Zaučení praktická odborná zkouška

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#286 » úte 25. říj 2016, 21:31

DJ Die : Příloha č. 3 Živnostenského zákona - živnosti koncesované. Podminky pro koncesi na provoz střelnic. Samozřejmě, když vezmeš naučit kamaráda a on ti zaplatí tvoje náklady, nic jsi neporušil. Ovšem pokud to já provozuji vlastním jménem, soustavně, za účelem dosažení zisku, je to jasná podnikatelská činnost. Nemám zapotřebí se s někým dohadovat.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#287 » úte 25. říj 2016, 22:20

Napodobne. Koncese+licence je samozrejmost... Proto to mam vsechno radsi 2x :-)



MisakMisak
Příspěvky: 13

Příspěvek#288 » pon 7. lis 2016, 15:25

Misak
Zdravím všechny zájemce, kteří se snaží získat ZP
Zdarma připravím k praktické zkoušce k ZP.
Krásná venkovní střelnice v Benešově u Prahy.
Zájemce si hradí pouze náklady.
Po získání ZP i možno další pokračovací výcvik
ZP vlastním 22 let.
Aktivní střelec, dříve různé akční disciplíny.
15 let PČR.
ČZ 50 a ČZ 75 po domluvě i možno dlouhá zbraň.
email: misakkl7@seznam.cz
tel: 704 068 299



MisakMisak
Příspěvky: 13

Příspěvek#289 » pon 7. lis 2016, 15:26

Mrkněte na facebook. . Misak ZP

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#290 » pon 7. lis 2016, 16:09

Chvilku jsem váhal zda mám reagovat, ale když už jsi to zveřejnil. a předem se omlouvám....

Chápu, že je třeba uspokojit zvýšenou poptávku, ale nebudu rozebírat úskalí "kurzů zadarmo" pro neznámé lidi.

"Altruismus " je jistě chvályhodná věc, nicméně jestli chceš učit to, co tu paní na fotkách na FB...nedělej to prosím, ani za to darmo. Špatný postoj a katastrofální úchop. Možná to ale bylo jen naraanžované foto. Sorry.

Videa, zřejmě pokračujícího výcviku, sice vypadají akčně, ale neuč to prosím a nechtěj za to peníze, ti lidé si pak budou blbě odstraňovat špatné návyky.

Špatné přebíjení, zejména úchop zásobníku, poloha pistole. Špatné tasení s "tažením trupem". Špatně pochopený ICS, pokud tedy chceš jít tímto směrem. Špatný pohyb vpřed, ještě horší vzad, stačí sebemenší překážka a střelec leží na zemi, takticky naprosto špatné přebíjení při střelbě zpoza překážky, takticky naprosto špatné vyklánění se kolenem a těžištěm na něm, etc. etc., ...........nechci tě moc dehonestovat.

Prosím neber to příliš osobně, ale málokdo by měl odvahu tohle prezentovat jako výuku.
Pokud se to chceš ty sám naučit, silně doporučuji někoho kdo to umí, Hard Task, Aegis, Radek Libovický, Secured Area, Thor Tactical, a drilovat a drilovat... omlouvám se ostatním, na které jsem zapomněl....

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#291 » pon 7. lis 2016, 16:58

Nehledě k další věci. Nejsem v žádném případě pacifista ani sluníčkář ale skoro kojenci a zbraně podle mě k sobě zkrátka nepatří. Zbytek komentovat nebudu. Kurz tasení a bojové střelby je něco jiného než kurz přípravy na ZP. Ale Petzold má pravdu, že by to instruktor umět měl.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#292 » pon 7. lis 2016, 17:12

Jinak nemaje osobní zkušenost, beru zpět TT, to mi ujelo.... :-)

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#293 » čtv 10. lis 2016, 16:55

Tak buď neumím hledat, nebo už to kolega stáhl...

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#294 » čtv 10. lis 2016, 17:52

Tak tak. Staženo.



miskin
Příspěvky: 1

Příspěvek#295 » čtv 17. lis 2016, 13:22

Ahoj,
nenašel by se tady někdo, kdo by mě za rozumný peníz připravil na praktickou část ZOZ? Jsem z Brna, ale mohu dojet i relativně daleko... Časově se samozřejmě přizpůsobím, jde mi jen o to stihnout to do 1.12., kdy zkoušku dělám.
Pána z Brna ze sekce dobrovolníků jsem už kontaktoval, ale neozval se mi, proto to zkouším takto :)
Díky.

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#296 » čtv 17. lis 2016, 13:25

Tak napiš ostatním v tebou akceptované vudàlenosti. Já bych s tím problém neměl, ale Opava je už asi dost daleko.



Sileri
Příspěvky: 2

Příspěvek#297 » sob 21. led 2017, 12:41

Zdravím,
přidávám se s žádosti o přípravu na získání ZP (A,B,E).
Našel by se někdo z Kolína, Kutné Hory či okolí, kdo by mi věnoval trochu času na střelnici a pak se mnou prošel manipulaci? Samozřejmě to nechci zadarmo ale za nějaký rozumný peníz, časově se přizpůsobím a dojedu kam bude potřeba. Také mně zajímá na které střelnici se vlastně v našem okrese ZP dělá a beru jakékoliv další info :)
Pistoli jsem už v ruce držel ale určitě je co pilovat a s malorážkou a brokovnicí nemám zkušenost vůbec žádnou. Teorii jsem už věnoval spoustu času, mám už prolezlé zdejší stránky, forum i pár videí na Youtube a pořád dokola šprtím otázky jen ta praxe chybí. Až půjdu s žádostí na polici tak chci být co nejlépe připraven a dát si pak před zkouškami jen krátké opakování.
Jinak Kolínského dobrovolníka už jsem také zkoušel ale bez odpovědi a ve svém okolí nikoho se ZP nemám takže se obracím na vás.
Budu vděčný za jakoukoliv pomoc.



Derviš
Příspěvky: 14

Příspěvek#298 » ned 22. led 2017, 01:17

Pro zajemce o zauceni z Brna, nevim, jestli se vam ozval kontakt zde ze stranek (mne ne, kdyz jsem to potreboval), ale muzete kdyztak napsat mne.
Mam sice ZP cerstve, ale mam znameho komisare a praktickou cast mam od nej nadrilovanou i temer poslepu.

Jedine minus, nevlastnim zadnou pistoli, takze by se musela vypujcit na strelnici.
Honorar nechci, pokud budete spokojeni, muzete mi po treninku koupit pivo :)



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#299 » ned 22. led 2017, 13:27

Ahoj Sileri.
Já jsem dělal ZOZ loni. Pod Kolínskou policií se ZOZ dělá na 3 střelnicích.
A dle ohlasu je nejlepší střelnice Dvory u Nymburka. I co se týče ochoty. Já si ji volil i kvůli blízkosti.
Doporučil bych zavolat p. Literu, který provádí zácvik a je i u ZOZ se svými zbraněmi. Je velmi ochotný a také má velmi rozumné ceny ...
http://ssk-dvory.wgz.cz/rubriky/kontakt
Já mám bohužel naprosto jiné zbraně, než je u ZOZ ...



lancer
Příspěvky: 16

Příspěvek#300 » stř 15. úno 2017, 08:32

Doplňuji řady žadatelů a plánuju možná letos, že bych do toho šel (ABE). Proto poptávám někoho na přípravu a možnost si vyzkoušet manipulaci a vypuštění pár ran na střelnici. Našel by se někdo z okolí Pardubic či Chlumce na menší průpravu, samo, že na ceně by jsme se domluvili. Střilel jsem v Dašicích a vím, že se tam dá zaplatit kurz, do toho bych šel určitě, ale pro začátek raději jen na pohodu, kdyby se našel nějaký dobrák střelec na ukázku. Třeba brokovnici jsem v ruce ještě vůbec neměl. Ale jde mi hlavně o tu manipulaci.

Díky za případně info a případnou pomoc, info do zprávy.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: aToM a 12 hostů