Walther PPS M2

Glock a spol.
Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#121 » pát 9. zář 2016, 17:19

Ja mel v kufru pistoli, 3 zasobniky (6,7,8), terc z tovarniho nastrelu, velkej cizojazycnej navod a jeden malej ceskej.

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#122 » pon 12. zář 2016, 05:31

Jo jo tak to by odpovidalo.. Dekuju

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#123 » úte 13. zář 2016, 14:17

Jaké používáte pouzdro? Hledám nějaké IWB a zajímají mě zkušenosti ostatních. Pravděpodobně půjdu do RH Holsters, ale kdyby byla nějaká jiná alternativa, rád se poučím :)

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#124 » úte 13. zář 2016, 15:29

Ja zase resim cisteni, pouzivate nekdo boresnake? Pokud ano jakou znacku? Videl jsem ze za rozumny penize dela i czub cca 300kc, videl jsem i za 700 od jinych vyrobcu, je v tom nejaky rozdil? A jake dalsi cisteni na vase pps pouzivate?
Diky..

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#125 » úte 13. zář 2016, 18:31

Na ostatni zbrane mam kombinaci kartacku+dlouhy vyteraky (na pusky a brokovnice) v kombinaci s Legii nebo Balistolem. Taky ale premejslim, ze bych si koupil nejakej hotovej komplet pro 9mm.



Chris
Příspěvky: 10

Příspěvek#126 » pon 26. zář 2016, 10:22

vladan008 píše:
paza píše:To je naprosto v pořádku, jen ji musíš nasadit malinko dál, jsou tam dva zářezy - první větší je opravdu tak daleko, že v něm pružina taktak drží, ale pod nim je ještě jeden velice malý a pro nasazení do něj se už pružina musí docela silou stlačit aby tam zapadla.


Mě i do toho druhého ozubu jde úplně bez stlačení....Snad to nebude mít vliv na funkci...V neděli odzkouším na střelnici...


Jak Ti to dopadlo s tou vratnou pružinou ? Já mám podobný problém, je to dost volný a i v tom druhým malým zářezu to drží jen na čestné slovo ... řešil jsi to nějak ? Dík za odpověď.

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#127 » pon 26. zář 2016, 15:30

Jo, to taky muzu potvrdit, vrtna pruzina je tam opravdu jen tak lehouce zahaknuta..

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#128 » pon 26. zář 2016, 17:37

Tak já jsem zrovna včera čistil a čistil a u PPS M2 jsem si zrovna říkal, že tam ta vratná pružina jde docela ztuha, musím ji opravdu docela silou zmáčknout, aby zapadla do zářezu...



Chris
Příspěvky: 10

Příspěvek#129 » úte 27. zář 2016, 08:04

paza píše:Tak já jsem zrovna včera čistil a čistil a u PPS M2 jsem si zrovna říkal, že tam ta vratná pružina jde docela ztuha, musím ji opravdu docela silou zmáčknout, aby zapadla do zářezu...


Mohl bys, prosím Tě, vyfotit detail usazení vratné pružiny u Tvého PPS M2 a dát sem fotku ? Díky.



vladan008
Příspěvky: 33

Příspěvek#130 » úte 27. zář 2016, 12:25

Chris píše:
vladan008 píše:
paza píše:To je naprosto v pořádku, jen ji musíš nasadit malinko dál, jsou tam dva zářezy - první větší je opravdu tak daleko, že v něm pružina taktak drží, ale pod nim je ještě jeden velice malý a pro nasazení do něj se už pružina musí docela silou stlačit aby tam zapadla.


Mě i do toho druhého ozubu jde úplně bez stlačení....Snad to nebude mít vliv na funkci...V neděli odzkouším na střelnici...


Jak Ti to dopadlo s tou vratnou pružinou ? Já mám podobný problém, je to dost volný a i v tom druhým malým zářezu to drží jen na čestné slovo ... řešil jsi to nějak ? Dík za odpověď.


Neřešil jsem to nijak, vystříleno cca 700 nábojů bez jakéhokoliv problému.

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#131 » stř 5. říj 2016, 18:40

Americká společnost MagGuts vydala speciální zásobníkovou pružinu, která umožní dostat o jeden náboj víc do nejmenšího zásobníku. Takže místo 6 můžete nosit 7. Cena je 23 dolarů plus pošta. Počkám týden na reference a pak objednávám.

http://magguts.com/shop/walther

https://www.reddit.com/r/Walther/comments/55wiyr/magguts_walther_pps_m2_installation/



Bob1795
Příspěvky: 35

Příspěvek#132 » úte 18. říj 2016, 15:58

Ve vlaknu o PPQ popisuji majitele supinkovani hlavne uz po 300 vystrelech a neochotu dovoce to resit jako reklamaci. Proto mam dotaz zde na majitele PPS M2, zda timto neduhem trpi i tento subcompact.

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#133 » úte 18. říj 2016, 18:02

Bohužel to musím potvrdit.. mám vystříleno 200 ran a v hlavni se začínají objevovat stejné stopy, jako mají majitelé PPQ. Na odkazu níže je několik fotek (kvalita je nevalná, ale momentálně mám u sebe jen telefon), na kterých je to jasně patrné.. Určitě se mi to nelíbí, ale jako jednotlivce mě dovozce pošle do háje. Možná kdyby se nás našlo víc, tak to bude řešit jinak... těžko říct.

http://imgur.com/a/Ctlmt

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#134 » stř 19. říj 2016, 09:36

Tak me napadlo, co prohnat tim laufem par (set idealne) poteflonovanych Mamb? Mozna by se to trochu zatahlo tim teflonem...ale cert vi. Jinac je to fakt jenom zvorana povrchovka a ta je tak tenka, ze na samotnou presnost a funkcnost hlavne to nema vliv, ale vypada to blbe a taky by to v tech vyloupanych mistech mohlo zacit reznout mozna...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#135 » stř 19. říj 2016, 09:55

Nechci Vám tady nikomu sahat do svědomí nebo vás učit čistit zbraň... ale jak čistíte ty laufy ? Mě když tohle zůstane v laufu tak opakuji mosazný kartáček/vytěrák. A pak znovu a znovu a znovu, samozřejmě s tím že stříknu vždy Brunox a dělám to prostě tak dlouho dokud není hlaveň jako zrcadlo. V podstatě vždycky mi tam trochu toho bordelu zbude ale protože chci po vyčištění mít hlaveň jako zrcadlo tak to morduju mosazným kartáčkem tak dlouho, dokud to nezmizí. A to jak u polygonální hlavně (Jericho) tak i u drážkovaný (CZ).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů