CZ 75 P-07 Duty

Glock a spol.


Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#601 » pon 22. úno 2016, 11:01

Čop, chápu.
Ještě minulý měsíc byla za 15490kč, kupoval jsem za tuto cenu. Myslím že se najdou obchody kde ji budou mít za starou cenu, ale asi ne dlouho. Zřejmě se jedná o hodně prodávaný typ, kdo ví kam až cena může dojít :shock: .



CUSTOS
Příspěvky: 24

Příspěvek#602 » sob 27. úno 2016, 18:51

Dotaz: nevíte kde sehnat pružinky na P07 (bez duty) ? Případně na koho se obrátit.
Konkretně se jedná o pružinku , která je v pojistce (míry průměr 2,1mm délka 8mm) stejná je i pod vyhazovačem díl 43.
Ač je P07 v záruce, v obchodě (5230) , řekli že se na toto záruka nevstahuje a pružinka se nedá zakoupit.
CZUB zatím na moje dotazy nereaguje.
( K poškození pružinky došlo při zajistění P07 pojistkou kdy pojistka nezacvakla, nasledně vyskočila pružinka a trochu se zdeformovala, šla narovnat ,ale ne úplně. I demofomavá plní funkci ,ale raději bych nepoškozenou.)
pruzinka1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



CUSTOS
Příspěvky: 24

Příspěvek#603 » čtv 3. bře 2016, 19:41

CUSTOS píše:Dotaz: nevíte kde sehnat pružinky na P07 ....

Vyřešeno přes CZUB, tímto děkuji panu MK (servis) za rychlé a vstřícné vyřízení.



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#604 » úte 4. říj 2016, 20:40

Zdravím vás. Před 2 týdny jsem si vyzvednul zbroják a jelikož se mi zbraň velice líbila, tak už na mě čekala na prodejně osazená tritiem a i v ten samý den jsem ji zaregistroval a vystřílel 50 továrních SB. Jak s oblibou říká prodejce - střílí dopředu a ve zkušených rukou přesně. Což mi taky ukázal, na 10m 3 rány takřka do jednoho místa... Já musím hodně potrénovat a navíc to strhávám. Jsem prostě začátečník. Zbraň na mě ale jinak udělala velice dobrý dojem, po výměně hřbetu S za M se mi drží skvěle. Spoušťový mechanismus šel sice trochu ztuha, ale "poladil" :) mi to a teď to jde super. Byl tam zřejmě nějaký malinký otřep a trochu víc to drhlo... Na nástřelném listu je datum 2.8.2016, takže funglovka. K popsaným kosmetickým vadám: ošoupaný vyhazovač, vůle vepředu a u ústí hlavně tam jsou, vyboulení zatím neregistruji. Na nošení je sice trochu větší, rozuměj široká (mám cca 182cm a 72kg), ve venkovním látkovém pouzdře jsem se s ní necítil dobře, plastové nechci. Bylo mi doporučeno kožený od KM Saddlery, bohužel dodací termín je trochu delší... Toť mé první dojmy a teď sušit, sušit, sušit a střílet, střílet, střílet.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#605 » úte 4. říj 2016, 21:20

Lasard: Co hybrid?



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#606 » stř 5. říj 2016, 06:26

P.V.: to jsem nezkoušel, jsem z maloměsta na Severní Moravě:-), do Prahy nebo Brodu daleko. Tu je všechno o zbraních na objednávku, a pak by to tam prodejci leželo skladem třeba rok, dva, kdyby nepasovalo... Je to moje první - a doufám že ne poslední zbraň a určitě budu mít nakonec víc pouzder než zbraní.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#607 » stř 5. říj 2016, 06:42

Já mám na P30 vnitřní pouzdra od KM Saddlery a hybrida od Foxxe (objednáno z US). KM je tlustší, zbraň je v něm trochu volnější, jde líp nastavit sklon, ve Foxxovi drží zbraň velmi dobře, sklon je trochu dopředu a upravit jde maximálně posunutím poutek...



Lasard
Příspěvky: 119

Příspěvek#608 » stř 5. říj 2016, 07:40

Děkuji za rady. Já si objednal polohovatelnýho Bodyguarda a ve stejném stylu i na zásobníky. Uvidím, až to přijde, jestli jsem udělal dobře. A kdyby to nebylo OK, tak to postoupím kolegovi... Zároveň jsem si všimnul, že je tu vlákno přímo k P-07 (ne DUTY) - které jsem přehlídnul. Tož se omlouvám a dále budu přispívat tam.



LP63
Příspěvky: 5

Příspěvek#609 » pát 7. říj 2016, 15:39

Zeptám se, nemáte někdo na prodej konverz Roni PDW na Dutynu, nebo nevíte kde ji sehnat? Dík.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#610 » pát 7. říj 2016, 15:45

U CZUB v eshopu? Tam ji měli v plánu i zlevnit...ale nevím, jestli je zrovna mají.

Uživatelský avatar
kocpel
Příspěvky: 54

Příspěvek#611 » úte 11. říj 2016, 07:42

Přečti si poslední "Zbraně a náboje". Tam je test této konverze. Pistole se v konverzi nikdy nevyrovná dlouhý. Za ty peníze co jí nabízejí je to předražená hračka.



LP63
Příspěvky: 5

Příspěvek#612 » pon 17. říj 2016, 07:47

Jak píšeš, je to předražená hračka, ale udělal jsem si radost a už ji mám doma. První dojem , nelituju že jsem si ji koupil. Mám ji za podstatně nižší cenu.

Uživatelský avatar
kocpel
Příspěvky: 54

Příspěvek#613 » stř 19. říj 2016, 11:23

Jen pro zajímavost, Za kolik a kde si ji koupil.



LP63
Příspěvky: 5

Příspěvek#614 » čtv 20. říj 2016, 05:45

Máš SZ



LP63
Příspěvky: 5

Příspěvek#615 » pon 7. lis 2016, 11:33

Vymazlená DUTY Konverz-příslušenství (1).jpg

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů