ČZ TT (Strakonice) - Zkušenosti

Glock a spol.


selmo
Příspěvky: 12

Příspěvek#31 » čtv 18. srp 2016, 04:34

Díky mé postavě (189cm a něco přes 100kg) se TT docela schová v tom vnitřním pouzdře. Hodně času trávím za volantem, tam jsem si musel zvykat a hledat trochu polohu ať moc netlačí. Při delších cestách ji ale stejně vytáhnu z pouzdra. Na jednu stranu bych zvažoval něco menšího na nošení, ale to by bylo nejspíš na úkor ráže, což nechci 8-) (dle mého názoru, pohled do té velké hlavně je dost výchovný :lol: ). Jinak jsem spokojen, hlavně za ty peníze (zvažoval jsem původně nákup nové, pak mi přišla možnost odkupu dva měsíce staré za takové peníze co nešlo odolat). Střelba je příjemná, bez problémů. Co jsem dával vystřelit, tak střelci i lidé bez zkušeností spokojeni (nestřelci se bojí že to bude strašně kopat, a ejhle ono to ani tak moc nekope:)). Málem jsem zapomněll, schází mi možnost výměny mířidel za tritia/svetlovodna.



oalk
Příspěvky: 10

Příspěvek#32 » sob 20. srp 2016, 19:32

Problem s poškozením nábojnic byl vyřešen zkrácením vyhazovače o cca 3 mm a změnou úhlu tak, aby se neoutloukaly o vyhazovací okénko. Oprava u puškaře za 5 kil a pistole je v naprostém pořádku.



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#33 » ned 21. srp 2016, 07:18

Když už jsme do toho jednou hrabli,je po záruce nejspíš a můžeme v klidu předělat i tu mušku,pokud někdo chce. Odfrezovat původní, udělat rybinu a nahradit něčím svetlovodnym není zase takový problém. Jen to mohla udělat už ta fabrika. O spravne délce vyhazovače ani nemluvim. Dokonce se věřím že kdyby se uřízl skoro cely, stacil by nechat jen tak dlouhý aby v zadní poloze precnival ,tak bude pistole fungovat líp než sériová.



oalk
Příspěvky: 10

Příspěvek#34 » ned 21. srp 2016, 16:37

Po záruce je stopro to už mi potvrdil výhradní distributor - zbranenaobjednavku.cz A zkrácení vyhazovače je možná ještě výraznější než 3 mm. V opravě byla dost dlouho a já už zapomněl jak dlouhý byl. Přiložím foto. Úprava mušky není špatný nápad už na 15 metrů je znát že je hrubší než musí. No přístup výrobce je minimálně zvláštní. Nicméně se zbraní jsem jinak velmi spokojený. Opravdu skvěle se mi drží a i když je to větší kompakt dobře se nosí.
20160821_174104.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#35 » ned 21. srp 2016, 16:52

My si myslíme že je fabrika neschopná vyřešit tenhle problém a oni přitom budou velmi chytří. Takhle je aspoň nikdo nebude otravovat s reklamací :D :D :D . Statistika reklamaci nula. Stačí špatný vyhazovač a nevhodná muška a hledí. Tu fotku sem dej. I bez přesných rozměrů to mnohým pomůže. Přimlouval bych se o dvě fotky, v zadní poloze závěru a rozebráno.



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#36 » ned 21. srp 2016, 20:12

Tak to je docela zřetelně vidět a délka jde odvodit. Takže jdu řezat :D . Mám to o chlup delší. Zkrácení máš o víc než 3 mm. To jsem udělal už dříve. Deformování to odstranilo ale občas zubatý okraj. A ty důlky po obvodě nábojnice ti to ještě dělá?



oalk
Příspěvky: 10

Příspěvek#37 » pon 22. srp 2016, 14:51

Víš, že máš nejspíš pravdu... Holt chytré horákyně. Zboží prodáno a nikdo nebrblá :D Jinak jsem vystřílel cca 150 nábojů a ani jedna nábojnice nenesla stopy poškození. Předtím byly vidět škrábance na spodní hraně, praskliny na plášti a deformovaný krček nábojnice. Teď je jako nová a přímo si říká o přebití. Zdá se mi i tak nějak klidnější - předtím se jakoby viklala po výstřelu a musel jsem hodně srovnávat. Asi tím, že hilzna byť lehce ťukla o okénko trochu pistoli rozhodila. Ale možná je to prostě jen dobrý pocit z větší důvěry ve zbraň.



Had666
Příspěvky: 95

Příspěvek#38 » úte 23. srp 2016, 21:03

Tak jsem si byl dnes poprvé zastřílet ze své nové TT45. Po pročtení tohoto vlákna jsem očekával poškozené nábojnice, mám kus se zkusebnou 2005, a i když jsem prohlížel téměř všechny tak jsem jen na jedné našel menší skrabanec ale ty prurazy a deformace co tu jsou nafoceny o dvě stránky dříve se naštěstí nekonaly. První zkušenosti s TT jsou jen dobre. Jak se tu dříve psalo, je klidná a zpětný ráz není tak výrazný jak by se očekávalo od této zbraně. Osobně mi trochu vadí dost ostré hrany hmatníku na závěru. Na mé další zbraní je pružina silnější ale hmatníky méně výrazné a taky nemám problém nabít. Další co mi trochu vadí je zásobník. 10 náboj tam tlacim malém heverem. Opět porovnam s mojí druhou. Zásobník na 19 a i poslední tam jde celkem slušně. Doufám že se to časem ochodi. Trochu mi vadí i zde kritizovana hladká spoušť. Mírně klouže po bříšku prstu. Drážky by to vyřešily. Další zkušenosti přidám až nastrilim trochu víc.



Wasicek85
Příspěvky: 6

Příspěvek#39 » sob 1. říj 2016, 16:44

Zdravím.

Uvažuji o koupi CZ TT45, ale rád bych k tomu pořídil konverzní sadu na ráži 9mm. Nevíte prosím, kde se dá sehnat, nebo o někom, kdo ji prodává?
Děkuji

Uživatelský avatar
vatik
Příspěvky: 33

Příspěvek#40 » stř 5. říj 2016, 12:48

Zeptej se na http://www.zbranenaobjednavku.cz/ - mělo by se jednat o dodejce do ČR



Wasicek85
Příspěvky: 6

Příspěvek#41 » stř 5. říj 2016, 21:40

Díky!
Už jsem obdržel odpověď přímo z Luvo. Konverze mají na skladě za cenu 13500,-



lada1516
Příspěvky: 235

Příspěvek#42 » čtv 6. říj 2016, 06:45

A ty o tom za ty prachy uvazujes? Mě to přijde jako nesmysl.



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#43 » čtv 6. říj 2016, 09:38

Pře pár lety nabízeli konverzi za 6 500,-Kč.Za 13 tis. by bylo neskutečně lepší si pořídit další pistoli i kdyby měla být z UB.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#44 » čtv 6. říj 2016, 16:58

Na hunting-shop.cz bazar se prodává pistole tt9 tuším za 9000 Kč.



Wasicek85
Příspěvky: 6

Příspěvek#45 » úte 25. říj 2016, 22:27

Za ty peníze o tý o ní neuvažuji :) Koupil jsem pistoli CZ TT9 PV a nyní sháním pouzdro, pokud možno plast. Jenže to má dva háčky :) Jsem levák a ty pouzdra prostě nejsou

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů