Rossi Carbine .45Colt Stainless

Sportovní, lovecké, "odstřelovačky" a další
Také jednoranné nebo vícehlavňové dlouhé zbraně
Uživatelský avatar
Mach3D
Příspěvky: 26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 4. čer 2010, 07:29

Mám v plánu si pořídit tuto opakovačku, máte někdo zkušenosti, jak se zbraní v ráži 45LC, tak se značkou Rossi?

Obrázek

http://www.rossiusa.com/product-details ... umbseries=

Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#2 » úte 8. čer 2010, 18:47

Dobrá puška, klon Winchester 1892, spolehlivá, kvalita úměrná ceně, měl jsem krátkou 20" i dlouhou 24". Co s ní budeš střílet? Pro zábavu nebo westernové závody nebo? Tato ráže není k lovu, ale to asi znáš.

Uživatelský avatar
Mach3D
Příspěvky: 26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 9. čer 2010, 19:23

Díky za odpověď, bude sloužit převážně pro zábavu a pro tu krásu :-)... šlo mi hodně o výrobce, s Rossi nemám zkušenosti, chtěl jsem také vědět, jesi to nejni nějaký šunt, poctivé Winchesterovky se pohybují od 20tis nahoru...

Měl jsem jeden kousek před 14dny v ruce v ráži .38 special, mám za to, že je to přesně tato opakovačka, je to můj další cíl...

Také mě vlastně zajímala praktičnost ráže 45LC, přeci jen je to COLTová střela...
Podle tvého příspěvku soudím, že to bude slušná puška, tímto ti děkuji, půjdu do ní...

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#4 » sob 27. lis 2010, 08:37

Mach3D píše:Mám v plánu si pořídit tuto opakovačku, máte někdo zkušenosti, jak se zbraní v ráži 45LC, tak se značkou Rossi?

Obrázek

http://www.rossiusa.com/product-details ... umbseries=

ježíši!ta je pěkná!kolik to koštuje?



midlos
Příspěvky: 100

Příspěvek#5 » sob 27. lis 2010, 09:15

Viděl jsem ji za 580 dolarů, což je 580 x 18 = 10 440 na naše holá cena, bez poštovného a cla.

Ale taky by mi slušela.
Naposledy upravil(a) midlos dne pon 27. pro 2010, 22:41, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#6 » sob 27. lis 2010, 19:02

Podívej se na web. zbraněBrymová.cz, tam by měla být něco přes 11 tis. Puška je to dobrá, ale není na rychlopalbu, čti celé vlákno, nebo si najdi na dalších serverech vlákno o opakovačkách LA Rossi atd.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů