střelnice: Kapslovna

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#31 » pon 2. lis 2015, 22:33

Nebyl někdo poslední dobou na Kapslovně? Zajímalo by mne, jak (a jestli vůbec) tam fungují v odpoledních hodinách? Dříve to bylo ofiko jen do 17h ale s p. Ottou to šlo domluvit i déle.



kamenitxan
Příspěvky: 7

Příspěvek#32 » úte 3. lis 2015, 07:50

Od 17 tam prý trénují děti, takže někdy by to asi slo i po 17h

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#33 » úte 3. lis 2015, 15:45

No, mě právě řekli, že z toho důvodu by to nešlo...

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#34 » úte 3. lis 2015, 16:08

Každopádně sobota a neděle - po předchozí domluvě...

...jinak já taky nechápu, že všechny služby běžně zavírají v pět/šest odpoledne. Normální člověk je přes den v práci a tohle prostě nemá šanci stihnout. Aspoň, že ti doktoři už na to přišli a přizpůsobili otvíračku třeba do 9-10 večer - nutno dodat, že jsou to především soukromníci a klientela poněkud movitější. Každopádně jedna střelnice na centrum s otvíračkou po 5 odpoledne (avim) je zoufale málo :/



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#35 » úte 3. lis 2015, 22:03

Prostě je to tak, už se to tady řešilo několikrát.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#36 » úte 3. lis 2015, 22:09

Tady na Kapslovně jde bohužel o to, že to je střelnice biatlonového klubu a dávají to jaksepatří najevo. Tedy jeden ze správců. Střelba pro veřejnost je jen jaksi "nad rámec" a to je škoda. Dalo by se tam vydělat daleko víc, na samotné střelnici je vidět, že investici by potřebovala jako sůl...škoda, no. Ale aspoň, že ty víkendy, i když by mne víc potěšily ty večery ve všední den.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#37 » úte 3. lis 2015, 22:23

Bohuliby...to bylo takove vseobecne postesknuti, ne pouze nad Kapslovnou, ale sluzbama obecne :)

Jinak k tematu...maji pekne webovky...akorat na nich uz nekolik mesicu slibuji doplnit obsah, ale kde nic, tu nic...

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#38 » stř 4. lis 2015, 10:46

Marcurba píše:... nekolik mesicu slibuji doplnit obsah...

už ne měsíců, ale let :lol:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#39 » stř 4. lis 2015, 23:42

Prostě, řídí to staří pánové a od toho to tam taky vypadá, ale prostředí je příjemné, lepší jak v Avimu.



Návštěvník

Příspěvek#40 » čtv 4. úno 2016, 21:16

Koukal jsem, že Kapslovna má nové webovky: www.kapslovna.cz
Nevíte někdo, jak to tam teď vypadá, jak to tam chodí apod.?

Uživatelský avatar
Mark-Hunt
Příspěvky: 11

Příspěvek#41 » čtv 4. úno 2016, 22:54

Na kapslovne budu delat ZOZ v breznu.

Uživatelský avatar
Liberty
Příspěvky: 40

Příspěvek#42 » stř 20. dub 2016, 10:45

Pěkná střelnice, hodně prostoru.. Správci jsou fajn, akorát je třeba se objednávat dlouho dopředu (pokud se vůbec dovoláte) a ta domluva stojí za prd... byl sem tam 2x a už mě to tam ani neláká protože nehodlám ty ,,pány,, uhánět aby mě laskavě objednali......

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#43 » stř 20. dub 2016, 18:51

Prej je tam místo Měšťáka jinej správce. U koho jsi se objednával?



Bakly83
Příspěvky: 1

Příspěvek#44 » pát 20. kvě 2016, 16:55

do střelnice Kapslovna vůbec nechoďte, pan správce je velmi slušně řečeno pan Anus, po telefonické rezervaci a příchodu se s kolegou dozvíme, že střelba ze semi varianty SA 58 není povolena protože mu někdo prostřelil lano, a vlastně nic v této ráži a taky 223 tam nesmí, že si za to lidi můžou sami -byli jsme velmi slušní, zbraně jsem ani nevybalili a snažili se jej obměkčit, no pánovo chování ani nemá srovnání, když jseme se tedy smířili s tím, že si z našich miláčků nevystřelíme, zeptali jsme se tedy, zda nemá nějaké zbraně na půjčení aby naše cesta nebyla zbytečná odpověď že má jen pětasedmu a glocka ale náboje neprodává nás dorazila a šli jsme...



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#45 » pát 13. led 2017, 22:26

Byli jste tam někdo v poslední době? Někdy bych se tam rád zase stavil, funguje-li tam stále pan Otta, případně někdo jiný než pan Měšťák...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: AT.50 a 10 hostů