Vypadávání vývrtu CZ-P07,09

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#16 » pát 2. pro 2016, 11:03

Jedna technická otázka: Jak dlouho se řeší problém vypadávaní vývrtů? (napříč značkami)
Nikdy jsem toto téma moc nesledoval, ale přijde mi, že je to problém relativně mladý, možná související s nějakou úžasnou inovativní technologií jenž se používá v zájmu zmiňovaného "zefektivnění výroby".
Když to vezmu zpětně, tak na svých starých krochnách v řádech desítek let, jsem v hlavních neměl jedinou tečku koroze či nějaké nedokonalosti (CZ52, CZ50, CZ83, B71, B70, vz58, Colt Navy). O víkendu pro jistotu mrknu na stav G19g4, vypadanej vývrt bych nemusel u relativně nové zbraně rozdejchat.



bubinekj
Příspěvky: 21

Příspěvek#17 » pát 2. pro 2016, 11:07

Já mám na P-07 1400+ a nic tam není.......Střílím S+B



mc.ready
Příspěvky: 103

Příspěvek#18 » pát 2. pro 2016, 11:57

16012016658.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 171

Příspěvek#19 » pát 2. pro 2016, 12:14

Mám vystříleno cca 1700. Nevím, a nedokáži z vašich fotek poznat, co znamená "vypadaný vývrt". Na mých fotkách jde vidět, že drážky jsou ostré, kompletní. V prohlubních podél drážek jde pouze vidět, že to není tolik vyleštěné, střela se zřejmě v prohlubních dotýká pouze uprostřed. Střílí mi to jedna báseň, jsem spokojenej.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#20 » pát 2. pro 2016, 13:12

To není tím, že by se dotýkala jen uprostřed, ale po stranách to hrbolaté je namazaný tombak, příp. mosaz, podle toho co střílíš - nemáš dokonale vyčištěno. Ale nebuď smutný (což evidentně nejsi), i když to vypucuješ do leskla, je to tam po pár ranách znovu ;)

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 171

Příspěvek#21 » pát 2. pro 2016, 13:31

Sb fmj klasiku. A netrápí :-D

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#22 » pát 2. pro 2016, 14:32

Takže mosaz. Mě ten tombak z CuZn10 špiní trochu víc, ale nechává mě to ledově chladným též.



peru
Příspěvky: 17

Příspěvek#23 » pát 2. pro 2016, 18:42

tmks: žádné kolečka se nekonaly, pokaždé mi dali novou sčíslovanou hlaveň a tu starou zlikvidovali.
Já s nima komunikuji a posílám jim postupně fotky,jak se to rozléhá. Silně pochybuji,že se to oleští střelbou jak psal někdo výše. Osobně jsem viděl DUTYNU po 4000 a byla to hrůza. Opravdu mě zajímá právě řada 07,09 a Duty a pokud tady najdu lidi se stejným problémem,tak pošlu odkaz tomu technikovi. Jinak jsem ojedinělý případ a je to asi moje vina
Třeba špatný úchop :shock:

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#24 » pát 2. pro 2016, 18:43

je to Tvoje vina - střílíš s tím... :D



peru
Příspěvky: 17

Příspěvek#25 » pát 2. pro 2016, 21:18

Štve mě, že to neumím lépe nafotit. Mám jen telefon. Udělal jsem asi 300 fotek a z toho je relativně k použití jen 9.
Budu čekat na další zprávy, nebojte se napsat ti, kterých se to opravdu týká,pošlete fotky ať můžu zbrojovce ukázat že tu něco není v pořádku.
Je mi jasné že sposta lidiček si to prostě nepřipustí a svedou to na špínu, jiným to nevadí (typ- moc čistíš, málo střílíš), ale je to hlaveň, to nej na pistoli. Já ji budu posílat k posouzení a podrobnému rozboru v lednu, na tom už jsem domluvený,ale nechápu proč??????????????? se to pořád opakuje.
Toto bude moje poslední reklamace, jestli se to bude opakovat i potom tak pistoli ostřílím, vyhodím a od CZUB už si nekoupím ani prd.



libis
Příspěvky: 36

Příspěvek#26 » sob 3. pro 2016, 09:40

Já mám nastříleno cca 1000. Hlaveň jsem teď důkladně kontroloval a je čistá...budu dále sledovat. Objevil jsem ale jiný problém, na který mne upozornilo už několik bývalých majitelů P-07. Na předním kontejneru dochází k "ukusování" vlivem posunování závěru. ČZUB na dotaz reagovala, že je to vadná řada kontejnerů a že už změnili dodavatele a jsou připraveni při reklamaci kontejner vyměnit. Všimli jste si toho taky?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 171

Příspěvek#27 » sob 3. pro 2016, 13:20

Najed si na vlákno pro p07, je tam k tomu psáno dost ;-)



peru
Příspěvky: 17

Příspěvek#28 » sob 3. pro 2016, 14:54

Ještě jeden obrázek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#29 » sob 3. pro 2016, 15:13

Vystříleno cca 750 S&B a hlaveň mám stejnou jako Werewolf. Bez poškození a i stejně špinavou :-D ani nemá cenu dávat sem fotky.



mc.ready
Příspěvky: 103

Příspěvek#30 » sob 3. pro 2016, 16:03

Klasika. Vypadanej tenifer. Ještě jednou můj G19.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů