CZ G 2000

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#16 » stř 11. črc 2012, 16:16

Kup za ty LOVE ;-)
Jinak první, byla podle mne CZ100, neb moje CZ100 je ročník 98 a G2000 se začla tuším dělat v roce 99.



matyman2
Příspěvky: 127

Příspěvek#17 » stř 11. črc 2012, 21:50

Za tu první se omlouvám, asi to není pravda, tahle by měla být rok 1999 a v tom roce se prý opravdu měli začít vyrábět. Jinak už jsem se rozhodl a jelikož nákupku mám doma v zásobě, tak v pátek by mohla být doma.



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#18 » ned 15. pro 2013, 13:40

taky ji mam ted v merku, tak me zajima, jak jsi dopadl, co spokojenost...

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#19 » stř 1. črc 2015, 20:43

A jaká je zkušenost s touto pistolí? Má to cenu koupit ,,za ty prachy"?

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#20 » čtv 2. črc 2015, 06:32

Moja prva 'velka' :). Mal som ju 1/2 roka - vyse 1000 ran - mimo zavady ktora bola pritomna uz pri kupe a vyriesili mi ju v ramci 'zaruky' chodila ako hodinky, zrala vsetko a bola presna. Teraz ju ma kamarat, tiez spokojny (ten ale dava par ran za mesiac). Pokial budes strielat stovky ran do mesiaca, tak sa ti za par rokov rozsype - bude vidno co a ako sa opotrebuva (to mam od zbrojara co mal do cinenia s vyrobou). Na obcasne vystrelenie v pohode, ci uz pre radost alebo 'udrziavaci' trening. Velkostou je to nieco medzi full size a compactom. Na Borku v CB maju jeden kus na poziciavanie, skusim sa popytat co uz ma za sebou,ten ma len vystrbeny zarez zachytu zaveru.

Inak mozem len doporucit, ak si si vedomy slabin ... za tie prachy - pozri moj pokus o recenziu http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=5389. Skontroluj si konkretny kus - opotrebovanie, ci nema slabu vratnu pruzinu a ako vyzera zarez zachytu zaveru. A vyskusaj si spust - spusta uplne vzadu, kdekomu to moze vadit.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#21 » čtv 2. črc 2015, 22:06

záleží, co od ní čekáš... mám ji pár let jen tak pro srandu, vystříleno tisíce nábojů, sežere všechno, přesnost slušná, myslím, že se jen tak nerozsype ;) , kdysi jsem s ní začal střílet i LOS. Ale jenom pár závodů, ta spoušť není moc dobrá na takový střílení, je šíleně dlouhá...
jestli si ji chceš vyzkoušet, udělej si výlet do Znojma na střelnici

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#22 » pát 3. črc 2015, 11:12

Tak ten kus na Borku ma udajne vystrielanych ~ 4.000, jediny problem bolo prasknute tiahlo spuste (to co sa stalo aj mne) a je vystrbeny zarez pre zachyt zaveru. Inak slape.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#23 » stř 7. pro 2016, 23:26

G2000 za 5600 kč, účel doma pro jistotu, tréning, možná nošení obas při zhoršení situace. Je to prima cena za cokoliv 9 luger podobné velikosti?

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#24 » čtv 8. pro 2016, 00:14

Zavisi od stavu. Byvali v bazaroch tak za 4-5.000. Ked pohladas, najdes IMHO aj lacnejsie. Aktualne je tusim jedna na hunting bazare (pozeram - 3.000).
Je to fajn a presna zbran na uvod alebo pripadne obcasne trenovanie s 9Luger za par supov. Pokial ju chces na nosenie - pravidelne si pri cisteni kontroluj tiahlo spuste a vsetky capy v akom je to stave, ci sa niekde nieco neuvolnuje. Pisal mi pred zhruba rokom tu na fore chalan co mu vylietol koli takemuto comusi zapalnik - mozno sem prihodi svoje dalsie skusenosti.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#25 » čtv 8. pro 2016, 11:59

5600kč za tuhle pistoli je nesmysl, možná tak, kdyby byla úplně nová... jednu jsem teď prodal v naprosto bezchybným stavu za dva a půl a to jsem si už myslel, že se kupec nenajde.
jinak nemám nic proti ní, za ty peníze, ale náhradní díly už těžko seženeš, naposled jsem sháněl pružinu na spoušť a firma, která kdysi všechno převzala od výrobce nějak nechtěla komunikovat. Musel jsem ji nechat vyrobit, ale to byla jen pružina...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#26 » čtv 8. pro 2016, 15:59

Aha. Já myslel že když to je CZ, tak výhoda snadno náhradní díly. Uf, díky za informaci.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 336

Příspěvek#27 » čtv 8. pro 2016, 17:18

má sice v názvu CZ, ale výrobce byl ARMS MORAVIA z Ostravy, ne Česká zbrojovka ;) a v roce 2005 prodali licenci do Venezuely, tam se možná ještě dělá...

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#28 » sob 10. pro 2016, 19:40

A když u této za 3000 Kč http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/21 ... -cz-g2000/ nedrží závěr v zadní poloze, tak to je na výměnu páčky zachytu závěru, která je za ty 2000 ran (?) ohlodan? Lze ho vůbec sehnat?

Druhý dotaz: uvolnění zachytu závěru jde stejně těžko (nutná obrovská síla v prstu) jako u Cz100?

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#29 » sob 10. pro 2016, 19:48

Znamena to ze je vystrbeny zaver (prilis slaby na mieste co sa on chyta zachyt - vylomi sa ten vycnelok). Opravit problematicke resp. nemozne. Videl som to na dvoch kusoch a udajne je to vseobecna slabost. Moja to sice nemala ale ja som zhadzoval zaver vzdy "obtiahnutim" - prave koli tejto znamej slabosti. Takze na druhu otazku ti neodpoviem. Akurat mi prisiel zaver dost "klzky" - so spotenymi rukami alebo ked to clovek vycistil a namazal ho bolo treba chytit pevne aby sa nevysmykol.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#30 » sob 10. pro 2016, 20:08

Tím to je vyřízené. Někde nechávat navarovat na závěr kolik...divočina. Díky moc a pěkný víkend!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů