střelnice: Vrahovice



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 25. led 2011, 17:04

komentáře ke střelnici
Vrahovice

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/vrahovice



samkolacek
Příspěvky: 22

Příspěvek#2 » stř 7. kvě 2014, 18:08

Chodíte sem někdo střílet jako veřejnost?

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#3 » stř 7. kvě 2014, 20:44

No já sem jako veřejnost nechodím, ale je mi o ní známo, že je to venkovní, 50-ti metrová střelnice. Je v Prostějově, místní části Vrahovice - až na konci města, tak trošku schovaná.



samkolacek
Příspěvky: 22

Příspěvek#4 » čtv 8. kvě 2014, 14:14

Necituj předcházející příspěvek. sided

JJ.. vím. Dělal jsem tam zkoušky. Akorát nevím, jestli si tam může obyčejný člověk jako nesportovec jen tak pro zábavu zastřílet.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#5 » pon 12. kvě 2014, 20:45

Akorát nevím, jestli si tam může obyčejný člověk jako nesportovec jen tak pro zábavu zastřílet.

Nevidím jediný důvod, proč by to nešlo. Máš snad nějaké info, že je tomu jinak ? Já ne. Ale podrobnosti najdeš na již uvedených stránkách http://zbranekvalitne.cz/strelnice/vrahovice, resp. na telefonu. Teda pokud si chceš opravdu zastřílet.



pazout
Příspěvky: 4

Příspěvek#6 » pon 22. úno 2016, 18:40

střelnice především pro sportovce a členy klubu, jen pro zábavu ne

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#7 » úte 23. úno 2016, 09:36

Nedávno (cca 9 dní zpět - neděle) jsem si byl na této střelnici zastřílet z "858 Téčka". Potřeboval jsem jen výškově nastřelit mušku (měl jsem ji předtím celou vyšroubovanou), takže žádná divočina, prostě jen pár ran. Začal jsem kolem 09:20 hodin a po 3 sériích po 5-6 ranách (sem si spletl směr šroubování mušky :roll: :D ) přišel zákaz střelby ze zbraní typu Sa 58 - bez vyjímky. Prý se našel zas nějaký aktivní blbec, kterému to vadilo. Nebyl ze střelnice, ale údajně nějaký místní "domorodec". Nějak sme to "nepobrali" (střelců z 858-mičky jsme byli celkem 3), protože na této střelnici se z 58-mičky střílelo už dlouho (v řádu několika let, možná desítek let) a nikdy nebyl problém. Ta střelnice je balisticky na tuto zbraň stavěná, nejbližší domy (které jsou z "ptačí perspektivy" situovány směrem za střelcovými zády) jsou vzdáleny několik desítek metrů a mezi nimi a střelnicí je jednak budova policie a druhak několikametrový val, po kterém jezdí vlak, který je daleko hlučnější. Nicméně jak je vidět, stačí jeden debil, který si účelově stěžuje a je po zábavě :evil:
Takže dle posledních informací je na této střelnici zákaz ( snad jen dočasný) všem "58"-čkám :roll:



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#8 » úte 23. úno 2016, 10:37

Tak už mám o tom informace z první ruky, přímo od správce. Je to dočasně prý kvůli nějakým aktivistům z dědiny. Někdo tam požádal hygieniky o změření hlučnosti. A zákaz prý platí pro všechny velkorážné zbraně, tede nejen sa58 :-) Z maloŕážek je možné střílet i nadále....

Uživatelský avatar
malyLibor
Příspěvky: 44

Příspěvek#9 » pát 27. kvě 2016, 21:18

No tak to jsem zvědavý. Zítra se tam jedeme podívat, je tam den otevřených dveří a mělo by se tam střílet z různých zbraní, nejen malorážek. Tak uvidíme.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#10 » ned 29. kvě 2016, 09:14

Situace se již uklidnila, nakonec se zjistilo, že jde o ojedinělou stížnost nějakého kverulanta, který si stěžoval na střelbu v noci (policie na vedlejší střelnici provozuje noční střelby) takže se ve Vrahovicích již opět střílí normálně jak dřív.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#11 » ned 29. kvě 2016, 15:05

Zajímavé, když přišel zákaz střelby ze zbraní typu Sa 58, bylo to v neděli dopoledne (osobně jsem u toho byl, viz příspěvek výše), ale policajti stříleli na jiné střelnici, v týdnu a to ještě bůh ví kdy (tedy i v jiný čas). Z toho vyplývá, že stížnost byla na civilní střelnici adresována neoprávněně, resp. "plačeš pěkně, ale na jiném hrobě", čímž došlo k "poškození" (znemožnění střelby) civilních střelců.
No uvidím, jestli si tu flintu někdy na této střelnici "dostřelím". Doufám, že ano :D



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#12 » pon 30. kvě 2016, 14:41

Sobotní akce na střelnici byla moc vydařená, kromě sortimentu GP (škoda nefunkčního Striboga) a klasických zbraní typu Mosin, vz58, Glock a Evo, tam byly taky předovky a perkusní revolvery. S těmi se člověk hned tak nepotká a bylo moc zajímavé si s nimi zapráskat. Ještě jednou díky pořadatelům.



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#13 » pon 30. kvě 2016, 14:44

Pochvala potěší. Napíšete nám ji také do diskuse na naše stránky www.kvh-prostejov.webnode.cz ?



palong74
Příspěvky: 1

Příspěvek#14 » čtv 1. zář 2016, 19:36

v kolik zacina sobotni zavod????je mozny se zeregisrtovat primo na miste nebo se musi zajemci hlasit dopredu.popripade do kdy\,dekuji



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#15 » pát 2. zář 2016, 15:23

Na každý závod pořádaný KVH Prostějov je možné se zaregistrovat až na místě. Registrace od 8.00 do 9.00 hod. Podrobnosti na http://www.kvh-prostejov.cz v sekci Kalendář akcí

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů