Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR


sharkcom
Příspěvky: 53

Příspěvek#1561 » pon 10. říj 2016, 18:07

Asi bych s tím neměl problém, jde o to, napasovat to bez možnosti mít tu zbraň v ruce.... Ale zima bude dlouhá..... :-)



Smart.ik
Příspěvky: 23

Příspěvek#1562 » pon 10. říj 2016, 18:16

To zní jako plán :D



sharkcom
Příspěvky: 53

Příspěvek#1563 » pon 10. říj 2016, 18:32

Jj, budu s tím počítat. :-)



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1564 » úte 11. říj 2016, 18:14

Tak jsem se právě vrátil ze střelnice a Beretta 71 je prostě boží záležitost... No a to je asi tak vše, jen jsem se s váma chtěl podělit o tu radost z nové akvizice :-) :-)



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1565 » stř 12. říj 2016, 09:30

Zdravím, pánové, měl bych menší dotaz k Berettě 71 - stává se, že po vyprázdnění zásobníku nezůstane závěr v zadní poloze, ale vrátí se normálně dopředu. Když natáhnu závěr ručně až do zadní polohy (s prázdným zásobníkem ve zbrani), tak to tam zachyceno zůstane, ale při střelbě v drtivé většině případů ne. Pročítal jsem to a pokud jsem správně pochopil, tak chyba je většinou v zásobníku (slabá pružina, co nepřetlačí vratnou pružinu závěru?) nebo úchopu zbraně (jak jej případně zlepšit?). Nebo by mohl být problém ještě někde jinde?

Díky za rady!

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#1566 » stř 12. říj 2016, 09:34

Slabá pružina v zásobníku.
Mám dva zásobníky, jeden mi nechává závěr v zadní poloze, druhý ne.
Když jsem zkusil pružinu natáhnout, tak chvilku fungovaly oba.



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1567 » stř 12. říj 2016, 09:40

Dá se někde sehnat náhradní? Případně to nechat někde opravit? Origo zásobníky se blbě a draze shánějí, jinak je zbraň v cajku, ale tohle bych rád dal do pucu...



c25land
Příspěvky: 20

Příspěvek#1568 » stř 12. říj 2016, 10:09




PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1569 » stř 12. říj 2016, 10:11

Mea culpa, TYVM :-D :-D



AgN75cZ
Příspěvky: 65

Příspěvek#1570 » stř 12. říj 2016, 10:56

Chyba je i v rukách. Úchop taky dělá neplechu. Já jsem zkoušel jiný typ úchopu tak si pravým prstem přibrždoval závěr.

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk



Smart.ik
Příspěvky: 23

Příspěvek#1571 » stř 12. říj 2016, 12:16

Já měl stejný problém, a řešením byla změna úchopu. Neměnil jsem na zbrani nic, jen si dávám pozor při střelbě na záchyt a je po problému.



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1572 » stř 12. říj 2016, 13:24

A můžete mi prosím dát vědět, nebo zkusit nějak nafotit, jak to držet "blbě" a jak "dobře"? Včera jsme z té pistole stříleli oba dva, zkoušeli jsme normálně obouruč, střelbu jednou rukou, já jsem pravák, mám menší ruce, kamarád levák, má trochu větší ruku, ani jednomu to po vystřílení vzadu nezůstávalo... čímž netvrdím, že jsme to nemohli oba držet pokaždý stejně blbě, ale pokud by mi někdo zkusil nějak ilustrovat, kde je ten problém v úchopu, byl bych rád. Díky!



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#1573 » stř 12. říj 2016, 13:41

Blbě je, když máš palec nebo část ruky nevědomky v kontaktu s páčkou záchytu závěru a ten se pak nemůže pohybovat nezávisle. A důležitá je taky "tuhost" držení - křečovité (až kamenné) držení je blbě, ale hlediska funkce zbraně by to problém znamenat nemělo. Naopak velmi vlažný stisk (asi jako když drží panna penis) způsobuje, že Ti zbraň v ruce při výstřelu plave a část energie potřebné na pohyb závěru se tak ztratí.

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#1574 » stř 12. říj 2016, 14:06

A když dáš do zbraně prázdný zásobník a stáhneš závěr dozadu, zůstane ti v zadní poloze?
Pokud ne (páčka se nezvedne) nebo se zvedne málo, tak je to pružinou.



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#1575 » stř 12. říj 2016, 14:56

Jasně... takže - jak jsem psal, kamarád je levák, já pravák, každý jinak veliká ruka, že bychom oba dva nějak hamtali stejně po záchytu se mi nezdá. Ale proč ne. Co se týče držení - že bychom ji úplně drtili, to asi ne, volnější držení - kvůli tomu, že člověk ví, že "míň kope", tam možná trošku menší stisk bude, ale že by nám v rukou vyloženě plavala, to asi ne. A jak drží panna penis už si moc nevzpomínám, už je to dlouho, co mi ho naposled držela nějaká panna :-D Ale takhle jemně "na dámičku" jsme to asi nedrželi :-D

Každopádně díky moc za popis! :-)

MilanoX: Jak jsem psal výše - když tam dám zásobník a ručně stáhnu dozadu, tak se to zachytí, to jsem včera zkoušel. Ale nestane se to při střelbě. Respektive, nestalo se to myslím ani jednou - kamarád si dokonce myslel, že to u jednasedmdesátky tak "má být", protože se fakt nezachytl ani jednou jedinkrát a to těch vypálených zásobníků bylo celkem 20...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů