18.6.2011 - Sraz ZbraněKvalitně.cz - diskuse

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Přijedete si užít příjemnou sobotu?

Ano
40
51%
Ještě nevím
25
32%
Ne
14
18%
Celkem hlasů: 79

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 26. pro 2010, 10:52

.
Pozvánka a aktuální informace o srazu

____________________________________________________________________________

Přátelé, kamarádi, příznivci a návštěvníci tohoto fora. Jednoho dne na nás hópla myšlenka. A než jsme ji stačili zahnat klackem nebo jinou kvalitní zbraní tak už se nám tak nějak usadila v našich mozkovnách a myslivnách a nebylo možné ji uniknout a nepokusit se zorganizovat setkání přátel tohoto střeleckého serveru. Slovo dalo slovo a zatím je to tak , že je určeno následující:

Termín : 18.-19. června 2011, sobota 9:00 - neděle 12:00
Místo : střelnice Tábor - Čekanice
Čas: sobota od 9:00 do nedělě 12:00 - pak je možné zůstat na normální otvírací hodiny pro veřejnost
Jídlo: stravování bude zajištěno v místní střelniční hospůdce (porce velké, chutné a dobré) a pokud se nám podaří zajistit i něco slušného na grilovačku tak bude i ta
Spaní: část lidí může spát na klubových palandách, část lidí různě pohozená po místnostech a část to může rovnou pojmout na tréning spánku v krizových situacích se spaním pod širákem ;)
Cena : tady ještě není přesně stanovená finální varianta, ale díky velmi vřelému přístupu vedení čekanické střelnice půjde jistě o výhodnou nabídku.

Kromě již obvyklého setkávání podobně "postižených lidí", pohodového postřílení a pokecání se chystáme zajistit i nějaké to překvapení (samozřejmě, že příjemné) tak nám držte palce ať to vše vyjde ;)

Uživatelský avatar
Kukri
Příspěvky: 68
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 26. pro 2010, 16:10

Pokud mi to momentální zdravotní stav dovolí, rád bych, ale nechci se moc těšit, neb se mi to pak tutově posere :(

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#3 » ned 26. pro 2010, 16:32

píšu do kalendáře, ostatně do Čekanic přijedu rád na jakoukoli akci :)

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 238

Příspěvek#4 » ned 26. pro 2010, 18:00

Do Čekanic to máme kousek, tak bychom se dostavili ve dvou. Já a Lenka. Když nám tam nevyšla svatba, tak alespoň tohle setkání. :lol:

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » ned 26. pro 2010, 18:22

Teda, je to dálka, ale určitě bych přijel. Pokud se dožiju a akce se uskuteční, nabízím 3 místa v pohodlným autě.

Uživatelský avatar
Otík
Příspěvky: 28

Příspěvek#6 » ned 26. pro 2010, 21:33

Tak to je paráda :) Páni organizátoři - díky!

Termín si do diáře zapisuju červeně a těším se.

Pokud vše klapne, pak můžu nabídnout 3 místa v autě ze směru Kladno, Praha...



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#7 » ned 26. pro 2010, 21:41

No potes... Letni PredJolka :?: To bude dilema :roll: ... a Hungry nebude mit radost. Tebe bych ale, strycku Bobre, rad videl :lol:

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#8 » ned 26. pro 2010, 21:52

no jo, bude to dilema. otrokovice mám za barákem, čekanice jsou o dost dále. pokud čas a finance dovolí, rád bych si dal obojí, ale ukáže až čas, čeho se budu moci zúčastnit. :?:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » ned 26. pro 2010, 22:14

PaFe, my měli termín (i střelnici) zamluvenou dříve, Hladovej o tom ví.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#10 » ned 26. pro 2010, 22:42

Kukri, doufám, že se vše povede a přijedeš, rád bych se podíval v reálu na nějaké tvé výrobky a popovídal si.
Pokud to můj povoz vydrží tak můžu nabídnout dopravu ze sev. moravy. (předběžně rezervuji pro Missáka, Jipa, (možná Nogiho a Netrefijeva - s těmi jsem ještě nemluvil))

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#11 » ned 26. pro 2010, 23:00

pokud by těch zájemců ze středu Moravy bylo více, klidně pojedu svým (tedy služebním) a byly by další místa. Pokud tedy pojedu, což dnes opravdu nejsem schopný říct. jinak rád pojedu s Patrikem, bude-li nás víc, nebudeme se bát vlka nic :lol: a navíc mě samotného nebaví jezdit takové dálky.

Uživatelský avatar
Kukri
Příspěvky: 68
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 27. pro 2010, 17:35

Patrik: na popovídání se samozřejmě těším, ale nevím, jaké výrobky máš na mysli, pokud jde o kudly, z Tábora je to ke mě asi 45km a u mě v dílně by to asi bylo smysluplnější :)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#13 » pon 27. pro 2010, 17:48

Samozřejmě nože. Popovídat si přímo v dílně je samozřejmě lepší, ale pokud máš něco hotové a mohl bys je vzít sebou, tak by se určitě i ostatní rádi pokochali.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#14 » pon 27. pro 2010, 21:11

O tom vubec nepochybuj! :-)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#15 » úte 28. pro 2010, 00:21

MarK píše:PaFe, my měli termín (i střelnici) zamluvenou dříve, Hladovej o tom ví.

Potvrzuji, predbezne (nyni tutove) zamluveno uz nekdy od rijna.

Edit:
Jeste pro jistotu dodavam:
Strelnice si na tom nechce "namastit kapsu", nas prijem se bude odvijet od poctu ucastniku. Jinymi slovy - riziko bereme na sebe, cena na osobu bude stejna, i kdyby prislo jenom par lidi. 8-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů