CZ P-07

Uživatelský avatar
Stanxp
Příspěvky: 16

Příspěvek#196 » čtv 1. zář 2016, 16:47

Tak Vám děkuji za objasnění. :) Jinak P-07 se mi líbí čím dál víc, uvidíme ještě, až jí pořádně zastřílím, jak se osvědčí..



Bob1795
Příspěvky: 35

Příspěvek#197 » čtv 1. zář 2016, 19:08

Xerxes píše:V těchle místech najdete mosaz u každé zbraně. A to odírání nábojů - sice ne v takové míře, ale můj walther PPS to dělá taky.


Tady bych si dovolil odporovat, Po strelbe cca 100 - 150 ran je to uplne ciste, nedky je ve spoustaku nepatrny poprasek, ale na tvych inkriminovanych mistech neni zadny oter. Na rozdil od od P-07 je tato cast vylestena do bezvedomi a ma i jinou geometrii. Zbran ma za sebou cca 800 ran, ale vylestene to bylo uz u funglovky a za tu dobu se to nijak nezmenilo (nezlepsilo/nezhorsilo).Zbran HK SFP9.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Lachy
Příspěvky: 6

Příspěvek#198 » pon 12. zář 2016, 06:58

Zdravíčko,
stal jsem se hrdým majitel P07 (tímto dík vstřícným dámám na Mělnické PČR).
Ale k věci, máte někdo zkušenosti s pevnýma stehenníma pouzdrama na P-07? Můžete mi něco doporučit? Všechny obchody, které něco mají v nabídce a naslepo se mi nechce nic objednávat.
Díky



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#199 » pon 12. zář 2016, 07:33

Stehenní, ale neni moc pouzitelný pro skrytý nošení



Lachy
Příspěvky: 6

Příspěvek#200 » pon 12. zář 2016, 11:20

Pochopitelně to nechci na skryté nošení.



Čop
Příspěvky: 145

Příspěvek#201 » pon 12. zář 2016, 11:54

Kup Fobus s pádlem a budeš spokojenej. Já mám ve výrobě ještě vnitřní apendixový od KM. Jak jsem pochopil, jsi někde od nás (Mělník), tak ti můžu potom někde ukázat.

:-)



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#202 » stř 5. říj 2016, 17:09

Ahoj, také jsem si jako svoji první zbraň pořídil P-07 s tritiem. Zatím jsem vystřílel pouze 50 továrních S&B FMJ a všechny popisované kosmetické nedostatky mám taky, ale nijak to neřeším. Krom problému s vypouštěním kohoutu, mě to dosedne na bezp. ozub komplet... Ze zbraně jsem nadšen, jen to poutko bych tam mít nemusel. Dá se sehnat ten plastový "kryt" bicí pružiny bez toho, nebo to mám opatrně upilovat? Díky.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#203 » stř 5. říj 2016, 17:24

To poutko se hodí, když potřebuješ vymáčknout pojistný kolík a vyměnit hřbet.



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#204 » stř 5. říj 2016, 19:08

Jj, už jsem měnil... Máš pravdu, je to prkotina nemajíc na funkci vliv. Nechám to tak, jak je.



Stratora
Příspěvky: 1

Příspěvek#205 » pát 7. říj 2016, 11:50

Koupil jsem jí ve středu a zatím suším rozborku, zborku ,nabíjení atd.. tak uvidíme.



Miral1
Příspěvky: 3

Příspěvek#206 » úte 11. říj 2016, 14:48

libis píše:nevíte náhodou někdo, kde by se dal sehnat tento grip na P-07?


Zdravím. Nejsem dlouho registrovaný na tomto webu a dosud jsem nepřispíval, ale to mi nebrání umístit jsem mé postřehy a můj pohled na zbraň P-07. Pistoli jsem kupoval v Plzni, cca před půl rokem. Zbraň nekupuji každý den, proto jsem nebyl až tak obezřetný a přesto, že je rok 2016, na zbrani je vyražen letopočet 2014, čemuž jsem při koupi nevěnoval dostatečnou pozornost. Nástřelný list je s datem 9/2014. Na můj pozdější dotaz u prodejce proč je zbraň od výroby dva roky stará mi bylo sděleno, že jim z UB takto zbraně posílají a že je to úplně normální. Někdy pošlou rok 2016, někdy starší. O tomto nic nevím a nedokážu to objektivně posoudit. Na P-07 r.v. 2016 jsou u označení písmena RF, což už vůbec nevím co to znamená. S P-07 jsem vystřílel cca 300 nábojů, továrních SB, a zaznamenal jsem pouze jedinou závadu, a to vzpříčenou prázdnou nábojnici ve výhozním okénku závěru. Jinak zraň vždy střílela spolehlivě. Chválu mohu pět zejména na spoušť Omega, která jde z mého pohledu v systému SA až sametově a je krásně čitelná. V DA je to tuhý jako štolverka, budu uvažovat o výměně bicí pružiny. Co se týká ergonomie úchopu, musím podotknout, že na rozdíl od mnohých přispěvatelů mi P-07 až tak dobře do ruky nesedla. Osadil jsem pažbičku gripem střední velikosti, avšak rukojeť byla stále dost plochá. Ideální pro skryté nošení avšak smutnější pro ergonomi úchopu zbraně . A jelikož se jedná o zbraň s polymerovým rámem, která dle MÉHO názoru po úpravě úchopu přímo volá, rozhodl jsem se pro návlek (Grip) na pažbičku. Byl jsem až překvapen, jak skromný je výběr doplňků na P-07 (například u Glocku je to úplně jiná káva). V tomto případě se jedná o doplněk který téměř žádný prodejce nevede a UB nic takového přímo na tuto zbraň nevyrábí. Nakonec jsem po dlouhém výběru objednal grip (člověče, až z Brna http://glockshop.cz/product_info.php?products_id=387 ) určený primárně pro pistole Glock, jde však o universální grip na mnoho dalších modelů. Dnes mi přišel poštou a byl to popravdě řečeno důvod, proč jsem se rozhodl napsat tento příspěvek. Na P-07 sedl naprosto dokonale, úchop je senzační a zbraň v MÝCH očích posunul do úplně jiné dimenze. Foto sem dávat nebudu, jedná se o návlek na obrázku zbraně na str.12 v tomto vlákně. Tolik jen pro ty, co uvažují o nějakém tom tuningu. Na závěr mohu říci, že jsem s P-07 naprosto spokojený, žádné vydutí rámu a jiné katastrofické scénáře se doposud neodehrály. Toť vše.



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#207 » stř 12. říj 2016, 08:47

Miral1: Ta moje kupovaná 21.9.2016 byla vyrobena 2.8.2016 - dle nástřelného listu.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#208 » stř 12. říj 2016, 09:15

Já mám nástřelný list z 5.2.2016 a kupoval jsem v Liberci v ArmyArms 23.3.2016.
Musel jsem několik dní čekat, než dorazí čerstvé zboží, protože bylo vyprodáno.



bubinekj
Příspěvky: 21

Příspěvek#209 » stř 12. říj 2016, 16:49

Ahoj zdravím.... taky jsem si pořídil P-07 a koupě nelituji. Za mě, pěkně sedí a hlavně střílí tak jak má, na služebku je to cajk. Mám vystříleno něco přes 1000 ran a žádný zvláštní události (závady) se zbraní nebyly........



zdendapetr
Příspěvky: 6

Příspěvek#210 » stř 12. říj 2016, 19:42

To rád slyším, že slouží dobře. Také uvažuji o koupi P-07 a jsem pořád na vážkách. Dnes jsem si ji byl v prodejně ošahat a sedí mi o chlup lépe než Glock 19 o kterém také uvažuji. A hlavně se mi líbí sleva 20% na CZ, která nachyluje vážky k P-07. :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů