střelnice: CS Solutions Prostějov



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#1 » pon 18. pro 2017, 09:41

Zkušenosti? Postřehy?
Ceny dle facebooku mají přijatelně...

Obrázek



haito
Příspěvky: 112

Příspěvek#2 » pon 18. pro 2017, 11:10

Je to bývalá zlatá puška kterou R. Nezhyba pustil. Předělávají obchod. Měl by být funkční v lednu. Mám v plánu se tam zastavit.

Uživatelský avatar
FoxxyCZ
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » sob 24. bře 2018, 11:17

Střelnice super, byl jsem teď na pár trénincích obrané střelby, které tam pořádají. Zatím parádní zkušenost, pan instruktor o tématu velice dobře mluví, probírá praktické a použitelné věci, které se pak zkouší v praxi (mířenka). Pokud někdo váháte, určitě tréninky doporučuju (jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší).



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#4 » sob 7. dub 2018, 21:35

Super střelnice. Výborné tréninky obranné střelby. Velmi přijatelné ceny. Vřele doporučuji. Ještě chystají další drobné úpravy. Ale už teď to tam funguje super. Velmi ochotný a přátelský personál.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#5 » ned 6. kvě 2018, 21:11

Po vícero návštěvách a vystrilenych nábojích musím konstatovat, že je to tam super. Pořídil jsem si předplatné a na služby mám slevu 20%!!
Každý čtvrtek a sobotu se konají dvouhodinové tréninky obranné střelby, tedy se naučíte střílet a taky vyhodnocovat situaci, kdy byste se použitím zbranĕ dostali do basy. Instruktor vás naučí střílet zpoza rohu atd.
Tuto sobotu se konala í "klubová" soutĕž - srandamač. Bohužel přes předběžnĕ vícero registrací přišlo málo lidí. Což se divím, když za 750 kč startovného si mohli zastřílet ze 4 různých zbrani a střeliva bylo v cenĕ.
Teď se chystají další úpravy a zrejmĕ í terčová střelnice bude víceúčelovĕjší.
Nejvíc se tam dá střílet na 25 m. Na terčové í na kombatové.
Za ty jejich ceny nabízejí hodnĕ muziky.
Podotýkám, že jsem návštĕvník a ne jejich zamĕstnanec.
Vřele doporučuji vyzkoušet.



soumil
Příspěvky: 1

Příspěvek#6 » pon 18. čer 2018, 09:05

navštěvuji....palec nahoru....super

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů