obchod: Armorum Brno



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 23. lis 2012, 20:03

komentáře ke střeleckému obchodu
Armorum Brno

http://zbranekvalitne.cz/obchod/armorum-brno

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#2 » stř 12. úno 2014, 19:03

funguje vam jejich web? nemuzu se tam uz tak 2 tydny dostat a telefon taky nejak nezvedaji...

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#3 » stř 12. úno 2014, 21:04

nefunguje...

Uživatelský avatar
Mareckin1911
Příspěvky: 7

Příspěvek#4 » úte 9. zář 2014, 21:07

Pokud můžu porovnat prodejny v Brně, tak bych je zařadil od jedničky (nejlepší) po trojku (nejhorší)

1. Alfa Proj
2. Armorum/Tuza
3. Aviko

Jiné obchody jsem zatím v Brně nenavštívil

1. Alfa - Parádní obsluha, dobré ceny za střelivo, šíroky vyber zbrani a střeliva, v centru, neprodávají věci od Alsa
2. Armorum - dobrá obsluha (pokud tam je borec s brýlema :) ), prodavají věci od Alsa, náboje fous dražší než u Alfa proj, ale levnější věci typu: Balistol a některé zbraně
2. Tuza - vcelku dobrá obsluha, siroky vyber "jetých" zbraní a i střeliva, prodává věci od Alsa, ceny přijatelné -
3. Aviko - byl jsem tam 2x, 1x neměli to, co jsem chtěl a po druhé byla nepříjemná obsluha a to mě odradilo úplně.



Janek
Příspěvky: 4

Příspěvek#5 » stř 10. zář 2014, 16:16

stránky nefungují,obchod ano.většinu střeleckého sortimentu najdete na mujnuz.cz který má obchod hned vedle



chanchez
Příspěvky: 39

Příspěvek#6 » stř 19. lis 2014, 18:50

obchod funguje. Pokud je tam ten borec s brýlemi a nemáte za zády dalšího zákazníka, tak se dá i dost dobře pokecat.



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#7 » stř 19. lis 2014, 19:43

Armorum a mujnuz jsou v podstatě stejná firma. Respektive dvě firmy s jedním majitelem. :-)



McGoff
Příspěvky: 37

Příspěvek#8 » stř 19. lis 2014, 21:03

Kdyby snad někoho zajímala aktuální otevíračka... Malá zajímavost: Alsy 9 mm Luger mají za 4,1 Kč a při odběru 1000 a více kusů za 3,9 Kč. Lepší ceny jsou ale v Dersolu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



ludwyg
Příspěvky: 19

Příspěvek#9 » čtv 27. lis 2014, 09:01

Ahoj,

rád bych popsal pozitivní zkušenost s tímto obchodem.
Když jsem vybíral svou první zbraň, byl jsem celkem rozhodnut pro alfu, ale nevěděl jsem kterou. Chtěl jsem si nechat někde poradit a tento obchod mám po cestě z práce domů, tak jsem se zde zastavil. Na základě mých požadavků na zbraň (LOS, občasné nošení, občasně mířenka) mi doporučil glock 19. Celkem objektivně zhodnotil výhody a nevýhody obou zbraní, velmi podrobně vysvětlil jak vznik G19, tak produkce Alfy a doporučil obě vyzkoušet a pak se rozhodnout. Glock jsem si vyzkoušel na Triggeru a seděl mi velmi dobře. Takže byla vybrána.
Jelikož jsem chtěl mít jistotu, že až dostanu ZP, tak bude zbraň skladem a budu si ji moct vyzvednout, tak jsem se tam zastavil podruhé. Zamluvení zbraně sice nechtějí - mají je skladem, ale proti záloze nebyl žádný problém a mohl jsem si i zamluvit tu, co jsem si tam poprvé zkoušel do ruky.
Zbraň jsem si vyzvedával v pátek v 8 ráno a skoro hodinu jsme strávili výběrem příslušenství. Ke každé věci jsem dostal podrobný popis včetně ukázky, u pouzder jejich rozdělení které jsou vhodné na nošení, které na sport atd. Ke zbrani jsem si mohl koupit alsy za sníženou cenu od jednoho balení a dostal jsem i slevu na některé příslušenství. Na ukázku prvního čištění jsem se mohl zastavit po první střelbě. Se zbraní jsem pak vyrazil na registraci.
Zatím poslední návštěva obchodu proběhla po první střelbě. Probrali jsme vyčištění zbraně po střelbě a zároveň mi byla předvedena kompletní rozborka zbraně.

Zatím jsem nezkoušel ostatní obchody v Brně, ale přesně takhle si představuji komfortní služby zákazníkům.



NuNo
Příspěvky: 36

Příspěvek#10 » pát 18. bře 2016, 23:25

Dnes jsem se tam stavoval a maximální spokojenost. ...pán je na můj vkus trochu moc ukecanej ale nic nikomu necpe se vším poradí a ceny mají taky fajn........



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#11 » pát 18. bře 2016, 23:31

Jo, obchod je v pohodě, jen na webových stránkách kdyby trochu zapracovali. V dnešní době jsem líný někam volat a zjišťovat co třeba za náboje mají a kolik za ně chce. Z lenosti pak jdu tam, kde jsem si to mohl zjistit předem.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#12 » čtv 21. dub 2016, 00:23

Nevíte, jestli je to napořád, nebo jen nějaké přechodné období? Takto ****** otvíračku...
Pracovní doba
Po - Pá 9:00 - 17:00



NuNo
Příspěvky: 36

Příspěvek#13 » úte 14. čer 2016, 13:04

Je to zatím napořád .....

Uživatelský avatar
DAveDOG
Příspěvky: 189

Příspěvek#14 » úte 14. čer 2016, 16:01

Prodejce můžu také jen pochválit a potvrdím i tu "ukecanost". Ale pokud má člověk čas a nebo není v obchodě další zákazník, tak proč si nepokecat s někým z oboru. Bohuzel ty stranky jsou velkej průšvih.



NuNo
Příspěvky: 36

Příspěvek#15 » sob 2. črc 2016, 22:16

Nevíte někdo jak bude otevřeno příští týden??? ... .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů