Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR


Sisa
Příspěvky: 10

Příspěvek#1546 » ned 25. zář 2016, 07:32

Zkouska na 15m, standardni pistolak 50/20, lepik jako zamerny bod prum 30mm.
Na krivou musku - neni kolma na osu hlavne ale z pohledu strelce dostala ranu doleva, zkusim to nejak opatrne srovnat .. kladivko ve sveraku? :D - to neni uplne zle.

Spise jiny "problem" - pri prudsim dorazeni zasobniku to spadne ze zachytu. Dela to taky nekomu? Diky.

20160925_074040.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#1547 » ned 25. zář 2016, 08:13

Občas mi to udělá, ale já spadnutí závěru při doražení zásobníku beru jako bonus :-)



Obša
Příspěvky: 35

Příspěvek#1548 » ned 25. zář 2016, 09:56

Také se mi to stává, asi to odkoukala na vedlejším palpostu od Glocka :D



Sisa
Příspěvky: 10

Příspěvek#1549 » ned 25. zář 2016, 10:24

Mno ja bych radsi kdyby to nedelala, ale to se kdyztak poresi frezkou :)

Co se tyce problemu s vytahovacem, tak na "muj vkus" ten vytahovac zde na fotkach "moc vycniva"... Na videu je vice "utopen", stejne jako u me, viz foto:

IMG_8379.JPG

IMG_8374.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
bartur
Příspěvky: 80

Příspěvek#1550 » ned 25. zář 2016, 10:47

Taky mi to dělá,asi bych to neřešil.

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#1551 » pon 26. zář 2016, 11:24

>Pepino: Tak včera rozděláno, přitom tedy řádně vyčištěno. Rozměry a mezery mám prakticky stejné. Vytahovač náboj na dně závěru neudrží. Vytahuje/vyhazuje bez chyb.

>2all: Padání závěru při doražení plného zásobníku je normální funkce, pokud se tomu chcete vyhnout, shazujte závěr před zasunutím zásobníku. ;-)



Sisa
Příspěvky: 10

Příspěvek#1552 » pon 26. zář 2016, 18:31

Moc mi tech pistoli rukama neproslo, zatim by my asi stacily prsty dvou rukou. Ale zadna to zatim nedelala :) Ne ze by to byl velky problem, to ne. Ale pripadna uprava jednoducha, lehke skrtnuti frezou, neb alespon u me se proste "nepotkaly radiusy" zachytu a vybrani v zaveru :D Zaver na zachytu sedi jen spodni hranou vybrani, skoro jen tou spickou.

Ale jen jsem se ptal, reseni pripadne nekdy bude, nebo nebude, ja vam nevim :D

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#1553 » pon 26. zář 2016, 18:55

Tak uz nevim kde muze byt chyba. Kazdopadne vsem moc dekuji za spolupraci :)

Odesláno z mého GT-I9195I



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1554 » pon 10. říj 2016, 12:46

Taky se hlásím do klubu, před dvěma týdny jsem si vyřídil nákupní povolení, hned pro ni běžel do obchodu, kde byla už zaplacená záloha a následně hned registrovat. Dneska dostala Beretta občanku a zítra jdeme na střelnici vyzkoušet :-)

Jen se tak zeptám, na pravé straně je trochu obouchaná, myslíte, že je lepší ji nechat "patinu", nebo ji dát znovu načernit? :-)



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#1555 » pon 10. říj 2016, 13:02

Ale pripadna uprava jednoducha, lehke skrtnuti frezou, neb alespon u me se proste "nepotkaly radiusy" zachytu a vybrani v zaveru :D Zaver na zachytu sedi jen spodni hranou vybrani, skoro jen tou spickou.

Sisa: opatrně s frézováním, pokud je záchyt jen na krajíčku obvykle za to může slabá pružina zásobníku. Vyzkoušej zda jde záchyt ručně dotlačit ještě výše do vybrání tak aby držel opravdu pořádně. pokud ano tak je nejspíš problém jen v té vytahané pružině zásobníku která nepřetlačí poměrně silnou pružinu záchytu. I když jsem sám na Berettě nějaké úpravy dělal, tak frézovat jiný tvar otvoru pro záchyt ni nepřijde rozumné. Mám dva zásobníky a originá takle zlobí, protože má výrazně slabší pružinu než nový. Já pružinu vyndávám a natahuji, chvíli to pak funguje bez problémů. Pokud by jsi se taky vydala cestou natažení pružiny tak pozor na rozborku zásobníku, hje to tu už vícekrát popsáno. Díly vylítávají ven hooodně daleko a jdou blbě zpět.

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#1556 » pon 10. říj 2016, 13:38

>PistusCZ: Nech ji zatím ve stavu, v jakém je. Jestli ji budeš mít za rok-dva a bude Tě stále stejně bavit, pak se teprve zabývej nápady o novém černění hlavně a závěru. Každému z nás, by se B71 líbila ve stavu "fungl nové" zbraně, ale faktem je, že jsou to krochny stejně staré jako my sami a nějaký brynýr, jak říká klasik, na jejich funkci nebude mít vliv...



sharkcom
Příspěvky: 53

Příspěvek#1557 » pon 10. říj 2016, 15:22

Já jí komplet přečernil, udělal dřevěné skřenky... Mám své hračky rád a jsem puntičkář.... Investice cca 150 kč



Smart.ik
Příspěvky: 23

Příspěvek#1558 » pon 10. říj 2016, 15:52

Kdybych byl zručnější a měl k tomu prostředky tak si taky udělám dřevěné střenky.
sharcom- byla výroba střenek hodně náročná? Jde asi hlavně o náročnější zadní stranu.



sharkcom
Příspěvky: 53

Příspěvek#1559 » pon 10. říj 2016, 17:35

Koupil jsem bukovy práh. Horní frezkou jsem vyfrezoval vnitřní stranu. Nic těžkého. Obrys potom lupinkovkou. Dlátem hrubý tvar. Potom ,,dremelka,, a smirkovy kotouč. Smirek postupně jemnější na doladění. Rybina jehlovym pilníkem. Poto moření a broušení. Vnitřek jsem jenom nalepením hranolků ze dřeva zabezpečil tak, aby se nemohly pohybovat. Myslím, že ač jsem to sám nečekal, vypadá to k světu. Neboj se toho.



Smart.ik
Příspěvky: 23

Příspěvek#1560 » pon 10. říj 2016, 17:58

Problém je ten, že jsem z paneláku a nemám ani třetinu nářadí, které jsi vyjmenoval :roll: . Navíc mám jaguára (kulatá pojistka). Ale kdyby sis chtěl přivydělat a měl čas na další střenky, rozhodně se nebudu bránit rozumné domluvě :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů