Vtipy a srandičky



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#991 » sob 16. črc 2016, 13:09

Stojan na destniky ;-)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#992 » sob 16. črc 2016, 13:18

Hodnej dík. Zajímavý design.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#993 » sob 16. črc 2016, 14:00

HawkCZ píše:Pankrác, Servác a Bonifác :-)
Obrázek


Není to náhodou nějaký nový typ pisoáru????

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#994 » sob 16. črc 2016, 14:08

Ty máš doma pisoár nebo hajzl uprostřed předsíně?

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#995 » sob 16. črc 2016, 14:14

Ale tohle není focené u nás doma :lol: :lol: :lol: Pisoár doma nemáme a hajzl máme hezčí :lol: :lol: :lol:



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#996 » sob 16. črc 2016, 14:53

Stejně by mne zajímalo co by následovalo poté, kdyby se tam někomu při vybíjení zadařilo dát ránu ... :twisted:

Kdysi na vojně se to povedlo jednomu kolegovi při odchodu do stráže na chodbě roty a tak rychle jsem nikdy předtím ani potom lampasáky neviděl utíkat (nad námi byl štáb praporu) ..



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#997 » sob 16. črc 2016, 15:33

kiv61: to mi nedelej, ted jsem se malem pocural smichy pri predstave jak to v kasinu vypadalo a jak tam lampasaci behaj ... my jsme meli lampasaky o patro nize...

jirka87: ta moje mi zas tudle zpusobila malem fopa ve ksefte se zbranema, kdyz jsem se tam rozplival nad "novou" Sa858 a skorpionem 61S ... docela dost promazana tak na cely obchod prohlasila, ze se bude muset mazat olejem na zbrane, protoze prej ji si tak "nevsimam".

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#998 » stř 20. črc 2016, 21:16

Volně citováno z internetové diskuse:

"Allahu akbar!" znamená v arabštině "Bůh je velký!". V ostatních jazycích to znamená "K zemi!".

Uživatelský avatar
Patton
Příspěvky: 283

Příspěvek#999 » ned 24. črc 2016, 10:16

Jak vyjednávat s magorama. https://youtu.be/385jqsN0Zxo



Chobotnice
Příspěvky: 6

Příspěvek#1000 » pon 8. srp 2016, 11:54

U soudu ležela jako předmět doličný lovecká puška. Zavolali si pana Lowyho, který měl vypovídat jako svědek. Soudce mu ukazuje pušku a praví: "Znáte tu pušku?" "Jestli ji znám!" odvětil pan Lowy pohrdavě, "já jsem ji znal, když byla ještě docela malinká pistole."

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#1001 » pon 5. zář 2016, 21:53

Přečtěte si vyprávění o ženě, která pouze s malou pistolí prokázala nesmírnou statečnost z očí do očí vůči floridskému aligátorovi. Jaký malý kalibr ji zachránil? Byla to pistole značky Beretta Jetfire, ráže 6,35 mm. Ale nechme ji příběh vyprávět vlastními slovy.

„Šla jsem se svým manželem, s kterým jsem v rozvodovém řízení, po břehu kanálu na okraji města Fort Lauderdale (oblast známá výskytem aligátorů) a diskutovali jsme otázky majetkového vyrovnání. Najednou z kalné vody vyběhl pětimetrový aligátor a řítil se na nás se široce rozevřenou tlamou s ostrými zuby. Musela to být samice, která zde měla své hnízdo s vejci. Kdybych s sebou neměla svou malou pistoli značky ráže 6,35 mm, už bych zde nebyla. Stačil ale jeden výstřel do kolena mého exmanžela… Aligátor se ho zmocnil a odtáhl ho z cesty do vody. Mohla jsem zrychlenou chůzí odejít. Musím říci, že je to skutečně výborná zbraň. Zachránila mne, a když k tomu připočtu i ušetřené výlohy za soud a rozvodového advokáta, nemohu jí dostatečně blahořečit.“

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#1002 » pon 12. zář 2016, 18:33

No parádní ukázka bezpečné manipulace se zbraní (cca od 2:11 minuty):

https://www.stream.cz/darwinovy-ceny/10 ... na-pistoli

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#1003 » pon 12. zář 2016, 18:43

Aneb" máte štěstí, že jdu kolem. Na laserové zaměřovače jsem odborník :D

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#1004 » ned 18. zář 2016, 19:12

Pobavilo :

Orville Smith, veduci predajne "Best Buy" v Auguste, Georgia vypovedal na policii ako spozoroval podozriveho (neskor identifikovaneho ako Tyron J.) na bezpecnostnej kamere pri skryvani laptopu pod bundu. Ked sa ho pokusili zadrzat, podozrivy zrazil na zem jedneho z pracovnikov predajne, vytiahol noz a vybehol z dveri.

Na chodniku sa nachadzala skupinka styroch prislusnikov USMC ktori v ramci programu "Toys for Tots" organizovali zbierku hraciek. Smith vypovedal ze zastavili podozriveho ale on bodol jedneho z nich - desiatnika P.Duggana do chrbta. Zranenie nastastie nebolo zivotu nebezpecne.

Ked dorazila privolana policia a sanitka, desatnik Duggan bol odvezeny do nemocnice. Podozrivy bol takisto odvezeny do nemocnice kedze mal zlomene obidve ruky, clenok, stehennu kost, vyrazenych niekolko zubov, dolamane rebra, prerazeny nos a zlomenu sanku a k tomu mnozstvo pomliazdenin - vsetko zranenia co utrpel potknuc sa na obrubniku pri pokuse o utek ...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#1005 » ned 18. zář 2016, 19:16

MM : A tak by to mělo vypadat. ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů