Kimber - "volná" muška

Původní i klony


nitro
Příspěvky: 13

Příspěvek#1 » sob 15. říj 2016, 15:22

Zdravim, minulý týden sem si pořídil Kimber Custom II, dnes jsem ho byl provětrat a hned po vystříleném prvním zásobníku jsem si všiml, že se muška posouvá do strany (až ven pomalu), když jsem ji zkoušel naklepnout zpátky, tak to šlo poměrně lehce, poradíte mi jak teď postupovat ? Případně čím mušku přilepit?, nerad bych si zaneřádil závěr. Díky za postřehy... (btw jde o dovetail mušku)



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#2 » pon 17. říj 2016, 07:02

LOCTITE 243,nezapomenout odmastit !



nitro
Příspěvky: 13

Příspěvek#3 » pon 17. říj 2016, 16:05

pojistovac sroubu ? to bude fungovat ? my mame v praci pojistovak od wurtha, stredni tvrdost, bude to fungovat taky ? abych nemusel kupovat jiny ?



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#4 » úte 18. říj 2016, 08:34

vyzkoušej a uvidíš

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#5 » pát 21. říj 2016, 18:58

[quote="nitro"]Zdravim, minulý týden sem si pořídil Kimber Custom II, dnes jsem ho byl provětrat......
Ahoj, mohl bys "prásknout" kde jsi ho koupil a za kolik? Já jsem ho měl objednaný od března a nakonec jsem to po pěti měsících vzdal. Překvapuje mě, že zrovna u Kimbera se vyskytla takováhle závada. Měl jsem vždy tuto značku za téměř dokonalou.. :o



nitro
Příspěvky: 13

Příspěvek#6 » pát 28. říj 2016, 09:01

zdar, koupil jsem ho u prodej-zbrani (jednali semnou slusne), co se zbrani tyce sem novacek, takze nemam moc zkusenosti, toto je moje prvni zbran..., ale tento problem sem vyresil celkem jednoduse a naprosto sam, kolega z prace mel doma loctite 603, ktery se da koupit za slusnej peniz, musku jsem upnul pres prkynka lehce do sveraku, pak jsem "olepenou" tyckou pomalu a jemne vytukal musku (abych nepodrel zaver ani musku samotnou), odmastil jsem rybinu i musku, potom jsem kapnul do rybiny 2 kapky toho loctitu a musku jsem naklepal zpet na prostredek a meril jsem suplerou zda je to ve stredu, potom jsem otrel to lepidlo a nechal jsem zbran 2 dny v klidu, uz jsem ji byl vyzkouset na strelnici a muska drzi jako pribita a je po problemu. Jinak je zbran zpracovana opravdu luxusne, pred kimbrem sem drzel rugra sr 1911 a to byla sama vule a "kvedlani" a u tohodle jsem cumel s otevrenou hubou jak natuho to vse je, ta muska bych rekl ze je proste jen blba nahoda, i tento malej problem by me neodradil od koupi dalsiho Kimbera :)

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#7 » pát 28. říj 2016, 18:29

Takže cena je tajná....?



nitro
Příspěvky: 13

Příspěvek#8 » sob 29. říj 2016, 18:45

jo aha, sorry nee neni temer za 30k. muzes mrknout na jejich web stale nejaky maji ale jen v 9mm (oprava: zaver sem upnul do sveraku)

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#9 » ned 30. říj 2016, 15:16

Jo dík, díval jsem se a jsou tam za stejnou cenu jak v devítce, tak i pětašťouře. A cena mě překvapila, čekal jsem nejmíň 35k, když Remington R1 je tam za skoro 29....no ať Ti to střílí!



nitro
Příspěvky: 13

Příspěvek#10 » ned 30. říj 2016, 17:03

jo o trochu klesly ty ceny, dikes strili paradne, jen si musim zvyknout na trochu tuzsi spoust :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů