Pumpa. Klasika nebo se zásobníkem?

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#76 » úte 16. srp 2016, 13:28

Dík :) to mě jen utvrzuje ve volbě TR-X ... tam netřeba řešit zásobník. Ale taky jsi mě nahlodal s tím těžištěm na prostředku u verze se zásobníkem, tak se na to ještě vyspím ...



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#77 » úte 16. srp 2016, 13:35

ono obecne je proste pumpa nejblbuvzdornejsi a nejodolnejsi zbran po jednorankach

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#78 » stř 17. srp 2016, 19:22

Mne sa akosi automaticky spája pumpa s trubicovým zásobníkom - už nejakých 120 rokov... A ak Enerccio hovorí o spoľahlivosti a odolnosti, okamžite mi napadnú obligátne problémy s vývodkami schránkových zásobníkov, s podávaním v špatnom uhle, zádržkami a tak podobne :evil:

Uživatelský avatar
achilles
Příspěvky: 6

Příspěvek#79 » ned 21. srp 2016, 20:22

pumpa je skvělá,ale na brokovou střelnici mě s ní nepustí :-(



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#80 » pon 22. srp 2016, 03:18

proc ne?

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#81 » pon 22. srp 2016, 05:53

Myslíš na holuby? :) Tak to bude asi zaujatost místních ochotníků :D změň střelnici ... i když tu stejně všichni píšou, že s pumpou toho na holubech moc nenastřílíš, pokud si to nedáváš na první ránu. Já bych s pumpou raději zkusil poppery, nejlépe nějaké pohyblivé (kyvadla). Akorát jsem u nás ještě takovou nevypátral.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#82 » pon 22. srp 2016, 06:38

poppery jsou vseobecne priserna otrava... shodis to a pak to jit porad dvihat :) gongy jsou hodne dobre!

Uživatelský avatar
achilles
Příspěvky: 6

Příspěvek#83 » pon 22. srp 2016, 08:02

nevím proč. Vnitřní řád střelnice. Na normální trap jednoranka, by to šlo, double trap, či automatický asi již ne. Ale jde mi o normální střelbu, prostě to tam mají takhle dané, takže hledám jinou střelnici. Nechápu averzi vůči pumpám :-(



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#84 » pon 22. srp 2016, 12:01

jsou to stari myslivci co nadelas :)



prokon
Příspěvky: 7

Příspěvek#85 » pon 29. srp 2016, 17:53

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem brokové pumpy. Chtěl bych jí mít hlavně pro obranu domu a pro zábavu. Rozhoduji se mezi Mossbergem M500 TRI-RAIL(Persuader),M590 TRI-RAIL , Maverickem M88 SECURITY 20" a nebo Remingtonem 870 Express. Předem děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
Ivoo
Příspěvky: 150

Příspěvek#86 » pon 29. srp 2016, 18:02

Na tyto účely jsem pořídil Uzkona AS 17 -vím nemáš ho ve výčtu možných zbraní - ale prostě pokud Ti nejde jen o vzhled a název, tak proč dávat víc peněz za něco co umí to samé jako jiné za pár šestáků ,,,

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#87 » pon 29. srp 2016, 18:29

Tak to vidíme stejně, jájsem koupil pro účely, které uvádí prokon, toto:

http://www.prodej-zbrani.cz/brokovnice/ ... 1332p.html

a jsem nadmíru spokojen a také bych to doporučoval zahrnout k posouzení do výběru.



Premmat
Příspěvky: 1

Příspěvek#88 » pon 5. zář 2016, 02:04

Zdravím Vás. Mám dotaz. Koupil jsem si,více méně pro zábavu brokovou pumpu se zásobníkem turecké výroby TORUN TS M1. Nikdy před tím,jsem brokovnici nevlastnil. Zatím jsem ji zkoušel jen jednou,ale vyskytl se menší problém při prebíjení. Pokud zkouším přebít dosud nevystřelený náboj,vše funguje skvěle (asi díky jeho větší hmotnosti), pokud ale vystřelím a chci přebít,vystřelená nabojnice zpravidla uvízne ve vyhazovacím okénku a musím ji ručně vyjmout aby bylo možné znovu přebít. Nevím jestli to může být způsobeno závadou zbraně,zásobníku,střeliva,nebo špatnou manipulací. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Díky za rady a zkušenosti.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#89 » pon 5. zář 2016, 07:25

V prvé, zkus razantněji "zaonanovat" v koncové úvrati.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#90 » pon 5. zář 2016, 07:25

Základom používania brokovej pumpy je robiť všetky pohyby plnou silou, rýchlo, a poriadne vždy až na doraz. Nemaznať sa s ňou. Tvrdo a nekompromisne (klasici hovoria - ako s kurvou ;) )

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů