Walther PPQ

Glock a spol.


Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#631 » pon 24. říj 2016, 13:37

Tak jsem udělal par fotek po prvních 550 výstřelů. V podstatě běžné opotřebení. Co se týká hlavně, tak jak tu někdo psal, je jako "zrcado". K číštění používám Balistol a normální čístící sadu, kde jsou tři kartáče (měď, umělá hmota a hadrovej).
PPQ02.jpg
PPQ03.jpg
PPQ04.jpg
PPQ05.jpg
PPQ06.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#632 » pon 24. říj 2016, 13:42

Ještě ostatní fota.
PPQ07.jpg
PPQ08.jpg
PPQ10.jpg
PPQ11.jpg
PPQ12.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#633 » pon 24. říj 2016, 13:48

čéčé, co to máš za prominentní výrobní číslo..? :-)



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#634 » pon 24. říj 2016, 15:51

Dobry, že..:-)

Uživatelský avatar
dexter_kazmin
Příspěvky: 23

Příspěvek#635 » úte 25. říj 2016, 10:56

Taky jsem na to cislo tedka koukal, jsem si u prvni fotky rikal, ze si jen pohral ve photoshopu aby to nebylo verejne ale pak koukam ze ho ma fakt vsude. :-D
Takze serie FCD je uz OK. Ja budu kupovat tak do par tydnu, snad nechytnu tu FCC serii. Ale myslim ze tu nekdo psal ze se mu neco podobneho deje i u FCD serie. Muzete nekdo dalsi potvrdit, zda FCD jiz je OK? Diky

Uživatelský avatar
dexter_kazmin
Příspěvky: 23

Příspěvek#636 » úte 25. říj 2016, 11:20

Joab píše:
Bretas33 píše:Mušku jsem si namontoval sám bez problémů. S hledím už to bylo horší, nebyl jsem si jistý upevněním a bál jsem se použít hrubou sílu. Tak jsem zajel k puškaři a ten upnul závěr do vystlaného svěráku a přes nějaké dřívko hledí vyklepl do strany. Stejným způsobem tam dostal i nové hledí. Nastřelování nebylo potřeba, muška ani nejde namontovat jinak a hledí je jen potřeba srovnat na střed - Pan Puškař to jen zkontroloval pod lupou. Teď naprostá spokojenost, montáž stála 100 kč. Když teď vím jak na to, tak bych to zvládnu i sám... :-)

Díky pane. No, objednáme a uvidíme:) Jinak předpokládám, žes bral zelený hledí a červenou mušku?


Zdravim, presne tyto miridla jsem si i ja vybral na Walthera. Akorat ja jsem je nasel i za 790 Kc.
https://www.armed.cz/svetlovodna-zelena ... /d-107168/

Po vymene miridel, musel jsi je Bretas33 zastrilet/rovnat? Nebo vse bylo OK a presne po te navsteve puskare? Neposles mi prosim kontakt na toho pana puskare, co to udelal za 100 Kc? :-)
Taky by me zajimalo jak je to s temi miridly do kydexovyho pouzdra, musi se asi udelat primo odlitek na konkretni zbran s temito miridly. Vybral sis nakonec nejake to "babovkove pouzdro" ci jsi sel do jineho? Diky



Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#637 » úte 25. říj 2016, 12:01

Tos ale našel jenom mušku, předpokládám, že chceš i hledí..

Uživatelský avatar
dexter_kazmin
Příspěvky: 23

Příspěvek#638 » úte 25. říj 2016, 14:11

Joab píše:Tos ale našel jenom mušku, předpokládám, že chceš i hledí..


Haha, dobry. Me se pri tom vyberu z dropdown listu nenacetla nova cena. Asi byla chyba v prohlizeci, v Chormu se to tedka zobrazi bez problemu. Tak to maji za 1720, coz je furt o 70 Kc levnejsi a maji i pobocku v Praze. :-) Montaz delaji i se zastrelnim za 296 Kc.



Hondista
Příspěvky: 40

Příspěvek#639 » úte 25. říj 2016, 16:21

Ahoj, rád bych se zeptal majitelů jak často rozebíráte striker na čištění a mazání? Díky za tipy
Můj kousek :-)
PA190268.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Bretas33
Příspěvky: 38

Příspěvek#640 » úte 25. říj 2016, 18:52

dexter_kazmin píše:
Joab píše:Tos ale našel jenom mušku, předpokládám, že chceš i hledí..


Haha, dobry. Me se pri tom vyberu z dropdown listu nenacetla nova cena. Asi byla chyba v prohlizeci, v Chormu se to tedka zobrazi bez problemu. Tak to maji za 1720, coz je furt o 70 Kc levnejsi a maji i pobocku v Praze. :-) Montaz delaji i se zastrelnim za 296 Kc.



Nastřelení nebylo potřeba. Muška sedla jako ulitá, hledí bylo zarovnáno na střed a vše litá tam kam má :-)



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#641 » úte 25. říj 2016, 20:02

Hondista píše:Ahoj, rád bych se zeptal majitelů jak často rozebíráte striker na čištění a mazání? Díky za tipy
Můj kousek :-)
PA190268.JPG

Rozebral jsem to až tak daleko po těch 550 jen ze zvědavosti jestli se tam najde něco bordelu a na čištění to nebylo. Takže odhad bych viděl tak po 1000, ale bude to záležet jak ti bude špinit střelivo. Používám zatím S&B FMJ 115gr.

Uživatelský avatar
dexter_kazmin
Příspěvky: 23

Příspěvek#642 » stř 26. říj 2016, 08:55

Bretas33 píše:
dexter_kazmin píše:
Joab píše:Tos ale našel jenom mušku, předpokládám, že chceš i hledí..


Haha, dobry. Me se pri tom vyberu z dropdown listu nenacetla nova cena. Asi byla chyba v prohlizeci, v Chormu se to tedka zobrazi bez problemu. Tak to maji za 1720, coz je furt o 70 Kc levnejsi a maji i pobocku v Praze. :-) Montaz delaji i se zastrelnim za 296 Kc.



Nastřelení nebylo potřeba. Muška sedla jako ulitá, hledí bylo zarovnáno na střed a vše litá tam kam má :-)


Supr Bretas33, moc dekuji za info. Tak si to po koupi asi zajedu rovnou namontovat na tu Prahu 9 i na meho milacka. A jak jinak? Jsi s tou muskou a hledim spokojeny? Jde s tim lip strilet i ve tme/seru? Nekde jsem cetl, ze to jde pouze za svetla, ze jinak to nema odkud smerovat to svetlo? A co to kydexove pouzdro, vyresils to nejak i pro zbran s timto hledim a muskou?
Jake obecne doporucujete, zelene dozadu a cervene dopredu? Nebo naopak, pripadne prodejce nabizi i oranzovou barvu. Je v tom nejaky specialni rozdil, pravidlo co se dava kam, nebo je to pouze o preferenci strelce a majitele zbrane na barvicky? :-)
Diky



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#643 » stř 26. říj 2016, 10:38

promiň, viděl jsi někdy kydexový pouzdro? Hledí tě vůbec nemusí zajímat, páč je úplně mimo něj a pokud jde o mušku, nevím, o kolik by musela být větší, aby něčemu vadila.

Uživatelský avatar
dexter_kazmin
Příspěvky: 23

Příspěvek#644 » stř 26. říj 2016, 12:29

SansLogique píše:promiň, viděl jsi někdy kydexový pouzdro? Hledí tě vůbec nemusí zajímat, páč je úplně mimo něj a pokud jde o mušku, nevím, o kolik by musela být větší, aby něčemu vadila.

OK, s tim hledim je to pravda, je mimo pouzdro, to me netrklo, pardon. Ale u musky mi prijde docela rozdil, kdyz srovnas to co ma Bretas33 a treba z poslednich prispevku Awertzue.
Hledi1.png
Hledi2.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#645 » stř 26. říj 2016, 13:04

Kydex má na horní hraně vůli, DIY pozdra povětšinou velikosti tužky(která se vlepí mezi hledí a mušku při formování), kupovaná na tom jsou +- podobně, takže moucha co není větší než standard co se výšky týče, nebude mít s kydexem konflikt...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti