měst ?
Někde jsem četl, že Alfa Brno je snad největší prodejce revolverů v Evropě, ale to snad je nějaká kachna.
Pro mě Alfa Proj Brno, známka 5-, fuj, to jsem se rozohnil, ale takhle, ne !!! A to nevím, jaký je servis ?

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#88 » pon 3. úno 2014, 09:36

aneb vím kulový ale preventivně to poplivu....
1/ nestíhají vyrábět
2/ v okamžiku větší exportní zakázky se nikdo nebude zaobírat 1kusem pro někoho, kdo to musí mít zrovna ted hned, stejně se můžeš vztekat na lokální prodejce, že to nenakoupili na sklad, když to zrovna bylo vyrobeno a v Alfě toho měli skladem dost
3/ mají zbytečně široký sortiment modelů, což pružnosti nepřidá
4/ dodání jinam si domluv s lokálním prodejcem, pokud není, holt se projedeš
revolvery nejsou zákonem garantovaná zdravotní péče, nemusí být dostupné do 20km



Medvídek
Příspěvky: 15

Příspěvek#89 » pon 3. úno 2014, 10:40

Přidám se ke zkušenostem s Alfa Pro Brno . Manželka chtěla revolver v .22 . Prohlídnu e-shop , zboží je . No beru to jako značkovou firemní prodejnu , tak jsme se tam rozjeli . Z Humpolce do Brna to není zrovna kousek . Ale to rozčarování , model na skladě ? No to ne ! Až bude zjara opět výroba . A to si ještě zavolejte . A celkově tam byl zvláštní přístup . Moc velký zájem o zákazníka nebyl . Ochota něco nabídnout, nic moc . Vím . chtěli jsme jenom Holek za bratru 7tis , ale i to je kšeft . Cestou zpět jsme se zastavili ve Velkém Meziříčí u pana Salaše , a dotyčný model zbraně si vezli domů . Tam je zákazník pánem .
Ještě porovnání Alfa Brno s CZUB v Praze . Tam jsme s manželkou kupovali na podzim . Prodavači se prostřídali dva , velice ochotní . Sami nabízeli , vyndávali na pult a když zjistili že je to pro manželku , tak se snažili i praktickýni informacemi . A hlavně , měli vše ! A nakonec měli i kšeft . A dvojitej , protože do dvou týdnů jsem si tam nakoupil i já . Nejenom manželka muže mít radost ze života :P .

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#90 » pon 3. úno 2014, 13:22

K tomu Alfa Proj Brno - kupoval jsem tam svoji pistoli a přístup 1A, jak od prodavače tak i od p. Pekaříka..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů