Sig Sauer 1911 Spartan

Původní i klony
Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#1 » stř 14. pro 2016, 12:38

Máte někdo prosím dlouhodobější zkušenost (vlastníte?) s Sig Sauerem 1911 Spartan?

Můžete tu zbraň vyhodnotit?

https://www.youtube.com/watch?v=LhCy7Lcpz1o



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#2 » stř 14. pro 2016, 20:56

Nemám, viděl jsem ji, střílel jsem z ní. Překrásná. Kvalita jak u všech kovovejch Sigů. Jediná výtka k povrchovse. Je krásná ale je na ní vidět každý škrábaneček. Takže buď ji dát do vitríny nebo kašlat na škrábanečky. Oba přístupy mi jsou blízké.

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#3 » stř 14. pro 2016, 23:39

A navíc počítej s velmi špatnou dostupností. Chtěl jsem ho a bylo mi řečeno, že když bych měl velké štěstí tak třičtvrtě roku a běžně i rok a půl čekání. Jinak střílení ze sig 1911 je pro mě velmi příjemný zážitek.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#4 » čtv 15. pro 2016, 00:33

Taky jsem to zjišťoval, to nebyla dostupnost, ale nedostupnost, skoro horší než Alfa steel.

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#5 » čtv 15. pro 2016, 19:54

Díky pánové. S tou povrchovkou mě to sice mrzí, ale co se dá dělat.

Ad dostupnost: kde jste ji poptávali v ČR?

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#6 » čtv 15. pro 2016, 22:44

Volal jsem do většiny obchodů kde jsem ho našel na webu v nabídce. Jen v ČR tedy o dovozu jsem neuvažoval.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#7 » pát 16. pro 2016, 19:33

Zkus Zbrane Liberec. Minuly rok v cervnu jsem ho tam poptaval. Byly docasne vyprodane a dostupnost neznama. Tak jsem koupil jinde Kimber. Asi za mesic a pul mi poslali ze Zbrane Liberec mail, ze uz jsou 4 kusy skladem a jestli jeste mam zajem, tak jeden muze byt muj. Takze klidne jim napis a treba budes mit stesti, ze co nevidet bude nejaky kousek skladem.
http://www.zbraneliberec.cz/obchod/zbra ... 11-spartan

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů