Kufry, krabičky pouzdra aj. na vše kolem zbraní.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#76 » sob 23. dub 2016, 11:15

http://www.top-armyshop.cz/odolny-vodot ... ny?gid=365
Pelican™ Storm Case® iM3200
ma nekdo tohle doma ??? (vetsi mensi to je už fuk) jde mi o to jestli to za ty prachy opravdu stoji precejenom je to plast (i když z plastu mam i vetsinu kveru)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#77 » ned 24. dub 2016, 13:23

Používají profesionálové na převoz techniky, háklivé na náraz zejména. Nevýhoda je jen hmotnost těchto kufrů a pak cena. Až na toto jinak zkušenosti vyloženě kladné. Malý Storm vozím třeba na vodu na věci, které nechci namočit - telefon, foťák atd. Tahat v tom zbraně je asi celkem zbytečný luxus.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#78 » sob 3. pro 2016, 09:36

Má někdo tip na uzamykatelný kufr? Hliník, plast. Délky 650, max 700 mm. Nemůžu nic kloudnýho najít :( díky!



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#79 » sob 3. pro 2016, 14:55

Já jsem si pořídil tohle:
http://cs.strobl.cz/strelecka-taska-ipsc-2/
a naprostá spokojenost. Vlezou se tam dvě až tři pistole v plast boxech, střelivo k nim, sluchátka a takové ty serepetičky. Vše přehledné, cena slušná, zpracování a kvality materiálů na jedničku.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#80 » sob 3. pro 2016, 16:36

Jirik.fx: sice jsi na me primo nereagoval, ale prodejce v odkazu ma perfektni vyber kufru. Takze diky :)

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#81 » sob 4. úno 2017, 18:30

Koupil jsem od Stroblu http://cs.strobl.cz/pouzdro-na-pusku-a- ... m-cerne-1/ . Máte s tím někdo zkušenost? Už mám doma třetí a bohužel i třetí je nepoužitelné. U prvního se mi rozlomil jezdez zipu na té kapse, kde je onen nápis Tactical. Stalo se ihned ještě před první cestou na střelnici. U druhého pouzdra dejavu - úplně to samé, a to i za značné péče, abych zipu neubližil. Třetí pouzdro se mi podařilo zabalit a vyrazit na střelnici. Na střelnici se mi podařilo i vybalit a zastřílet si. Pak jsem balil, u hlavní kapsy se rozlomil ne celý jezdec, ale jen to držátko, za které se jezdec drží. Půlka mi ho zůstala v ruce, jinak zip zůstal v podstatě funkční. Při zavírání oné kapsy Tactical jsem hezky srovnával obě strany zipu k sobě, abych zipu snad neublížil. K tomu už jsem nějakou, nikterak velikou sílu použil. Zip přežil, ale rozerval se blízký šev.

Tak by mě zajímalo, zda jsem násilník, nebo jsou tyhle tašky opravdu šmejd. Myslím si, že je to šmejd.

Uživatelský avatar
MilanoX
Příspěvky: 109

Příspěvek#82 » sob 4. úno 2017, 19:54

hmm mám tu samou. Jednou jsem ji použil jako podložku a jezdec zipu na kapse je KO.
Za ty prachy příště pořídím 4 tašky z Aliexpressu.



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#83 » sob 4. úno 2017, 20:06

Stejná zkušenost. Jeden jezdec na hlavním zipu se rozpadl na šrot, u druhého se ulomila ta část, za kterou se drží. Za ty prachy totální šrot. Než to reklamovat, požádám známou švadlenu, až mi tam našije kvalitní zip.

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#84 » sob 4. úno 2017, 20:32

Díky, takže se nebudu rozpakovat opět reklamovat a požadovat vrácení peněz a pořídit jinou tašku.

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#85 » sob 4. úno 2017, 22:51

Na přepravu zbraní používám pouze plastová pouzdra, na střelnici totiž jezdím jen autem a tím pádem nemusím řešit, zda se mi v kufru auta nějak otlučou přes měkčí, třeba i polstrovaný látkový futrál... Na krátké používám lehká a praktická pouzdra Negrini typ 2014X o vnitřním rozměru 23x15x4,5 cm. Vejde se tam v pohodě nejen CZ50, Makarov, Beretta 71, ale i CZ 52, CZ 75 a Tokarev. Ale k dostání je i o trošku větší typ 2014SU a dál ještě větší provedení, do kterého se přesně vejde Škorpion (ale tenhle typ teď v účtenkách nemůžu najít). Na klon SA 58 mám - na kosu typ 1604SEC o vnitřní délce 82 cm a na pádlo typ 1617 s vnitřní délkou 95 cm, která stačí pro tu zbraň i s namontovaným kompenzátorem. Něco jsem už dříve kupoval v Esako Dražkovice, něco si nechal nedávno přes interneťák poslat z Prolov Klatovy. S tímto řešením jsem spokojený, ale jsou i jiní výrobci a prodejci... Snad můj příspěvek nebude brán jako nepovolená reklama, ale jen jako předání vlastní zkušenosti, kterou nikomu nevnucuji...
Din



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#86 » sob 4. úno 2017, 23:29

Za kufr 8 litrů, to je snad žert !
Mám zásadně klasická látková pouzdra a super, cena do 800 Kč.

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#87 » ned 5. úno 2017, 00:50

Bohuliby - to může někomu připadat jako reakce na můj příspěvek... Takže dodám, že mnou zmiňované plasťáky vyjdou podle prodejce pro krátké zbraně a podle velikosti zhruba na sto až stopadesát kaček, na Škorpiona by to mělo vyjít kolem dvou stovek a ty na klony SA 58 se pořídí za cca třináct set... Moje vypadané šediny jsou mi svědkem... Snad je to teď v informační pohodě... :)
Din



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#88 » pon 6. úno 2017, 07:58

Budu teď objednávat klasickou čínu pro AK74. Jsem zvědavý, jak to bude vypadat.
https://www.aliexpress.com/item/Heavy-D ... 3d2e8fdd8c

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#89 » čtv 9. úno 2017, 13:50


Uživatelský avatar
Rex
Příspěvky: 108

Příspěvek#90 » pát 10. úno 2017, 09:04

Antony : už to před časem někdo linkoval.... je to zajímavý nápad ale.... potřebuješ obě ruce a při vytažení toho futrálu nad kalhoty pak tasíš docela vysoko a to mě osobně moc nevyhovuje, to už si lámu rameno.
Ale bezva je ten pružnej ledvinovej pás, na tý holce.... když to pořádně stáhnu, tak budu vypadat hubenější a ještě mi nepotáhne na ledviny :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů