17.09.2016 - Závod LOS: Mistrovství ČR LOS 2016

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 29. kvě 2016, 19:01

komentáře k závodu

17.09.2016
SSK Čelákovice

Mistrovství ČR LOS 2016

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/603/



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#2 » ned 29. kvě 2016, 19:29

Zdravím střelce LOS,
vzhledem k tomu, že začíná se přibližovat termín mistrovství ČR LOS 2016, připomínám aktuální informace.
V roce 2016 se mistrovství uskuteční na střelnici SSK Čelákovice.

Podmínka účasti střelce na mistrovství LOS je dle pravidel LOS splnění podmínek kvalifikace - dosažení stanovených procent v Pohárovém závodě. Připomínám, že do kvalifikace se započítávají všechny výsledky, kdežto do Poháru LOS výsledky dle pravidel - pro započtení plného počtu výsledků absolvování závodů na min. 2 střelnicích.

Podmínky kvalifikace: Na MČR LOS 2016 se kvalifikuje ten, kdo alespoň 3x na kterémkoliv pohárovém závodě v krátké zbrani v divizi Pi a MPi nastřílí 50 a vice % do Poháru. V divizi Re a MRe alespoň 2x na kterémkoliv pohárovém závodě v krátké zbrani nastřílí 50 a vice % do Poháru. V případě Re, MPi a MRe jsou to procenta ze závodu, v případě Pi jsou to "redukovaná" procenta ze závodu dle pravidel.

Zároveň prosíme pořadatele závodů, pokud budou mít plně obsazený závod, aby přesto umožnili střelcům hlásícím se do divizí Re a MRe účast na svých závodech.

ředitel LOS a rada LOS

Uživatelský avatar
amoníci
Příspěvky: 45

Příspěvek#3 » stř 27. črc 2016, 18:14

Ahoj, mám dotaz.
Pokud dobře chápu podmínky kvalifikace na MČR, tak mi stačí v divizi Pi 3x nastřílet nad 50%. Teď mám nad 50% ve dvou závodech, třetí mi snad vyjde v Opařanech 27.8. (Pokud nezískám dq či něco obdobného). Ale to už bude dávno po možnosti přihlásit se na MČR, respektive bude plno (registrace online od 17.8). :oops:
Co s tím? Můžu se na MCR přihlásit, i když nebudu (ještě) splňovat kvalifikaci a pokud mi to v Opařanech nevyjde, taxe odhlásím? Nebo mám smůlu?
Pokud blbě chápu podmínky kvalifikace (mám přeci jen dovču ;) ) prosím o vysvětlení.

Díky.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#4 » stř 27. črc 2016, 20:04

amoníci: buď v klidu, 27.8. je teprve v polovině přihlašovací lhůty a MČR se tak rychle neplní jako 10 ran. Je počítáno s kapacitou závodu pro všechny kvalifikované.

Uživatelský avatar
amoníci
Příspěvky: 45

Příspěvek#5 » stř 27. črc 2016, 20:17

Senza, díq. Good work!



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#6 » ned 31. črc 2016, 12:33

Zdravím střelce LOS. Po poslední závodě je kvalifikováno v jednotlivých divizích:
PI - 87 střelců
MPi - 23 střelců
Re - 10 střelců
MRe 8 střelců

Celkově je to 128 střelců, ale někteří jsou kvalifikováni ve více divizích.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#7 » úte 9. srp 2016, 22:05

Mistrovství ČR LOS 2016 je podobně jako vloni podporováno společnostmi, které věnují ceny pro umístěné střelce v závodě mistrovství ČR LOS a Poháru LOS 2016.
Hlavními sponzory jsou ALFA-PROJ, spol. s .r.o., Česká zbrojovka a.s. a FALCO SK s.r.o.

Sponzory jsou ESP PRODUCTS S.R.O., LIRA IS s.r.o., PROARMS CZ, spol. s.r.o.

Seznam sponzorů bude aktualizován.



remusromullus
Příspěvky: 7

Příspěvek#8 » úte 16. srp 2016, 12:05

Zdravím, nejsem si jistý, jestli tomusprávně rozumím. Pokud jsem na třech závodech LOS v Čelákovicích nastřílel přes 50%, tak jsem kvalifikovaný na MČR. Jak je to s "redukovanými" procenty? Díky



eab
Vedení LOS
Příspěvky: 186

Příspěvek#9 » úte 16. srp 2016, 12:23

Pravidla kvalifikace:
Na MCR LOS 2016 se kvalifikuje ten, kdo alespoň 3x na kterémkoliv pohárovém závodě v krátké zbrani nastřílí v divizi Pi nebo MPi 50 a vice % do Poháru a v divizi Re a MRe alespoň 2x na kterémkoliv pohárovém závodě v krátké zbrani nastřílí 50 a vice % do Poháru. (v případě Re, MPi a MRe jsou to procenta ze závodu, v případě Pi jsou to "redukovaná" procenta ze závodu dle pravidel).

Mi to přijde jasné...

Byly to pohárové závody v krátké zbrani ?
Divize Pi a MPI - 3x nad 50% (redukovaná procenta jsou pouze u velké pistole)
Divize Re a MRe - 2x nad 50%

Co se týče procent - koukni se do výsledovky, která je na webu - to jsou ty procenta, které Tě zajímají...

P.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#10 » úte 16. srp 2016, 14:38

Návod jak zjistit zda jste kvalifikováni na MČR LOS, zjednodušená verze:

1) kliknete na záložku LOS a po té na Pohár LOS
2) najděte své jméno a v příslušném řádku máte seznam dosažených procent v pohárových závodech....
3)podle výše popsaného v závislosti na divizi dohledáte kolik závodů se vám podařilo 50 a více %
;-)

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#11 » úte 16. srp 2016, 18:22

Jeste zjednodusenejsi navod...
Zavody v sekci Pohar LOS 2016 jsou serazene podle vyse dosazenych "spravnych" procent.
Kazdy si muzete zkontrolovat jen 3. nejlepsi vysledek (pac ty 2 pred tim budou vzdy stejne nebo lepsi) a kdo ten treti budete mit 50.0 a vic, tak postupujete :-) (v pripade Re a MRe 2. nejlepsi vysledek)

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#12 » úte 16. srp 2016, 18:37

A nebo ještě jinak.... Kdo nepochopil kvalifikační kritéria pro účast na MČR tak je Tydýt :-D :-D a tímto pozbývá práva zúčastnit se MČR !!!

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » úte 16. srp 2016, 20:22

Nebyla tam jeste podminka dvou strelnic?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#14 » úte 16. srp 2016, 20:29

Ne !!!!
Je tam napsáno na "kterémkoliv" pohárovém .....

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#15 » úte 16. srp 2016, 20:46

A já nadávám svýmu 8 letýmu klukovi, když si nespojí 2 po různu podané informace do 1 logického celku :-)
Pro pořadí v POHÁRU LOS se započítají závody nejméně ze 2 střelnic. Pokud má někdo všechny nejlepší jen z jedné, škrtá se ten nejhorší ZAPOČÍTANÝ z nich a místo něj se dá ten nejlepší z jiné.
Vedle toho je tu úplně nezávisle kvalifikační kritérium pro MČR, které má s Pohárem LOS společné jen to, že se počítá z Pohárových závodů. Ale tím to končí, zbytek podmínek je jiný. 3x50+ (Pohárových)%.

Matematicky ale existuje určitá varianta, že by na první pohled nebylo vidět, kdo se kvalifikoval a kdo ne (resp. že ten, kdo se kvalifikoval by to v Pohárové tabulce neviděl) a letos je dokonce teoreticky dosažitelná... A schválně, kdo přijde na to, jaké všechny podmínky by musely být splněny, aby k tomu došlo :-) (asi mi pište radši do SZ, ať neplevelíme vlákno) :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů