9x19 - nejlevnější v Praze

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#121 » úte 15. lis 2016, 14:08

Je to standard S&B...takže OK



soumrak
Příspěvky: 46

Příspěvek#122 » sob 19. lis 2016, 10:37

Cena je v praze bezkonkurenci, ale minule mne skutecne neskutecne nastvali.

Mel jsem pres email objednanych 1000ks 124grainovych lugeru a 1120ks 223rem, potvrzeno ze to tam mam a muzu si prijit. Prijdu a lugery maji, akorat 115grainu, skripu zuby, ale tak co se da delat.
Vrchol prisel pote, kdyz jsem chtel i ty 223 a bylo mi receno, ze tech tam tolik urcite nemaji a odchazel jsem s 840ks. Prodavac flegmatik, ze se to stava, jelikoz na emaily muze odpovidat i jina prodejna, at pisu primo na email jejich prodejne. Kdyz jsem se ohradil, ze jsem samozrejme na jejich prodejnu psal, tak byl prodavac opet pohotovy se slovy: Tak si priste radsi zavolejte.

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#123 » sob 19. lis 2016, 11:46

Možná by pomohlo, kdybys napsal která konkrétní prodejna tě takhle vyšplouchla. Třeba by si to pan majitel s dotyčným srovnal. Podle toho, jak moc mu na kšeftu záleží.



soumrak
Příspěvky: 46

Příspěvek#124 » sob 19. lis 2016, 20:38

Zapomnel jsem dat citaci, takze nebylo zrejme, ze mluvim o http://www.armymarket.cz/

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#125 » ned 20. lis 2016, 18:03

soumrak píše:Zapomnel jsem dat citaci, takze nebylo zrejme, ze mluvim o http://www.armymarket.cz/


Mám bohužel podobnou zkušenost s jejich mailováním ... když jsem si to domluvil přímo na prodejně, tak to bylo OK.

Uživatelský avatar
Har.Megido
Příspěvky: 131

Příspěvek#126 » ned 20. lis 2016, 18:22

Asi sem mel kliku, ale dohoda po mailu asi 5x a pokazdy OK sem odesel s krabici, ale chtel sem 115gr.

Uživatelský avatar
Clair
Příspěvky: 15

Příspěvek#127 » úte 22. lis 2016, 10:24

Tak za 5,- je má i Beareka. Já bych se ráda dostala zase na cenu 3,10-3,30,- u přebíjených. Pokud tohle už v Praze nejde, už se mi víc vyplatí si pro to zajet mimo Prahu, rozdíl 150,- na 100 ran se vyplatí.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#128 » úte 22. lis 2016, 10:41

Clair: kde kupuješ za 3,10 ? ...to bych si i dojel



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#129 » úte 22. lis 2016, 11:17

Clair: u prebijenych se da dostat na cca 2,5
Miata: Mluvi o prebijenych

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#130 » úte 22. lis 2016, 11:23

A kde kupuješ přebíjenky za 2,50 ?? Do toho bych asi šel.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#131 » úte 22. lis 2016, 11:37

Přebíjenka se za 2,5 dá udělat, ale samo domo. Nečekejte, že to bude fabrická přebíjenka, nebo (nehledě na to že to je protizákonné) ti je za tu cenu prodá nějaký člověk, co si přebíjí.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#132 » úte 22. lis 2016, 11:44

Xerxes píše:Přebíjenka se za 2,5 dá udělat, ale samo domo. Nečekejte, že to bude fabrická přebíjenka, nebo (nehledě na to že to je protizákonné) ti je za tu cenu prodá nějaký člověk, co si přebíjí.

no právě

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#133 » úte 22. lis 2016, 14:30

1,20 nejlevnější olověná střela na trhu
1,- zápalka + navážka DO32 - levnější navážku pro Lugera nevymyslíš a to hrozí, že to olovo tu DO32 nesnese
zbývá 0,30kč na nábojnici což je aktuální cena šrotu
kde máš strávený čas a energii, lis s příslušenstvím pokud vím zadarmo taky není
čili ohánět se tím, že luger se dá vyrobit za 2,50 je pikačovina, tedy dá ALE ........ !

je to asi jako vyčíslit přemisťování autem odněkud někam a brát v potaz jen cenu benzínu

jo, jasně, taky znám nějakýho Frantu, co má od strejce z autoservisu 4 kbelíky závažíček a leje si střely za 0,30kč
jenže ty jeho 4 kbelíky závažíček je tak na 1/2 sezony treninku, to není systemový řešení,
stejně jako brát od sedláka vejce za děkuju, když mu slepice běhaj kolem baráku a živí se odpadem z kuchyně a statku, čili ho "nestojí nic"

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#134 » stř 23. lis 2016, 09:54

teoretikům, co nepřebili patronu ale ví přesně co to má stát to trošku osvětlím, poněvadž jim to experti co už přebili hrst a za úspěch považují, že to střílí , opakuje s tím pistole a doletí to do terče asi nevysvětlili důkladně

Vyjdu z možné kapacity Dilona 650 nějakých 800ks/h
Na tuto kapacitu je ale nutný dimenzovat i praní nábojnic, čemuž odpovídá přibližně 8ks vibračních praček v plném zápřahu (poněvadž jedna každá čistí cca 100/h) což s cenou lisu představuje nějakých 50 000kč v nákladech.
Jako správný demagog budu ignorovat cenu elektřiny i čistících medií,.........
(a budu ignorovat i to, že Vám sousedi nakopou (_x_), páč 8 vibraček nadělá kravál jako hoblovka)
Dále budu předpokládat, že Vám ty nábojnice Váš potomek stihne tempem 800/h přebírat od makarovů, browningů či malorážek, u toho vyprané nábojnice separovat, mazat a plnit do lisu zápalky za cenu tabulky čokolády na den :lol: pokud budu předpokládat utopickou životnost vibraček a lisu ½ mega nábojů, bez koruny na servis, amortizuji 0,10kč na náboji.
Pokud pominu to, že nejblběji placená brigáda hodí 80kč/h což je dalších 0,10kč/ na náboji
pokud budu počítat NULA na náklady na dopravu komponent, poněvadž jako běžný smrtelník mám střelnici s výtěžností 800 nábojnic/h za barákem, souseda, co mi ty střely za 1,20 odleje a grátis hodí domů a prodejnu se zbraněmi přes ulici abych pro prach a zápalky nikam nejezdil a neutrácel ani za benzín.

Po tom všem ANO, jsem schopen z běžně dostupných komponent vyrobit přebitýho lugra za 2,50, tj. za cenu jež nezohledňuje hodnotu práce ani pubertálního rozdavače letáků , cenu jež dotuji nulovým odpočtem pořizovacích nákladů a nákladů na servis či energie a mzdu

takže směle do toho, dveře know-how pro lugra za 2,50 jsou všem dokořán, můžete jich mít 800 za hodinu neplacené práce a tabulku čokolády, třeba toho zmíněnýho půl mega kusů :lol:

že už to tak sexy nevypadá ??

ono je celkem fuk, jestli si řeknete, že Vám vystačí 200 za týden, tohle je rozpočítaná nejefektivnější varianta, na každé jiné nominálně příznivější se vám prodraží hodinová investice,jež by jste dozajista líp zhodnotili zmíněným rozdávánim letáků v pěší zoně
Naposledy upravil(a) 4mike dne stř 23. lis 2016, 10:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#135 » stř 23. lis 2016, 10:09

4mike: :clap: :clap: :clap:
říkal jsem si, že to asi není jen tak...
kupuji (tovární) přebíjenky za +-4,- a když jsem uvažoval o home made, tak jsem měl podobné výpočty (nepočítal jsem práci ani čokoládu, ale minimálně amortizace, olovo, doprava je nutná) a jelikož jsem počítal výrobu 500/měsíc (a 2 ráže), tak jsem byl o něco výš.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů