Walther PPS M2

Glock a spol.


vladan008
Příspěvky: 33

Příspěvek#151 » čtv 3. lis 2016, 12:48

s-l1600.jpg


Toto jsem koupil na Ebay za cca 130kč a skvěle do toho padne PPS M2 s tím nejmenším zásobníkem. Nosím v tom i peněženku baterku a mobil....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#152 » úte 8. lis 2016, 13:20

Tak vystříleno dalších 100 (dohromady cca 300, vše S&B) ran a mám takový pocit, že se mi začíná v hlavni něco objevovat. Ještě jsem neměl čas na důkladné čištění, večer na to sednu a eventuálně sem hodím nějaký fotky.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#153 » čtv 10. lis 2016, 22:25

r626 - tak jsem se konečně koukl jsem do vlákna kde řešíš tu svou krásku. To máš to co já měl na PPQčkách, vyloupanej povlak. Vítej v klubu. A já myslel, že to je jen u PPQ.

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#154 » sob 12. lis 2016, 14:09

Bohuzel je to tak.. Asi novy trend u firmy Walther.. Verim, ze takhle budou brzy velmi popularni diky kvalitni produkci kterou predvadeji :-(

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#155 » sob 12. lis 2016, 14:27

Jeden můj známý obchodník se zbraněmi tvrdí, že kvalita zbraní walther je vepsí u všech výrobků, které jsou z továrny Umarex.



Bob1795
Příspěvky: 35

Příspěvek#156 » ned 27. lis 2016, 12:18

V patek jsem mel v ruce PPS M2 a musim rict, ze me sedl do ruky jak prdel na hrnec. Skoda toho rizika s problemovou hlavni, no...jinak bych s nakupem nevahal, pro me je to, stran ergonomie, vitez.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 338

Příspěvek#157 » ned 27. lis 2016, 13:45

nesmíš zas tak úplně věřit všemu, co se tady napíše, moje má za sebou už dost ran, aby se něco objevilo, ale hlaveň mám pořád jak zrcadlo ;) ... to je divný :roll:



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#158 » ned 27. lis 2016, 17:11

A proc by nemel tomu verit? Je tady nekolik majitelu zbrani teto fabriky, kteri maji vyloupany vyvrt. Ze tobe se nevyloupal, je dobre a bud rad. Dokazuje to rozdilnou kvalitu vyrobku Waltheru.

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#159 » pon 28. lis 2016, 06:21

Bravo!! To jsou rady.. Verit tomu pochopitelne nemusi.. Nikdo nerika ze se to deje u vsech zbrani, ale je dost pripadu kdy se to deje a pokud je tedy ochoten podstoupit to riziko a pak byt jednim z nich bez naroku na reklamaci protoze walther germany v tomto smeru na zakazniky ocividne dost se*e, tak nezbyva jen doporucit kup si to.. Kdybych mel tu moznost znovu ja, tak to rozhodne neudelam prave diky te hlavni.
Jinak strileni a uchop je vyborny.. Ale je to o preferencich.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#160 » pon 28. lis 2016, 08:55

Bob1795 píše:V patek jsem mel v ruce PPS M2 a musim rict, ze me sedl do ruky jak prdel na hrnec. Skoda toho rizika s problemovou hlavni, no...jinak bych s nakupem nevahal, pro me je to, stran ergonomie, vitez.

Pak je na tobě, zda chceš tou zbraní střílet a střílet dobře, nebo zda chceš koukat do hlavně a počítat, o kolik ti klesla teoretická prodejní cena... Ačkoli proč bys prodával to, co ti sedí??? :)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#161 » pon 28. lis 2016, 11:18

Přesně tak, PPS M2 je perfektní zbraň, v ruce sedí perfektně, je výborná na běžné nošení, je přesná, je krásná, je radost s ní střílet a že bych čučel do hlavně zda je tam kosmetická (ne funkční!) vada, tak to mě opravdu nebere. To bych nemohl vyjet s autem, protože bude někde poškozený lak nebo spodek, nemohl bych s sebou tahat foťák, protože se mu někde o něco otře na hraně lak a také klesá případná prodejní cena a analogicky jiné věci, které používám, také tak, to bych se z toho musel zbláznit:)

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#162 » pon 28. lis 2016, 12:12

muzeme napsat divadelni hru s nazvem:

10 zpusobu jak omluvit neomluvitelne..

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#163 » pon 28. lis 2016, 12:13

No popisované poškození auta apod. je ale spíš od vnějších vlivů (kamínky na lak, neopatrné zacházení, přehlídnutí díry), ale ta hlaveň se u někoho projeví, u někoho ne a způsob použití nelze neovlivnit (kulky budou hlavní lítat stejně u pečlivky jako u čuněte - nikdo nebrat osobně ;-) ), takže to srovnání mi moc vhodné nepřijde.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#164 » pon 28. lis 2016, 13:27

Ano r626 výše správně napsal že je to o preferencích. Můžeme napsat i divadelní hru s názvem: 10 způsobů jak se zbytečně a s chutí sebetrýznit.
Pokud jde o to srovnání, tak docela vhodné je, protože jak u auta způsobují poškození ty vnější vlivy, tak stejně tak u PPS M2 způsobují vnější vlivy (i když střela lítá vnitřkem) u někoho problém s hlavní, pokud z té zbraně nebudeš střílet, tak se asi těžko sama od sebe bude loupat.
Malý dodatek - jestli někomu vadí či nevadí loupání hlavně, tak to nebude udávat zda je pečlivka nebo čuně, pečlivka nebo čuně se spíše projeví v tom, zda má zbraň čistou nebo zasviněnou po střílení.
Ale to jsme už asi hodně OT, takže už s tím končím, řeklo se o tom asi dost a je to opravdu o těch preferencích.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#165 » pon 28. lis 2016, 13:31

Ano, ale u auta se mi lak jízdou neodlupuje... Kdyby ano, tak je špatně udělaný a řeším to. Tady taky mají problém jen některé kusy (PPQ i PPS).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů